Μασκες βατραχοπεδιλα και φυγαμε

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
καλησπερα και απο εμενα.καλως σας βρηκα. φυσικα δεν θα ελειπα απο εδω...
με μερικους στο γκρουπ αυτο τα εχουμε ξανα πει. καλες βουτιες και καλες αναδυσεις σε ολους
Καλώς τον κι ας άργησε :clap: Και αναρωτιόμουν, μέρες τώρα, πού είσαι...:D

Φαντάζομαι, τα μωρά δεν σου αφήνουν και πολύ ελεύθερο χρόνο...;)
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
καλησπερα....
μολις τις εβαλα για υπνο:D:D
ολα καλα αλλα χρονος ελευθερος καθολου. σε λιγες βδομαδες θα κανουν και την πρωτη τους ""καταδυση"" και εχουμε τρεξιμο.
οσο για μενα ελπιζω να καταφερω να αρχισω παλι τις βουτιες κανα 2-3 μηνες.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
καλησπερα....
μολις τις εβαλα για υπνο:D:D
ολα καλα αλλα χρονος ελευθερος καθολου. σε λιγες βδομαδες θα κανουν και την πρωτη τους ""καταδυση"" και εχουμε τρεξιμο.
οσο για μενα ελπιζω να καταφερω να αρχισω παλι τις βουτιες κανα 2-3 μηνες.
Με το καλό οι νεοφώτιστες...:clap:για σένα, υπομονή...και όταν ευκαιρήσεις, ανέβασε υλικό...;):D
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
σε ευχαριστω πολυ.οσο για υλικο που λες ειναι δυσκολο λογο ελειψης χρονου. εχω στο προσωπικο μου αλμπουμ και στο λινκ στην υπογραφη μου μερικες
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.528
Likes
7.845
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
.. παιδια οι φωτο πολυ ωραιες ολες.. και για πειτε μου τι μηχανη κουβαλατε στα βαθια????????:clap:
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Εγω δυστυχως δεν κουβαλαω καμια γιατι οταν πηραμε την καινουρια μας Dslr, η υποβρυχια θηκη της κοστιζε σχεδον οσο και το σωμα της :(:(:(
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εμείς έχουμε εδώ και πολλά χρόνια την Olympus 5050.

Αγοράσαμε την αυθεντική υποβρύχια θήκη της πολύ φθηνότερα από Αμερική, γιατί εδώ ήταν πανάκριβη.

Μας βγήκε πολύ καλή μηχανούλα και πλέον βέβαια τη χρησιμοποιούμε μόνο για το βυθό.

Στις καλοκαιρινές μας διακοπές, ο σύζυγος πηγαίνει μπροστά με το ψαροτούφεκο και εγώ πιο πίσω παίζω με τη μηχανή :D
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Εμείς έχουμε εδώ και πολλά χρόνια την Olympus 5050.

Αγοράσαμε την αυθεντική υποβρύχια θήκη της πολύ φθηνότερα από Αμερική, γιατί εδώ ήταν πανάκριβη.

Μας βγήκε πολύ καλή μηχανούλα και πλέον βέβαια τη χρησιμοποιούμε μόνο για το βυθό.

Στις καλοκαιρινές μας διακοπές, ο σύζυγος πηγαίνει μπροστά με το ψαροτούφεκο και εγώ πιο πίσω παίζω με τη μηχανή :D

anny η 5050 ειναι παρα πολυ καλη μηχανη και οχι μηχανουλα.
ειχα την 5060 και ηταν αψογη. λεω ηταν γιατι πριν αρκετους μηνες σε μια βουτια μου την ειδα στα -37m να μου πνιγετε σιγα σιγα οσπου λιγο πριν την επιφανεια ξεψυχησε.το βαθος ηταν τετοιο που δεν προλαβαινα να ανεβω πιο γρηγορα να την προλαβω. εχω το housing της olympus και απο καποιο παλιο χτυπηματακι ειχε κανει ενα ραγισματακι ενα εξαρτημα της και δεν το ειχα δει. εχω και μια dslr αλλα αλλα η 5060 ειναι τελεια. σε λιγες μ ερες θα την εχω στα χερια μου απο αμερικη μεταχιρισμενη. το housing το εφτιαξα.
την dslr δεν υπαρχει περιπτωση να την βαλω στο νερο.ασε που το housing ειναι πανακριβο.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.913
αν και ειμαστε το νεοτερο γκρουπ ηδη εχουμε τις περισσοτερες φωτογραφιες
μπραβο μας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.795
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom