Αυστραλία Μετανάστευση στην Αυστραλία

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Καλή τύχη σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου..Όλα να κυλήσουν όπως τα σχεδιάζεις και τα ονειρεύεσαι..
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ηρέμησε λίγο Δευκαλίων!

Μ'αυτά που κανείς δεν θα μας δέχονται σε λίγο!

Εγώ πίστευα ότι ακόμα κανείς βόλτες δίπλα από το ποτάμι άντε και για κανένα καφέ στο οκλει!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χτες συμπλήρωσα 1 μήνα δουλειάς εδώ, και έχω τακτοποιήσει τις περισσότερες από τις εκκρεμότητες που είχα, οπότε λέω να ξεκινήσω να γράψω τις πρώτες μου αναλυτικές εντυπώσεις. Αναμείνατε :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Defkalion said:
Χτες συμπλήρωσα 1 μήνα δουλειάς εδώ, και έχω τακτοποιήσει τις περισσότερες από τις εκκρεμότητες που είχα, οπότε λέω να ξεκινήσω να γράψω τις πρώτες μου αναλυτικές εντυπώσεις. Αναμείνατε :)
Κανει κρυο εκει στο Νοτο; Γιατι εδω στο βορα ο καιρος ειναι τελειος.... :)

Sent from my Android phone using Travel stories
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Είσαι Darwin ρε αθεόφοβε; εδώ ναι, έχω παγώσει δε μπορώ να ζεστάνω το σπίτι με τίποτα.

Σήμερα είναι σαφώς καλύτερος ο καιρός αλλά μέχρι χτες τα είχα δει όλα από το κρύο και την υγρασία.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Κανει κρυο εκει στο Νοτο; Γιατι εδω στο βορα ο καιρος ειναι τελειος.... :)

Sent from my Android phone using Travel stories
ε οχι!!

Τωρα εγραψα ενα ποστ,και αναρωτιομουν που θα εισαι τωρα,και βρεθηκες στο darwin??

Ποτε κιολας:D

Παντως σαν κανονα εχουν οτι η μελβουρνη εχει τον ποιο περιεργο καιρο.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Defkalion said:
Είσαι Darwin ρε αθεόφοβε; εδώ ναι, έχω παγώσει δε μπορώ να ζεστάνω το σπίτι με τίποτα.

Σήμερα είναι σαφώς καλύτερος ο καιρός αλλά μέχρι χτες τα είχα δει όλα από το κρύο και την υγρασία.
Εδω παλι ειναι σαν καλοκαιρι σε Ελληνικο νησι...30κατι βαθμοι, λιακαδα, απαλο αερακι.... και dry season. Ολοι εξω ειναι....
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Εδω παλι ειναι σαν καλοκαιρι σε Ελληνικο νησι...30κατι βαθμοι, λιακαδα, απαλο αερακι.... και dry season. Ολοι εξω ειναι....
αντε να κανεις επισκεψη στον φιλο μας...ενα τσιγαρο δρομος ειναι :D
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
defkalion μιας και αναφέρθηκες στο linkedin επειδή θέλω να φτιάξω και γω λογαριασμό, απλά έφτιαξες το προφίλ σου και σε βρήκε μόνη της η εταιρεία?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.314
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom