Μαλδίβες Μαλδίβες

Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Μόλις δυο μέρες μακριά απο το όνειρο...Τέλειωσα σήμερα την δουλειά μου και ακόμη δεν το πιστεύω ότι πετάω την δευτέρα..Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος φίλος/η σε τι τιμές κυμαίνονται οι χρεώσεις του τηλεφώνου απο τα ξενοδοχεία στις μαλδίβες προς ελλάδα...ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον απαντήσει... :) Αλλοιώς θα πρέπει να βρω μια λύση να έχω μια (οικονομική) επικοινωνία με ελλάδα... :roll:
 
Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Xμμ..μάλλον κανείς δεν γνωρίζει...δεν πειράζει, θα χρεώνω το roaming της κοπέλας μου...χαχα κάτι είναι και αυτό...:haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ειναι που οποιος εχει παει δεν εχει χρησιμοποιησει τηλεφωνο , στα τροπικα νησια ξεχνας οτι υπαρχει ελλαδα :haha:.Προτεινω να κανεις το ιδιο:D.
Αν παρετε ποδηλατα στο sun , καλη ισορροπια στις ξυλινες εξεδρες :lol: .
Καλο ταξιδι , να περασετε φοβερα και να επιστρεψετε με πολλες φωτο απο το υδροπλανο :clap:
 

sofiaNY

Member
Μηνύματα
35
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
ταξιδιωτη καλα να περασετε αλλα προς θεου οχι roaming!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ημουν μαυρικιο και οταν γυρισα και ειδα λογαρισμο.....αστα!3 λεπτα ομιλιας 17 ευρω.....30 δευτερολεπτα 5 ευρω.....δεν τα τρως καλυτερα στα αφορολογητα στο ντουμπαι???????βρες αλλη λυση!
 
Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Γειας σας φίλοι μου...μόλις χθες επέστρεψα, οι λέξεις : μαγεία, απίστευτο, μοναδικό θα κυριαρχούν για πολύ καιρό ακόμη...έχω φωτος για όλους απλά είμαι πολύ κουρασμένος αυτ'η τη στιγμή, θα επιστρέψω υπεραναλυτικά...να είστε σίγουροι.. :) :clap: Καλως σας βρήκα και πάλι...:bleh:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες στα πατρια εδαφη Ταξιδιωτη! Κατενθουσιασμενος εισαι ε?:lol:
Περιμενουμε αναλυτικο ρεπορταζ απο sun island και φυσικα συνοδευομενο απο τις απαραιτητες φωτο!
 
Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Καλως ηρθες στα πατρια εδαφη Ταξιδιωτη! Κατενθουσιασμενος εισαι ε?:lol:
Περιμενουμε αναλυτικο ρεπορταζ απο sun island και φυσικα συνοδευομενο απο τις απαραιτητες φωτο!
Go2...μάντεψε που θέλει να με πάει τώρα το έτερον...αμαν αυτές οι γυναίκες...μη δουν ενα ωραίο μέρος....:haha:

Πάρτε και μια γεύση...απο sun island...

 

KONSTANTINA

Member
Μηνύματα
66
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Καλώς ήρθες από τον παράδεισο!!! Περιμένουμε με αγωνία λεπτομέρειες.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Go2...μάντεψε που θέλει να με πάει τώρα το έτερον...αμαν αυτές οι γυναίκες...μη δουν ενα ωραίο μέρος....:haha:
Που θελει να σε παει Ταξιδιωτη? Θελεις να βρεθειτε με τον Mr.Go2 να πειτε τον...πονο σας?:haha::haha:

Πωπω! Αυτες οι φωτο απο το υδροπλανο κοβουν την ανασα! Φανταζομαι πως ηταν στην πραγματικοτητα. Τα νησακια μοιαζουν ψευτικα και ολες οι αποχρωσεις του τυρκουαζ!
Εχω δει τετοιες φωτο πολλες φορες κι ομως παντα με εντυπωσιαζουν!
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Τι ΟΥΑΟΥ φωτογραφίες είναι ετούτες??? Πάει, συγχύστηκα για τα καλά...
 
Μηνύματα
28
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Thailand...
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα μπόρα
Ξεκίνησα ήδη την ιστορία μου...Go2..o επόμενος σταθμός είναι η Ταυλάνδη...χεχε...να'ναι καλά αυτό το travelstories και οι συνταξιδιώτες μας....:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ξεκίνησα ήδη την ιστορία μου...Go2..o επόμενος σταθμός είναι η Ταυλάνδη...χεχε...να'ναι καλά αυτό το travelstories και οι συνταξιδιώτες μας....:clap:
Να'σαι καλα Ταξιδιωτη να πας οπου επιθυμεις. Ακαθεκτος στα εξωτικα μερη βλεπω:lol: φοβερη η Ταυλανδη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom