Αυστρία Με την Εθνική Ελλάδος στο Salzburg

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Παρακαλώ κάντε edit στο post σας και γράψτέ το με ελληνικούς χαρακτήρες.
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
φιλε νομιζω οτι πουλανε και χωριτστα τα εισητηρια και εχω ηδη κλεισει ξενοδοχειο και αεροπορικα σε πολλη καλυτερη τιμη ,απλα μου λειπει το εισητηριο του αγωνα.

τα πακετα απο τα τουριστικα γραφεια με εισητηριο μαζι του αγωνα ειναι απιστευτη εκμεταλλευση και δεν αξιζει να πας ,αφου ουσιαστικα αγοραζεις το εισητηριο οσο το πουλανε στο ιντερνετ.

αν ο οποιοσδηποτε εχει 2 εισητηρια ασ με ενημερωσει.

ευχαριστω για το ενδιαφερον.
 

travelgeek

Member
Μηνύματα
33
Likes
1
Θα είμαι και εγώ εκεί για τον πρώτο αγώνα αλλά δεν έχω κλείσει ακόμα ούτε μεταφορές ούτε διαμονή. Έχω βέβαια άκρες στην Αυστρία οπότε η διαμονή δεν με ανησυχεί. ΥπάρχουντόσαB&B ( συγνώμη.. Μπ.& Μπ. :0))) ) τόσο στην Αυστρία όσο και σε κοντινά σημεία της Βαυαρίας που οι 30.000 του γηπέδου δεν θα κάνουν διαφορά στην ήδη μεγάλη τουριστική κίνηση που έχει η περιοχή. Παίζει βέβαια ρόλο και το πότε ξεκινάνε οι σχολικές διακοπές στα διάφορα κρατίδια της Γερμανίας. Πάντως όσο πλησιάζει το Euroτόσο πιο δύσκολο θα είναι. Πολλά από τα εισιτήρια φεύγουν πάντα σε χορηγούς, δημοσιογράφους, καλεσμένους και άλλων ειδών τζαμπατζίδες (το ξέρουμε και από τους Ολυμπιακούς πως έχει το πράγμα ) και πρέπει ο κόσμος να ελπίζει στο ότι θα του κάτσει η κλήρωση των εισιτηρίων. Φοβάμαι πως αν δεν έχεις φίλο χορηγό ή πολιτικό τα εισιτήρια θα τα πληρώσεις ακριβά, γιατί πλέον μόνο στα πακέτα και στο ebay(συγνώμη.. ίμπεϊ :0)) ) θα τα βρεις.
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
εχω ενα ενημερωτικο απο σαλτσμπουργκ για την περιοδο των αγωνων δινει πληροφορειες.

Σας τις γραφω παρακατω.

-ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ.
Τα λεωφορεια κυκλοφορουν απο τις 5:00 το πρωι μεχρι τις 1:00 τα μεσανυχτα
Τισ ημερες των αγωνων η χρηση των μεσων μαζικης μεταφορας στο salzburg ειναι δωρεαν για τους κατοχους εισητηριων εισοδου στους αγωνες η τραινου.Αυτο ισχυει επισης για τουσ κατοχους τησ καρτας salzburg card* (24,28η και 48 ωρων).
Επισης τις ημερες των αγωνων κυκλοφορουν τακτικα λεωφορεια απο το σταδιο κα τους χωρους σταθμευσης προς και απο το κεντρο της διοργανωτριας πολης.

Τα λεοφωρεια αυτα συμπεριλαμβανονται επισης στο εισητηριο εισοδου.


*salzburg card.

H καρτα salzburg card παρεχει δωρεαν εισοδο για μια φορα σε ολα τα αξιοθεατα της πολης,δωρεαν μεταφορα με τα μεσα μαζικης μεταφορασ στα οποια συμπεριλαμβανονται το τελεφερικ του καστρου και του untersberg-bahn,του πλοιου του salzach και ελλκυστικες εκπτωσεις για την παρακολουθηση πολιτιστικων εκδηλωσεων καθως και για πολλους προορισμουσ εκδρομων.

τιμες απο 21.00 euro.
πληροφορειες: +43/(0)662/88987-0

www.salzburg.info



ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗΣ ΠΕΖΩΝ.

Μπορειτε να φτασετε ανετα στην ζωνη οπαδων στην παλια πολη του salzburg απο το χωρο σταθμευσης στο salzburg arena ,τον κεντρικο σιδηροδρομικο σταθμο και τουσ σταθμουσ λεωφορειων(βορειος και νοτιος) (απο τις οδουw paris-lodron-strabe και alpenstrabe) και την σταση του λεωφορειου τακτικων δρομολογιων του σταδιου.
Ενα συνοπτικο πολυχρωμο συστημα καθοδηγησης των πεζων θα σας οδηγησει στο κεντρο της ζωνης οπαδων.
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
τα εσκασα σε ενα site στο internet.....
και ο θεος βοηθος....

θα τα παρω η οχι τα εισητηρια......προσευχηθειτε για μενα.
 

sfeken

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Βρήκα και εγώ εισιτήρια για τους πρώτους αγώνες τις Εθνικής τα πήρα από ένα παιδί που τα αγόρασε από την ΕΠΟ αλλά δεν θα πάει τελικά
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
εγω θα ειμαι εκει με σουηδια 9 του μηνος με 12.....

cu there my friends.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.300
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom