Ηνωμένο Βασίλειο Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο Gatwick

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Καλησπέρα. Μπορείς να πάρεις λεωφορείο για Βικτώρια κι απο έκει μετρό για Paddington.

https://bookings.easybus.com/
Πραγματικα μου δινει τιμη πηγαινε - ελα για δυο ατομα στα 14€!

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Θα σου πρότεινα να πάρεις τρένο. Γλυτώνεις από τον κίνδυνο τυχόν μποτιλιαρίσματος και καθυστερήσεων. Από Γκάτγουικ πας Βικτόρια και μετεπιβίβαση για Πατιγκτον https://www.nationalrail.co.uk/
Θα το τσεκαρω και αυτο, Ευχαριστω!
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Τελικα έκλεισα χτες το βραδυ με Easybus δυο εισητηρια με επιστροφη στα 14€. Το κακο ειναι πως εκανα λαθος στο ονομα. Εστειλα ερωτηση στο customer και μου απάντησαν πως δεν υπαρχει θεμα με το ονομα αρκει να ειναι έγκυρο το εισητηριο. Πιστευω να μην εχω θεμα!
Αυτη ειναι η απαντηση που μου εστειλαν:

Dear Apostolos,

Thank you for your email.

Unfortunately we are unable to change the name but Passenger name is not important as long as the ticket is valid to travel.

Regards,

easyBus Customer Service Team
 

gregory79

Member
Μηνύματα
129
Likes
57
Τελικα έκλεισα χτες το βραδυ με Easybus δυο εισητηρια με επιστροφη στα 14€. Το κακο ειναι πως εκανα λαθος στο ονομα. Εστειλα ερωτηση στο customer και μου απάντησαν πως δεν υπαρχει θεμα με το ονομα αρκει να ειναι έγκυρο το εισητηριο. Πιστευω να μην εχω θεμα!
Αυτη ειναι η απαντηση που μου εστειλαν:

Dear Apostolos,

Thank you for your email.

Unfortunately we are unable to change the name but Passenger name is not important as long as the ticket is valid to travel.

Regards,

easyBus Customer Service Team
Δεν υπαρχει κανενα προβλημα, ποτε δεν το τσεκαρουν.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
δεν θα ζητησουν ταυτοτητα, μονο το barcode
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Τελικα έκλεισα χτες το βραδυ με Easybus δυο εισητηρια με επιστροφη στα 14€. Το κακο ειναι πως εκανα λαθος στο ονομα. Εστειλα ερωτηση στο customer και μου απάντησαν πως δεν υπαρχει θεμα με το ονομα αρκει να ειναι έγκυρο το εισητηριο. Πιστευω να μην εχω θεμα!
Αυτη ειναι η απαντηση που μου εστειλαν:

Dear Apostolos,

Thank you for your email.

Unfortunately we are unable to change the name but Passenger name is not important as long as the ticket is valid to travel.

Regards,

easyBus Customer Service Team
Αυτό μας έλειπε...Να έχουμε το άγχος του σωστού ονόματος και στα λεωφορεία..Μας φτάνει η Ryanair... :haha:
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Ευχαριστω παιδια...η αληθεια ειναι πως το ειχα λιγο έννοια , αλλα φαινεται τελικα πως δεν υπαρχει προβλημα.
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Καλημερα σε ολους! Επανέρχομαι στο θεμα γιατι εχω μεν κλεισει τα εισιτηρια με easyBus, αλλα διαβάζοντας τα reviews ειναι άκρως απογοητευτικά! Εχει καποιος απο εδω προσωπικη εμπειρία με την συγκεκριμενη υπηρεσία?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλημερα σε ολους! Επανέρχομαι στο θεμα γιατι εχω μεν κλεισει τα εισιτηρια με easyBus, αλλα διαβάζοντας τα reviews ειναι άκρως απογοητευτικά! Εχει καποιος απο εδω προσωπικη εμπειρία με την συγκεκριμενη υπηρεσία?
Έχουν βελτιωθεί τα πράγματα, παλιότερα ήταν χειρότερα. Αυτό το δρομολόγιο που έκλεισες το εκτελεί η ίδια με δικά της βανακια ή σε συνεργασία με τη National express?
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Έχουν βελτιωθεί τα πράγματα, παλιότερα ήταν χειρότερα. Αυτό το δρομολόγιο που έκλεισες το εκτελεί η ίδια με δικά της βανακια ή σε συνεργασία με τη National express?
Το εισιτήριο ειναι απο το επίσημο site της easyBus αλλά εχει ενα πεδίο που γραφει:
Service operated by National Express
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom