Μάλτα Μαγνητάκι ψυγείου από Μάλτα

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Σκέφτομαι όταν θα πεθάνουμε τι σαβούρα θα πετάξουν οι κληρονόμοι μας στα σκουπίδια....
 

EFOUL

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη - Βενετία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαυρίκιος
Σκέφτομαι όταν θα πεθάνουμε τι σαβούρα θα πετάξουν οι κληρονόμοι μας στα σκουπίδια....
ουουουου καλα εισαι!!! εμενα η μανα μου μου λεει συνεχεια ''εχεις μαζεψει ενα καρο κουπες απο οπου πας και ενα σερβιτσιο καλες κουπες δεν εχεις'' !

οντως ανοιξα ενα θεμα που δεν περιμενα οτι θα βρω καμια λυση στο προβλημα μου και τελικα και λυση βρεθηκε :D και κουβεντουλα κανουμε :clap::clap:
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
H λύση είναι να σταματήσεις να αγοράζεις μαγνητάκια.
Θα σώσεις και το ψυγείο σου και το γάμο σου...
 

vasilisv

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαλτα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα
Σκεφτομαι να παω Μαλτα το Πασχα. Αν παω και το θυμηθω θα αγορασω δυο μαγνητακια....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Την ιδέα να ζητήσει από ένα πρακτορείο που κάνει εκδρομές εκεί να της φέρει ένα ο/η αρχηγός δεν την σκέφτηκε κανείς?! ;)
 

mene

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Κανε υπομονη αν θες μεχρι τον Αυγουστο και θα σου φερω, θα παω με την κοπελα μου.Οποτε λιγη υπομονη....
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.792
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Αχ αυτή Μάλτα τι στενοχώριες προκαλεί...E-FOUL νομίζω πως η Έφη θα σε σώσει...Μου θύμισες το εξής περιστατικό...μία φίλη από την παρέα στο ταξίδι της Μάλτας είχε αγοράσει ένα σετ κοσμήματα που ήτανε πλεκτά στο χέρι, εκεί είναι πολύ γνωστά και τα ονομάζουν κάπως-δεν το θυμάμαι τώρα. Κάπου τα αμόλησε βγάζοντάς τα από την τσάντα της ή της έπεσαν. Το διαπίστωσε όταν πήγε στο σπίτι της στην Ελλάδα και από τότε κλαίει με μαύρο δάκρυ!Θα της πω να μπει στο -bay!
@Giristroula Φιλιγκράν τα λένε ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.553
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom