Μαζί για το γαμήλιο

Μηνύματα
768
Likes
603
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Ρόκες
Γαλλική Πολυνησία δυστυχώς σε αυτά τα μπάτζετ δεν βγαίνει με τίποτε.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.051
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Οριακα στα χρηματα που θελετε να ξοδεψετε αλλα σου προτεινω Αρουμπα (με ή και χωρις Κουρασαο )
 

anie

Member
Μηνύματα
34
Likes
9
@ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ Οχι σε καμία περίπτωση δεν τις έχω απορρίψει όλες. Απλά προσπαθώ να κάνω μια λίστα με τις διαθέσιμες επιλογές, ώστε να επικεντρωθουμε σε αυτές. @tripakias μας ενθουσίασε η πρόταση σου, δεν το είχαμε καν κατά νου
 
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Πρόσφατα πέρασα τις ετοιμασίες του γάμου και ξέρω πως είναι η διαδικασία πολύ κουραστική, θέλεις να βρεις έναν ονειρεμένο προορισμό για να επισφραγιστει η αγάπη σας και για να ξεκουραστείς (μάλλον) . Έχεις αρκετό καιρό έως τότε, κάτσε σκέψου τι ακριβώς ψάχνεις και θέλεις να δεις, στο φόρουμ υπάρχει άπειρο υλικο για να τσεκάρεις. Για Ο, τι θέλεις εμείς εδώ είμαστε!
 

GioD21

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλησπέρα σας και απο μένα . Μην ανοίγω άλλο θέμα για τον ίδιο λόγο μιας και αυτο ειναι αρκετα πρόσφατο.
Θα ήθελα και εγω τη βοήθεια σας για γαμήλιο ταξίδι τέλη Απριλίου με αρχές Μαΐου και μπάτζετ γυρω στα 2-2.500€ συνολο 2 ατομα. Θα προτιμουσα κατι εκτος Ευρώπης ,οχι εξωτικό προορισμό καθως δεν μας πολυαπασχολούν οι παραλίες αλλα θα ήθελα κάτι ξεχωριστό που να μας μείνει.

Σας ευχαριστω εκ των προτέρων.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Καλησπέρα σας και απο μένα . Μην ανοίγω άλλο θέμα για τον ίδιο λόγο μιας και αυτο ειναι αρκετα πρόσφατο.
Θα ήθελα και εγω τη βοήθεια σας για γαμήλιο ταξίδι τέλη Απριλίου με αρχές Μαΐου και μπάτζετ γυρω στα 2-2.500€ συνολο 2 ατομα. Θα προτιμουσα κατι εκτος Ευρώπης ,οχι εξωτικό προορισμό καθως δεν μας πολυαπασχολούν οι παραλίες αλλα θα ήθελα κάτι ξεχωριστό που να μας μείνει.

Σας ευχαριστω εκ των προτέρων.
Για ποσες μερες; Γιατι οχι εξωτικο; Εξωτικο δεν σημαινει απαραιτητα παραλιες. Το Μπαλι ας πουμε ειναι εξωτικο και εχει 10.000 πραγματα να δεις κ να κανεις πολυ καλυτερα απο τις παραλιες.
Για κατι διαφορετικο δες κ για Ισλανδια! Φοβερο μερος!
 

GioD21

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Για ποσες μερες; Γιατι οχι εξωτικο; Εξωτικο δεν σημαινει απαραιτητα παραλιες. Το Μπαλι ας πουμε ειναι εξωτικο και εχει 10.000 πραγματα να δεις κ να κανεις πολυ καλυτερα απο τις παραλιες.
Για κατι διαφορετικο δες κ για Ισλανδια! Φοβερο μερος!
Καλησπερα , συγνώμη ξεχάστηκα. Γυρω στις 6-7 ημέρες. Εξωτικό εννοούσα τύπου Μαλδίβες κτλπ που είσαι σπίτι-παραλία με απειροελαχιστες επιλογες.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Καλησπερα , συγνώμη ξεχάστηκα. Γυρω στις 6-7 ημέρες. Εξωτικό εννοούσα τύπου Μαλδίβες κτλπ που είσαι σπίτι-παραλία με απειροελαχιστες επιλογες.
Ειναι λιγες οι μερες για κατι πολυ μακρινο. Εγω θα κοιτουσα για Ιορδανια, Ισλανδια ή Αιγυπτο. Ολα μοναδικα ταξιδια που θα σου μεινουν αξεχαστα.
 

athens8

Member
Μηνύματα
127
Likes
464
Γεια και από μένα... εγώ πιστεύω με τα λεφτά που λες ,ότι μπορείς να πας κάπου στη Ευρώπη πχ Μαγιόρκα (παραλίες τέλειες) αρχοντικο νησι...νοικιάζεις και αμάξι και γυρνάς κάποιο μέρος του νησιού.. αν πας εκτός Ευρώπης θα φας όλη την ώρα στα αεροπλάνα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.656
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom