Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Προσπαθώ να χρησιμοποιήσω κωδικό έκπτωσης 15% όπως έστελνε το venere, ,στο app hotels.com,αλλά δεν ξέρω πού να τον βρω.
Τελικά η hotels.com δεν μας στέλνει κωδικούς έκπτωσης 15%;
Φυσικά στέλνει. Εμένα μου στέλνει συνέχεια.. Αυτή τη στιγμή έχω κωδικό (ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ APP, ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΪΤ) να σου δώσω αλλά λέει ότι μπορεί να ενεργοποιηθεί αν πατήσεις μέσω του λινκ που σου στέλνουν, δε ξέρω αν θα κάνει αν απλώς σου δώσω το κωδικό και τον βάλεις...Υπόψη ότι είναι ελαφρώς διαφορετικό από venere, όταν φτάνεις στο σημείο πληρωμής που πρέπει να βάλεις κωδικό δεν φαίνεται το πεδίο που τον εισάγεις, πρέπει να πατήσεις επάνω στο "Apply discount code.." για να σου εμφανίσει το πεδίο
 

YAz

Member
Μηνύματα
32
Likes
9
Καλησπερα σας,
Ηθελα να σας ρωτησω αν ξερατε αν υπαρχει καποια σελιδα οπου να εμφανιζει τις τιμες των ξενοδοχειων ανα ημερα. πχ να βαζεις καποιο ξενοδοχειο και να βλεπεις τι τιμες εχει καθε μερα μεσα στο μηνς για να επιλεξεις την καλυτερη. Κατι σαν το skyscanner ας πουμε.
Θελω να κλεισω ενα μεγαλο ταξιδι για Αμερικη με πολλες πολεις μεσα, και θα ηθελα να κανω την καλυτερη δυνατη επιλογη ξενοδοχειων και τον καλυτερο δυνατο συνδιασμο για να γλυτωσω χρηματα.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Καλησπερα σας,
Ηθελα να σας ρωτησω αν ξερατε αν υπαρχει καποια σελιδα οπου να εμφανιζει τις τιμες των ξενοδοχειων ανα ημερα. πχ να βαζεις καποιο ξενοδοχειο και να βλεπεις τι τιμες εχει καθε μερα μεσα στο μηνς για να επιλεξεις την καλυτερη. Κατι σαν το skyscanner ας πουμε.
Θελω να κλεισω ενα μεγαλο ταξιδι για Αμερικη με πολλες πολεις μεσα, και θα ηθελα να κανω την καλυτερη δυνατη επιλογη ξενοδοχειων και τον καλυτερο δυνατο συνδιασμο για να γλυτωσω χρηματα.
Λοιπον δε μπορω να σκεφτω καποιο σαιτ αλλα νομιζω στα σαιτ των ξενοδοχειων που σε ενδιαφερουν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα..
Ειδικα γνωστων αλυσιδων.. Μπορεις να γραφτεις κ μελος συνηθως εχουν επιπλεον εκπτωσεις

Αχ θα πας Αμερικη τι ωραια ημουν το καλοκαιρι εκει.. Ταξιδαρα
 

kate.th

Member
Μηνύματα
26
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
"Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ"
Γεια σας!!!! Γνωρίζει κάποιος κάποιο καλό site για ενοικάση δαμερισμάτων για λίγες ημέρες για διάφορες πόλεις του εξωτερικού;
 

kate.th

Member
Μηνύματα
26
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
"Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ"
Ευχαριστώ για την απάντηση. Ναι. Εκτός από αυτό εάν υπάρχει κάποιο άλλο αξιόπιστο... Βασικά αυτή τη στιγμή ψάχνω για Ιρλανδία αλλά γενικά να το έχω
υπ' οψιν.
 

alltheworld

Member
Μηνύματα
83
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδης
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Θα ταξιδέψω σε ένα μήνα και 15 μέρες στη Ταυλάνδη. Πάντα έκλεινα τα ξενοδοχεία νωρίς αλλά τώρα σκέφτηκα...Μήπως είναι καλύτερα τελευταία στιγμή ώστε να ρίχνουν τις τιμές για τα μη διαθέσιμα δωμάτια;
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Λοιπόν, όσοι γουστάρετε χλιδές έχετε υπόψη αυτό το σάιτ https://www.splendia.com/ το οποίο ειδικεύεται σε προσφορές σε boutique/luxury ξενοδοχεία... Αρκετές φορές έχει καλύτερες τιμές από τις γνωστές μηχανές αναζήτησης, χώρια κάποια rewards στα μέλη του (δωρεάν γράφεσαι μέλος).

Εγώ το χάζευα μέχρι πρότινος κι αν δεν είχα κλείσει ήδη για Κοπεγχάγη θα έκλεινα από κει.. Έλα όμως που χτες που είπα να ψάξω για Ρώμη τη Καθαρά Δευτέρα (ναι καλά διαβάσατε για το 2018 μιλάω είμαι ανίατη περίπτωση :haha:) έπεσε το μάτι σε σούπερ προσφορά σε κυριλέ ξενοδοχειάρα καρακέντρο με τιμή δωματίου που ξεκινάει από 68 € με πρωϊνό και δωρεάν ακύρωση?? Να το άφηνα έτσι? Σιγά

Γι΄αυτό μιλάω https://www.splendia.com/en/dharma-...lts=1&dateStart=2018-02-17&dateEnd=2018-02-20

http://www.dharmahotel.it/

Όσοι ενδιαφέρεστε για το συγκεκριμένο σπεύστε, η προσφορά λήγει σε λίγες μέρες κ εννοείται η έκπτωση ισχύει κ για πιο κοντινές ημερομηνίες (αλλά το συγκεκριμένο δεν είναι ιδιαίτερα φτηνό)

ΜΕΙΟΝ 1 Όταν κάνεις κράτηση ακόμα κ αν είναι με δωρεάν ακύρωση, σου κρατάνε μια μικρή προκαταβολή (εμένα το 20%) την οποία αν ακυρώσεις στην επιστρέφουν

ΜΕΙΟΝ 2 Αν τυχόν θες να κάνεις αλλαγή (πχ ημερομηνίες) δυστυχώς δε γίνεται... Πρέπει να ακυρώσεις να περιμένεις να σου επιστρέψουν ίσως τη προκαταβολή και μετά να ξανακλείσεις (ζήσε Μάη μου δηλ)

Αυτά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.696
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom