Μάλτα Μαγνητάκι ψυγείου από Μάλτα

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Ολα στο μυαλο ειναι EFOUL..(παναγια μου μακρυα απο μας οι Μαλτες :p :p)!!
Τουλαχιστον βαλε καπου το ανθοδοχειο που εχει μεινει μη σπασει κ αυτο γιατι μετα θα εχετε μονο τις αναμνησεις!
 

EFOUL

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη - Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρίκιος
Από τα λεγόμενα σου ένα είναι το συμπέρασμα...κράτα τον άντρα σου μακριά από οτιδήποτε σπάει...είναι επικίνδυνος!Κι όχι τίποτα, η Μάλτα δεν είναι ένα μέρος που ξετρελαίνει και θες να ξαναπας, έτσι ώστε να αντικαταστήσεις τα σπασμένα!!Είναι καλή ευκαιρία για ένα τετραήμερο, αλλά ως εκεί!Οντως για γαμήλιο ταξίδι, δε πολυταιριάζει!Μη σκας, από δω και μπρος διοργάνωνε μέσα από το φόρουμ τα ταξίδια σου και δε θα πέσεις έξω!
Λες και ειχε συνωμοτησει ολο το συμπαν να μην παμε πουθενα αλλου παρα μονο στην Μαλτα :mad: τοτε αγνοουσαμε την υπαρξη αυτου του φορουμ και ψαχνομασταν μονο μεσω πρακτορειου.....βιαστηκαμε κιολας.....αστα να πανε....ελπιζω καποτε να τα καταφερουμε να παμε στον Μαυρικιο, ετσι για αποζημιωση μετα την Μαλτα. Αλλα ειναι πανακριβος προορισμος, πλην ομως λατρεμενος :p
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Σας εύχομαι από καρδιάς να το πραγματοποιήσετε!
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
περαν του οτι εχασα το μαγνητακι, ειχαμε αγορασει απο το εργοστασιο κατασκευης γυαλικων μουρανο δυο ποτηρια του νερου, περιπου 35 ευρω το ενα. Τσουχτερη τιμη, αλλα θελαμε ενα καλο ενθυμιο....δεν αντεξαν πολυ :( τα εσπασε και τα δυο κατα λαθος ο αντρας μου :mad: ειχα δικιο που επεμενα να μην τα χρησιμοποιουμε και να τα εχουμε φυλαγμενα.
Επισης απο εναν τυπο σε μια πλατεια (δεν θυμαμαι πως την ελεγαν) διπλα στην εκκλησια του Αγιου Παυλου, ειχαμε παρει 2 μεγαλα σαν ανθοδοχεια, που ειχαν μεσα χρωματιστη αμμο και ο τυπος μας ειχε γραψει εσωτερικα τα ονοματα μας και της ημερομηνια του γαμου μας.....παει το ενα :mad:.......κατα λαθος το εσπασε και αυτο ο αντρουλης μου.......το αλλο το προσεχω σαν κορη οφθαλμού!
Αν ημουν προληπτικη θα ελεγα γρουσουζια ειναι ολα αυτα γιατι στην Μαλτα πηγαμε γαμηλιο ταξιδι και καποια αναμνηστικα απο εκει μας εσπασαν και αλλα τα χασαμε.................!
Δεν είναι γρουσουζιά.
Ο αντρούλης σου είναι μεγάλη μαφία!. :lol: Αχ αχ αχ αχ αχ!
Πιθανολογώ ότι το μαγνητάκι αφέθηκε "τυχαία" στο δωμάτιο του ξενοδοχείου.
Τα κάνουμε ξέρεις αυτά εμείς οι άντρες. Προκειμένου να μας πρήζετε όταν αντιδρούμε με τις αηδιούλες που αγοράζετε, κάνουμε μια έτσι και κράτς! αγαπούλα μου συγνώμη δεν τόθελα έσπασε και μου άρεσε και μένα τόοοοσο πολύ! Θα σου πάρω ένα άλλο όταν πάμε στο Μαυρίκιο γλυκειά μου, δηλαδή ποτέ των ποτών!!!
Δεν τα τρώω με τη Σβετλάνα, ή στην καλύτερη στο γήπεδο, που θα γεμίσω το σπίτι με άμμους και ημερομηνίες γάμων...:clap:
 

EFOUL

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη - Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρίκιος
Δεν είναι γρουσουζιά.
Ο αντρούλης σου είναι μεγάλη μαφία!. :lol: Αχ αχ αχ αχ αχ!
Πιθανολογώ ότι το μαγνητάκι αφέθηκε "τυχαία" στο δωμάτιο του ξενοδοχείου.
Τα κάνουμε ξέρεις αυτά εμείς οι άντρες. Προκειμένου να μας πρήζετε όταν αντιδρούμε με τις αηδιούλες που αγοράζετε, κάνουμε μια έτσι και κράτς! αγαπούλα μου συγνώμη δεν τόθελα έσπασε και μου άρεσε και μένα τόοοοσο πολύ! Θα σου πάρω ένα άλλο όταν πάμε στο Μαυρίκιο γλυκειά μου, δηλαδή ποτέ των ποτών!!!
Δεν τα τρώω με τη Σβετλάνα, ή στην καλύτερη στο γήπεδο, που θα γεμίσω το σπίτι με άμμους και ημερομηνίες γάμων...:clap:
ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ:haha:
Αλλα εγω φταιω που δεν τον εβαλα να καθαρισει τα γυαλια και τις αμμους απο το πατωμα.....;)
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Δεν είναι γρουσουζιά.
Ο αντρούλης σου είναι μεγάλη μαφία!. :lol: Αχ αχ αχ αχ αχ!
Πιθανολογώ ότι το μαγνητάκι αφέθηκε "τυχαία" στο δωμάτιο του ξενοδοχείου.
Τα κάνουμε ξέρεις αυτά εμείς οι άντρες. Προκειμένου να μας πρήζετε όταν αντιδρούμε με τις αηδιούλες που αγοράζετε, κάνουμε μια έτσι και κράτς! αγαπούλα μου συγνώμη δεν τόθελα έσπασε και μου άρεσε και μένα τόοοοσο πολύ! Θα σου πάρω ένα άλλο όταν πάμε στο Μαυρίκιο γλυκειά μου, δηλαδή ποτέ των ποτών!!!
Δεν τα τρώω με τη Σβετλάνα, ή στην καλύτερη στο γήπεδο, που θα γεμίσω το σπίτι με άμμους και ημερομηνίες γάμων...:clap:
:haha::haha: Βρε μήπως όντως παίζει κι αυτή η εκδοχή?? Γιατί σαν πολλά να έχει σπάσει ο σύζυγος!:haha::haha:
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
EFOUL είδες τι ενδιαφέρον έχει προκαλέσει το θέμα σου;μας έχεις μαζέψει όλους τριγύρω σου να σε παρηγοράμε μια για το μαγνητάκι και μια για τον αντρούλη σου...τι άλλο θες από μια τόσο καλή παρέα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.464
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom