Μασκες βατραχοπεδιλα και φυγαμε

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
George diver ασε τα πιτσιρικια στη γυναικα και ριξε καμια βουτια:bleh:!!!! Στεγνωνουμε:roll:!!!!! παντως δεν μπορω να συνελθω μετα απο αυτες τις βουτιες στη Μαλτα!!! μιλαμε εχω παθει πλακα!!!
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
George diver ασε τα πιτσιρικια στη γυναικα και ριξε καμια βουτια:bleh:!!!
καλα τα λες φιλε buddy αλλα οταν αποφασιζεις να κανεις παιδια πρεπει να το παρεις αποφαση οτι καποια πραγματα στην ζωη σου πρεπει να αλλαξουν. αν δεν το καταφερεις αυτο τοτε παει.. πεταξε το πουλι.....
οπως μου λειπει και εμενα η θαλασσα λειπει και στην γυναικα μου. απο το 2004 που ειμαστε μαζι ειμαστε μαζι και κατω στον βυθο.οποτε οπως καταλαβαινεις δεν μου παει να την αφησω και να παω μονος για βουτια. θα ερθει η ωρα που θα καταφερουμε να πεταχτουμε για καμια βουτια.
το προβλημα μας εδω στην αθηνα ειναι οτι ειδικα τωρα το καλοκαιρι θελουμε πολλες ωρες για να παμε για βουτια με τηντρελη κινηση που εχει.
αυτην την περιοδο της ζωης μου κανω καταδυσεις σε 4 ομορφα ματακια.
οταν ερθει η ωρα σου τοτε θα με καταλαβεις.:):):)
τραβα εσυ καμια τζουρα και για μενα
να προσεχεις φιλε:):):)
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
το προβλημα μας εδω στην αθηνα ειναι οτι ειδικα τωρα το καλοκαιρι θελουμε πολλες ωρες για να παμε για βουτια με τηντρελη κινηση που εχει.
αυτην την περιοδο της ζωης μου κανω καταδυσεις σε 4 ομορφα ματακια.
οταν ερθει η ωρα σου τοτε θα με καταλαβεις.:):):)
τραβα εσυ καμια τζουρα και για μενα
να προσεχεις φιλε:):):)
σωστο σε βρισκω φιλε μου Γιωργο!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καιρό έχουμε να τα πούμε!
Τελείωσα το δεύτερο αστέρι, τώρα είμαι πιστοποιημένος δύτης advanced της padi. Κάναμε τις 2 υποχρεωτικές βουτιές με το buddy μου και επιλέξαμε ναυάγιο, νυχτερινή και πλοήγηση για τις προεραιτικές. Έβγαλα και φωτογραφίες (θα ανεβάσω μερικές κάποια στιγμή), ειδικά απ'το ναυάγιο έχω μερικές καλές αλλά με ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΕ η νυχτερινή κατάδυση, ήταν απίστευτη εμπειρία!! Θα ξαναπάω το συντομότερο!!! Σκέφτομαι και για ταξίδι τον Αύγουστο καμιά Μάλτα, αν βρεθώ, θα πάω και για καμιά βουτιά αν και είμαι ο μόνος απο αυτή τη παρέα που ασχολούμαι...
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
Σκέφτομαι και για ταξίδι τον Αύγουστο καμιά Μάλτα, αν βρεθώ, θα πάω και για καμιά βουτιά αν και είμαι ο μόνος απο αυτή τη παρέα που ασχολούμαι...
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ βουτια στη Μαλτα...ειναι πολυ ωραια μην τη χασεις με τιποτα...!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ανέβασα μερικές φωτογραφίες στο γκρούπ, μερικές είναι απο το ναυάγιο και οι 2 με τα μαλάκια απο τη νυχτερινή κατάδυση όπως κ ο κορμός μέσα στο βυθό. Απο αυτό το λινκ ξεκινάνε και είναι 8 φωτ/φίες.

http://www.travelstories.gr/groups/...ED-%EA%FC%F3%EC%EF-picture5219-pict0064b.html
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
Απολαυστε τους καραγκιοζηδες

 
Last edited by a moderator:

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
κατι καραγκιοζηδες σαν αυτους υπαρχουν στην ελλαδα(και ειναι πολλοι).
το θεωρει μαγκια να βαλει τις μπουκαλες στην πλατη και να σκοτωσει οτι βρει.
δεν θελω να πω τιποτα αλλο γιατι αν αρχισω θα γινω πολυ βρωμοστομος και δεν θελω ειδικα σε αυτο το φορουμ:(:(:(
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
...λεω τωρα εγω...λεω..αν καποιος αρμόδιος,δει το βιντεο αυτο δεν μπορει ο κυριος Νικολας να οδηγηθει εκει που πρεπει?
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
καλα τα λες αλλα εδω δεν κανουν τιποτα σε αλλους που κανουν πιο σοβαρα πραγματα πχ σπανε και καινε μαγαζια η ακομα χειροτερα σκοτωνουν 15χρονα παιδακια και ας υπαρχουν βιντεο κλπ.
ζουμε στο ομορφοτερο και καλυτερο εθνος του κοσμου αλλα στο χειροτερο κρατος
το λιμενικο κυνηγουσε εμενα και αλλους (πριν το 2005) γιατι καναμε το εγκλημα να κανουμε καταδυση και να "σκοτωνουμε" τα ψαρια με τις φωτογραφικες μας μηχανες.
τι αλλο να πω...:(:(:(
 

kosdan

Member
Μηνύματα
149
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα!!
Ταξίδι-Όνειρο
Διαστημα
Γεια και απο εμενα.
Να σας πω την αληθεια δεν εχω κανει καταδυση μονο σνορκλιν και εχω μπει και σε υποβρηχιο(αυτα τα μικρα τα τουριστικα)
ΠΑνταθελω να κανω καταδυση αλλα παντα καπου κολαω!!
Ελπιζω να κανω συντομα!!
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
ΠΑνταθελω να κανω καταδυση αλλα παντα καπου κολαω!!
Ελπιζω να κανω συντομα!!
Εγω πριν αρχισω τις καταδυσεις εβλεπα με την μασκα λιγο κατω και χεζμεντεν.
Οσπου μια ωραια μερα με παρεσυραν κατι φιλοι και γραφτηκα σε σχολη καταδυσης και απο τοτε μονο οι 17 μηνων κορες μου καταφεραν να με κανουν να "αναδυθω".
Δεν θα σου προτεινα να "κανεις" καταδυση , αλλα να πας σε σχολη καταδυσεων και μετα να κανεις καταδυσεις.Ελπιζω να καταλαβεις τι θελω να πω με αυτο.
Καλως ηρθες στο γκρουπ και ελπιζω με τον νεο χρονο να γνωρισεις και εναν κοσμο διαφορετικο...... ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ:xmas_smile::xmas_smile:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.621
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom