Τουρκία Μην ανησυχείς , πάρε Πόλη για 3 μέρες και θα γίνεις περδίκι.

sotiris11

Member
Μηνύματα
35
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
milano-komo
κοριτσια (και αγορια βεβαιως -βεβαιως ,αλλα νομιζω οτι μονο κοπελες ειχε παραπανω) θα πηγαινατε χριστουγεννα στην Πολη ή θα το αφηνατε για καποια αλλη εποχη?Σκεφτομαστε ενα 4ημερο αναμεσα Χριστουγεννα και Πρωτοχρονια αλλα δεν ξερω εαν ειναι καλη ιδεα.Ποια η γνωμη σας.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σιγουρα δεν εχει τη χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα που εχουν αλλες ευρωπαικες πολεις ,ωστοσο η Πολη ειναι μοναδικη ολες τις εποχες του χρονου..αλλα καλυτερα ανοιξη ,κατα τη γνωμη μου .

paefstra γραφεις πολυ ωραια!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
κοριτσια (και αγορια βεβαιως -βεβαιως ,αλλα νομιζω οτι μονο κοπελες ειχε παραπανω) θα πηγαινατε χριστουγεννα στην Πολη ή θα το αφηνατε για καποια αλλη εποχη?Σκεφτομαστε ενα 4ημερο αναμεσα Χριστουγεννα και Πρωτοχρονια αλλα δεν ξερω εαν ειναι καλη ιδεα.Ποια η γνωμη σας.
Αν ανήκεις στην κατηγορία των ανθρώπων που θεωρούν εφιαλτικά τα Χριστουγεννιάτικα τραγούδια και βγάζουν σπυριά με τον χρυσο-ασημενιο-πρασινο-κόκκινο στολισμό, βρήκες τον κατάλληλο προορισμό: σε μια μουσουλμανική χώρα πόσο να τα συναντήσει κανείς;
Αν θέλεις να χαρείς την Πόλη, υποθέτω ότι την άνοιξη και το καλοκαίρι θα είναι πολύ καλύτερα, λόγω ιδανικών θερμοκρασιών για βόλτες και βραδινές εξόδους. Χειμώνα δεν έχω πάει, αλλά οι φίλοι μου αναφέρουν αρκετό κρύο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.742
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom