Με ποιους ταξιδευετε?

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
Επειδη δεν βρισκω καποιον που να διαθετει τα χρηματα και τον χρονο καθως και δεν συμπιπτουν παντα οι αδειες με τους φιλους μου συνηθως ταξιδευω μονος.3 φορες εχω παει με τουριστικο πρακτορειο αλλα στην Ευρωπη τελικα αποφασισα να το οργανωνω και να το πραγματοποιω μονος.Εσεις?
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Παντα με το ετερο ημιση.Ειναι η καλυτερη παρεα μια που αρεσουν τα ταξιδια και στους δυο....
 

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
Μόνος (στα περισσότερα επαγγελματικά ταξίδια) ή με την γυναίκα της ζωής μου (είμαστε 17 χρόνια μαζί, από 17 χρονών!) στα ταξίδια αναψυχής αλλά και σε κάποια από τα επαγγελματικά.

Τα παιδιά μας είναι ακόμη μικρά (4 ο γιος μας και 2 η κόρη μας), οπότε στο εξωτερικό δεν τα παίρνουμε μαζί... αλλά ελπίζω να αλλάξει αυτό από το νέο έτος...

Κάθε χρόνο σε ένα ταξίδι, έρχονται μαζί μας και οι κουμπάροι μας!!!!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Εντός Ελλάδος συνήθως ταξιδεύω με τον φίλο μου.
Στο εξωτερικό με ακολουθούν συνήθως η αδερφή μου και μια- δύο φίλες αλλά έχω κάνει και αρκετά ταξίδια μόνη μου κυρίως εντός Ευρώπης.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Στην αρχή ξεκίνησα να πηγαίνω στο εξωτερικό με φίλες, το έτερον ήμισυ δεν ακολουθούσε τότε. Μετά από το πρώτο ταξίδι που πήγαμε στο εξωτερικό συνήθως πάμε μαζί. Έχει τύχει δυο-τρεις φορές να πάω και μόνη για δουλειά.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
εξωτερικο με τήν σύζυγο άντε και ένα ζευγάρι ακόμα
εσωτερικό όλη η οικογένεια δηλαδή και τα δυό παιδιά μας
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ στις καλοκαιρινές μου διακοπές στο εσωτερικό πηγαίνω με έναν κολλητό μου φίλο, στα ταξίδια του εξωτερικού τελευταία άρχισα να πηγαίνω με μια ξαδέρφη μου και τον άντρα της.
 

KONSTANTINA

Member
Μηνύματα
66
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Εντός και εκτός Ελλάδας ταξιδεύω με τον άντρα μου, έχουμε τα ίδια γούστα και περνάμε τέλεια. Μόνοι μας χωρίς άλλα ζευγάρια για να έχουμε ελευθερία κινήσεων.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εντός Ευρώπης ταξιδεύω και μόνη και με τον άντρα μου και με φίλους ή για να επισκεφθώ φίλους και με την κόρη μου, δηλαδή όπως τύχει. Εκτός Ευρώπης με τον άντρα μου και την κόρη μου όταν φυσικά απέκτησε την κατάλληλη ηλικία για πιο απαιτητικά ταξίδια. Τώρα που η νεαρά μεγάλωσε και θέλει να κάνει σόλο καριέρα ταξιδιωτική νομίζω οτι ξανά μόνοι μας θα ταξιδεύουμε.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
εμεις ταξιδευουμε παντα ολη η οικογενεια δηλ.εγω με τη συζυγο και τα 2 παιδια μας, τα οποια περνω μαζι εντος και εκτος συνορων απο 18 μηνων.ενιοτε ερχεται η κουνιαδα μου και αν τυχει καποιο φιλικο ζευγαρι.
το προγραμμα ομως διαμορφωνεται παντα απο εμενα...
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
στην αρχή όντας μικρή ταξίδευα με τους γονείς μου, από 17 χρονών ταξιδεύω με τον άντρα μου εντός και εκτός ελλάδος. Κάποιες φορές έρχονται και φίλοι, το οποίο είναι δίκοπο μαχαίρι. μπορεί να ταιριάξεις .... μπορεί και όχι. Πάντω τα κανονίζουμε κυρίως μόνοι και μετά βλέπουμε.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
μεχρι στιγμης με τον φιλο μου και με χαροποιει ιδιαιτερα αυτο γιατι ταιριαζουν πολυ τα ταξιδιωτικα μας γουστα.τωρα αν κατι τυχει και δεν μπορει να ακολουθησει ,την εβαψα.δεν εχω πολλους φιλους που να εχουν την ιδια αγαπη με μενα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.180
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom