Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

Jkh

Member
Μηνύματα
47
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Μιανμάρ-Καμπότζη
παιδια νομιζω πως το kayak.com ειναι το καλυτερο.user friendly και απειρες επιλογες.
 

fourkas

Member
Μηνύματα
62
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
... που άραγε ...
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική για ένα μήνα
εγώ θα πρότεινα Flugsupermarkt.com - Bekannt aus der TV Werbung. Flug-Suchmaschine το οποίο είναι meta-search μηχανή για εισιτήρια. Πρέπει να ξέρεις γερμανικά μη πατήσεις στα αγγλικά έχει άλλες τιμές

κορυφαίο και το συστείνω ανεπιφύλακτα
 

ikagkelidis

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κωνσταντινουπολη
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
Σας προτεινω ανεπιφυλακτα να ριξετε μια ματια και στο www.edreams.com ,προκειται για αξιοπιστο site.Εχω κανει πολλες κρατησεις μεσω αυτης της ιστοσελιδας-παντα για κλεισιμο εισιτηριων και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Βεβαιως μπορειτε να δειτε στην ιδια ιστοσελιδα και για ξενοδοχεια,αυτοκινητα για ενοικιαση ,κλπ.
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
να σας ρωτήσω κάτι; (ολο απορίες ειμαι τελευταία :xmas_sad: )
έκλεισα με expedia.de εισητήριο με Ολυμπιακή για AMS, στις 21/01. Όμως τώρα αφού το θέμα της διαμονής μου είναι τακτοποιημένο, θεωρώ ότι είναι πολύ νωρίς να πάω, και θέλω να το αλλάξω για τις 25/01. Μπορώ να το κάνω αυτό μέσω της expedia χωρίς έξτρα κόστος; Δεν βρίσκω κάποια τέτοια επιλογή.
Στο site της olympic, λέει οτι μπορεις να το αλλάξεις, αλλά αν το έχεις κλείσει από το δικό τους site. Πριν πάρω τηλέφωνο και ρωτήσω την olympic, για να γλιτώσω το κράξιμο, μήπως ξέρει κάποιος να μου πει αν όντως μπορώ να το αλλάξω χωρίς κόστος; Να είμαι λίγο προετοιμασμένη ψυχολογικά:xmas_rolleyes:
ευχαριστώ!
 

kemcap

Member
Μηνύματα
43
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
γαυδος
καλησπερα σε ολους.τι προτεινετε αθηνα-auckland [περιπου 16.11-30.11]?ευχαριστω.
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλησπερα,θελω να μου λυσει καποιος μια απορια σχετικα με την μηχανη αναζητησης eDreams..Επειδη την χρησιμοποιω γενικα για αναζητηση πτησεων αλλα ποτε δεν εχω κανει κρατηση θα ηθελα να μαθω αν ειναι γενικα εμπιστοσυνης και κατι αλλο,που μπορω να δω την εταιρια με την οποια πεταω,αν στην τελικη τιμη συμπεριλαμβανεται το κοστος των αποσκευων κλπ..Οποιος την εχει χρησιμοποιησει ας βοηθησει,Thnx!
 

ikagkelidis

Member
Μηνύματα
25
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κωνσταντινουπολη
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
:)....Για το eDreams στο συνιστω ανεπιφυλακτα,εχω κανει πολλες κρατησεις,ειναι αξιοπιστο και δινει πολλες ενναλακτικες για ωραρια και εταιριες.δινει τελικες τιμες[total prices],με αποσκευες,αναλογα την θεση[οικονομικη κλπ].Μπες και δες.....:D
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
στις γνωστές εταιρίες (μικρές & μεγάλες) όταν εγγραφείτε στο Newsletter τους, σας στέλνουν τις προσφορές τους, που πολλές φορές μπορεί να συνδυάζουν και ξενοδοχεία (π.χ. νέα Υόρκη, βουδαπέστη, λιουμπλιάνα)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
καλα εχω παθει πλακα μπραβο σε ολους .. ειστε μεγαλα ψαχτηρια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom