Μία πόλη, μία φωτογραφία....

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
μπορείτε να ξεχωρίσετε μία, που για σας,αντιπροσωπεύει την πόλη που πήγατε ;.
View attachment 268233

MUHBA - Museum of the history of Barcelona (Mάρτιος 2019) Αρχαία Ρωμαϊκή πόλη (αν θυμάμαι καλά αυτό που βλέπετε στη φωτογραφία είναι οινοποιείο )
Η φωτο του ρωμαικου οινοποιειου αντιπροσωπευει για σενα τη Βαρκελωνη?
Χωρις παρεξηγηση ελπιζω, αλλα το θεμα δεν αφορα ωραιες φωτο αλλα φωτο αντιπροσωπευτικες..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Η φωτο του ρωμαικου οινοποιειου αντιπροσωπευει για σενα τη Βαρκελωνη?
Χωρις παρεξηγηση ελπιζω, αλλα το θεμα δεν αφορα ωραιες φωτο αλλα φωτο αντιπροσωπευτικες..
Εδώ είδαμε και χωράφια σε θέμα που λέγεται "Μια πόλη....", εσένα αυτό σε πείραξε;
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Εδώ είδαμε και χωράφια σε θέμα που λέγεται "Μια πόλη....", εσένα αυτό σε πείραξε;
Αν είναι αντιπροσωπευτικό χωράφι της πόλης δεν πειράζει, είναι on topic:lol:
 

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
Nordkapp

LRM_EXPORT_13841879565239_20190410_180059841.jpeg


Το 2011 οδήγησα την Vespa μονος μου χωρις παρεα για να φτασω στο βορειότερο οδικο ακρο της Ευρώπης.Μετα από 5500 χλμ οδήγησης,έφτασα περιπου μεσάνυχτα,ωσπου έλαμψε ο ήλιος του μεσονυχτιου,ο οποιος δεν βυθίζεται ποτέ κάτω απ τον ορίζοντα τους καλοκαιρινούς μήνες,είναι δε εξαιρετικά δύσκολο να τον πετύχεις μιας που τα σύννεφα είναι τοσο πυκνά και χαμηλά που τις περισσότερες φορές τον κρύβουν.Κατα την επιστροφη,φιλοι μου είπαν οτι υπαρχουν ταξιδιώτες που πηγαίνουν ξανά και ξανά μεχρι να τον πετύχουν.Αν ναι τότε ήμουν εξαιρετικά τυχερός.

Τραβηγμένη στις 00:00 τα μεσανυχτα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εδώ είδαμε και χωράφια σε θέμα που λέγεται "Μια πόλη....", εσένα αυτό σε πείραξε;
Δεν με πειραξε τπτ, μη σπερνεις δαιμονια...
Οπως οριστηκε και ενα πιατο (αρα κ ενα χωραφι, ενα λουλουδι) θα μπορουσε να αντιπροσωπευει μια πολη. Αλλα δεν βλεπω πως το κανει ενα αρχαιο οινοποιειο ενος πολιτισμου περαστικου απο την περιοχη..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.685
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom