Αυστραλία Μετανάστευση στην Αυστραλία

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Καλό ξεκίνημα κι από μένα Boss...:clap:
ελπίζω να μη μας ξεχάσεις στα ξένα και να μας στέλνεις ανταποκρίσεις... κι αν είναι και ταξιδιωτικού περιεχομένου θα ζηλεύουμε ακόμα περισσότερο...Πάντως γρήγορος ήσουν στην απόφαση...εμείς 2 μήνες το ζαλίζουμε και απόφαση δεν παίρνουμε...και σκέψου οτι δεν έχουμε ούτε παιδιά,ούτε σκυλιά, ούτε γατιά...και αφορά και ευρωπαϊκή πόλη το δίλημμα.:)
Τώρα με τον Αντώνη πρωθυπουργό όλα θα φτιάξουν και
δεν θα χρειαστεί να το σκέφτεσαι άλλο :haha::haha:
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Νομίζω οτι τώρα με τον Αντώνη μόνο ο Defkalion θα γράφει ταξιδιωτικές ιστορίες και μεις θα τις ονειρευόμαστε διαβάζοντας τες.
Καλή τύχη Defkalion.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Nedelja said:
Καλό ξεκίνημα κι από μένα Boss...:clap:
ελπίζω να μη μας ξεχάσεις στα ξένα και να μας στέλνεις ανταποκρίσεις... κι αν είναι και ταξιδιωτικού περιεχομένου θα ζηλεύουμε ακόμα περισσότερο...Πάντως γρήγορος ήσουν στην απόφαση...εμείς 2 μήνες το ζαλίζουμε και απόφαση δεν παίρνουμε...και σκέψου οτι δεν έχουμε ούτε παιδιά,ούτε σκυλιά, ούτε γατιά...και αφορά και ευρωπαϊκή πόλη το δίλημμα.:)
Τι γρηγορος; Δυο χρονια ειπε το προσπαθουσε! :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές!

Καλό ξεκίνημα κι από μένα Boss...:clap:
ελπίζω να μη μας ξεχάσεις στα ξένα και να μας στέλνεις ανταποκρίσεις... κι αν είναι και ταξιδιωτικού περιεχομένου θα ζηλεύουμε ακόμα περισσότερο...Πάντως γρήγορος ήσουν στην απόφαση...εμείς 2 μήνες το ζαλίζουμε και απόφαση δεν παίρνουμε...και σκέψου οτι δεν έχουμε ούτε παιδιά,ούτε σκυλιά, ούτε γατιά...και αφορά και ευρωπαϊκή πόλη το δίλημμα.:)
Κοίτα από πλευράς ταχύτητας εξαρτάται πώς το βλέπεις. Εμένα από τη στιγμή που μου είπαν ότι με θέλουν, μέχρι τη στιγμή που τους είπα το ΟΚ, πέρασαν λιγότερο από 24 ώρες. Μέχρι τότε όμως, όσο διαρκούσαν οι συνεντεύξεις είχα χρόνο στο μεταξύ να το ψάξω, να το σκεφτώ κλπ.

Γνώμη μου είναι ότι όσο περισσότερο το σκέφτεσαι τόσο πιο πολύ απομακρύνεσαι από την απόφαση να φύγεις, γιατί καλώς ή κακώς ανακαλύπτεις ότι έχεις συναισθηματικές άγκυρες εκεί που ζεις τη ζωή σου.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
ερώτηση:

μέχρι στιγμής έχουμε κάνει κάτι για αυτό:
Αν έχει ζήσει κάποιος στην Αυστραλία θα εκτιμούσα πληροφορίες από πρώτο χέρι όσον αφορά τη ζωή εκεί.
ή εργαζόμαστε αποκλειστικά για αυτό:
Οι υπόλοιποι σχολιάστε ελεύθερα.
:D:D:cool:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Αγαπητε Δευκαλιων οταν πηρα την αποφαση να φυγω απο την Αθηνα και να μεινω στην επαρχια ηταν οτι καλυτερο εχω κανει στη ζωη μου.

Ετσι και συ πιστευω με την αποφαση ζωης που πηρες να δεις οτι ολα θα σου πανε καλα,και δεν θα το μετανιωσεις.

Φυσικα εσυ πας πολυ-πολυ μακρια αλλα οι αποστασεις σημερα δεν ειναι κατι φοβερο.
Ευχομαι να εισαι τυχερος σε ολους τους τομεις... και μπραβο καλα εκανες!!!:clap:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Δευκαλίων, καλή επιτυχία στην καινούρια σου ζωή! Εύχομαι όλα να σου πάνε όπως ακριβώς τα έχεις σκεφτεί και ονειρευτεί και ακόμα καλύτερα!!!:clap:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Επειδη καταλαβαινω οτι στην αρχη θα νιωθετε μοναξια εκει στα ξενα, κανω την καρδια μου πετρα και αν επιμενετε ερχομαι οικογενειακως νας σας δω... για σας θα το κανω, ετσι? για να δειτε 2-3-4 πατριωτες ρε αδερφε...
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλη αρχη στην καινουρια σας ζωη και ολα να σας πανε καλα; Η επομενη συναντηση του travel stories θα γινει στη Μελβουρνη;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom