Μαυρίκιος Μαυρίκιος

Asimina S

Member
Μηνύματα
25
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
μπαλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Isla de Pasqua
Τι ωραιες φωτογραφιες!!! Σε ευχαριστω πολυυυυυ
 

Efi7

Member
Μηνύματα
11
Likes
3
Καλησπερα ! Σκεφτομαστε για Μαυρικιο αρχες Μαρτιου 2017 . Δυο ζευγαρια κι απο ενα παιδι 10 χρ. Εχει κανεις πληροφοριες για καιρο ,τιμες , πρακτορεια, δραστηριοτητες -αξιοθεατα ?? Ευχαριστω πολύ !!!
 

Lilimanali

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά ήθελα να ρωτήσω πληροφορίες για ταξίδι τα Χριστούγεννα στο Μαυρίκιο....έχω πάει Ταϊλάνδη και είχα ενθουσιαστεί....θέλω πάλι ένα προορισμό με λευκές παραλίες,Κοραλία και ζεστή...ότι εμπειρία έχετε παρακαλώ να μου πείτε συν ότι αν έχετε εμπειρίες από εκδρομές ημερήσιες που έχει εκεί..... ευχαριστω πολυυυυ
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αν προτεραιοτητα ειναι παραλιες μακραν σευχελλες. Αν θελετε κ εκδρομες, λιγη φυση κ παραλιες πολυ καλες αλλα οχι κ τοπ του πλανητη Μαυρικιο. Να μεινετε ΒΔ κι ας λενε οτι ειναι πιο τουριστικα.
 

Lilimanali

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Αν προτεραιοτητα ειναι παραλιες μακραν σευχελλες. Αν θελετε κ εκδρομες, λιγη φυση κ παραλιες πολυ καλες αλλα οχι κ τοπ του πλανητη Μαυρικιο. Να μεινετε ΒΔ κι ας λενε οτι ειναι πιο τουριστικα.
Απλά είναι πολύ ακριβότερα το ταξιδι στην Σεϋχέλλες.....θα ήθελες να μου πεις και περισσότερες πληροφορίες αν ξέρεις;;;;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Απλά είναι πολύ ακριβότερα το ταξιδι στην Σεϋχέλλες.....θα ήθελες να μου πεις και
περισσότερες πληροφορίες αν ξέρεις;;;;
Σαν τι? Θελει μνμ 7-10 μερες, οπωσδηποτε ΙΧ. Εμεινα στο pereybere σε διαμερισμα λιτο αλλα σχεδον on the beach που λενε στο χωριο μου κ παμφθηνο. 2η επιλογη μου θα ηταν το flic en flac. Γιατι το βραδυ δεν θελω ΙΧ, μετακινησεις κλπ, θελω φαι, ποτο διπλα μου. Γυριστε το σαν να πηγαινατε σε ελληνικο νησι. Ευκολο κ φιλικο.
 

Lilimanali

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Σαν τι? Θελει μνμ 7-10 μερες, οπωσδηποτε ΙΧ. Εμεινα στο pereybere σε διαμερισμα λιτο αλλα σχεδον on the beach που λενε στο χωριο μου κ παμφθηνο. 2η επιλογη μου θα ηταν το flic en flac. Γιατι το βραδυ δεν θελω ΙΧ, μετακινησεις κλπ, θελω φαι, ποτο διπλα μου. Γυριστε το σαν να πηγαινατε σε ελληνικο νησι. Ευκολο κ φιλικο.
Για 8 βραδιά κοιτάμε....οι αποστάσεις είναι μεγάλες;;;στα Κοραλία μπορείς να πας και κολυμποντας από την ακτή;;;ή θέλει βαρκούλα;;;εκδρομές τι παίζει εκτός από τα δελφίνια;;;οι αποστάσεις από την μια άκρη στο νησί μεχρι την άλλη είναι μεγάλες...και επίσης κάπου διάβασα ότι είναι καλύτερα αννοικιασεις κάποιο ταξί ας πούμε με την ημέρα και να σε γυρνάει με 30€ ημερησίως ισχύει;;;ακόμα από θέμα φαγητού είναι οικονομικό;;;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν ξερω τι εννοεις με κοραλλια, εκδρομες για σνορκελινκ κανουν απο πολλα μερη. Τι να δεις διαβασε τα σε κανα οδηγο κ ρωτα μετα εδω αν αξιζουν αυτα που σε ενδιαφερουν, τα χαιλαιτς ειναι λιγα παντως.
Φαι οπως σε ελληνικο νησι. Δηλ απο παμφθηνο εως πανακριβο. Εγω εφαγα μονο σε παμφθηνα..βρισκεις τα παντα εννοειται. Οι αποστασεις ενιοτε ειναι μεγαλες αλλα βγαινει ημερησια για οπουδηποτε.
Θα επρεπε υποθετω να γραψω μια ιστορια..μου εδωσες ενα εναυσμα ομολογω. Θα το κανω το συντομοτερο. Αν κ το νησι αποτελεσε μερος μεγαλυτερης περιπλανησης, θα το αποκοψω στη μνημη κ θα γραψω. Στα προσεχως λοιπον.
 

Lilimanali

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Δεν ξερω τι εννοεις με κοραλλια, εκδρομες για σνορκελινκ κανουν απο πολλα μερη. Τι να δεις διαβασε τα σε κανα οδηγο κ ρωτα μετα εδω αν αξιζουν αυτα που σε ενδιαφερουν, τα χαιλαιτς ειναι λιγα παντως.
Φαι οπως σε ελληνικο νησι. Δηλ απο παμφθηνο εως πανακριβο. Εγω εφαγα μονο σε παμφθηνα..βρισκεις τα παντα εννοειται. Οι αποστασεις ενιοτε ειναι μεγαλες αλλα βγαινει ημερησια για οπουδηποτε.
Θα επρεπε υποθετω να γραψω μια ιστορια..μου εδωσες ενα εναυσμα ομολογω. Θα το κανω το συντομοτερο. Αν κ το νησι αποτελεσε μερος μεγαλυτερης περιπλανησης, θα το αποκοψω στη μνημη κ θα γραψω. Στα προσεχως λοιπον.
Τελεί; Σε ευχαριστώ πολυυυυυυ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.541
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom