Μήνας μέλιτος αργα μεν αλλά....sos sos sos

oidipodas

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Μέσα στο μυαλό μου είστε ρε παιδιά....

Μετά από λίγο ψαξιματάκι για Καραιβική έλεγα κ εγώ...τώρα που ακριβώς περιμένω τα φώτα σας...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη

TXARA

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Εγω πειραζει να κανω τη διαφορα και να πω Αγιο Μαυρικιο?
Πηγα γαμηλιο ταξιδι για 9 μερες εκει και στην επιστροφη 4 μερες Παρισι απλα...μαγικα!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.532
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Η Ζανζιβάρη έχει πραγματικά ωραίες παραλίες, κι αν βαρεθείτε πετάγεστε και για ένα σαφάρι να δείτε και τις ζέβρες και τα λιοντάρια.
 

violator

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κοστα ρικα-αργεντινη
Εγω θα προτεινα Κουβα. 10 μερες γυρνας στις πολεις (Αβανα, τρινιδαδ, βινιαλες κλπ) και 5 πας στο cayo largo και αραζεις στην playa paraiso κατω απο ενα φοινικα. οποτε και βλεπετε πολυ ωραια μερη, πινετε τα cocktail σας και κανετε και τα μπανακια σας σε πανεμορφη εξωτικη παραλια .
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τον τρελάναμε τον άνθρωπο και μάλον θα πάει χαλκιδική!!:D
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.850
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Κούβα,Βαραδέρο
 

hariathan

Member
Μηνύματα
12
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
ΚΙΝΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
επειδή δεν τον κόβω τον φίλο και για πολύ ταλαιπωρία ούτε για πολύ τρεξιμο και αξιοθέατα νομίζω οτι το ιδανικό θα ήταν οι μαλδίβες που δεν έχεις να κάνεις και τίποτα ιδιαιτερο.Και μπανιο θα κανεις και βόλτες με κανα βαρκακι,και φοινικες μπολικους και καλα hotels και αραλικι στην άμμο.Ολα τα άλλα που αναφέρθηκαν απαιτούν περισσότερη οργάνωση και ενασχόληση.Και η καραιβική για το που να πρωτοδιαλέξεις και είναι δυσανάλογα ακριβά από ότι άλλοι προορισμοί.Για παράδειγμα μπορείς να πας ταυλάνδη στο σαμούι και φτηνά και ωραία.Στο Μαυρίκιο έχει πολλά μέρη να δεις αλλά πρέπει να επιλέξεις σωστά την τοποθεσία του ξενοδοχείου σου.Το ίδιο και στο Μπαλί μόνοδρομος η περιοχή Nusa Dua ως θέρετρο για να μην σου πω και το ayodya resort που είναι εκπληκτικό,αν το συνδυασεις και με 3 μέρες στην Σιγκαπούρη στο νησι σεντοσα θα πάθεις πλάκα,αλλά αυτά είναι γούστα.
 

fronimitis

Member
Μηνύματα
94
Likes
52
Επόμενο Ταξίδι
"Εκεί στις Μπραχάμες"
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
oidipodas,
Τελικά αποφασίσατε που θα πάτε; μήπως πήγατε ήδη;
Ψάχνεις για πακέτο (εισιτήριο/ξενοδοχείο/ξενάγηση) ή μόνο εισιτήριο; Αν είναι το δεύτερο, υπάρχουν εισιτήρια από UK για Καραϊβική και αλλού με 300?. Πρόπερσι πήγα Φρανκφούρτη-Σάο Πάολο με 400?. Πρόσφατα πήγα Αθήνα-Μανίλα με 587?. Αφού δεν έχεις συγκεκριμένο προορισμό, δες τι προσφορές υπάρχουν και διάλεξε. Που θα τις βρεις; Στο www.skyscanner.com αλλά και μεμονωμένα στα site των αεροπορικών εταιριών.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.808
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom