Βουλγαρία Μια έκπληξη στα βορειο-ανατολικά (Απόβαση στη Βουλγαρία, πράξη 2η: Σόφια)

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Thanks για τις φωτο.
Δεν ξέρω αν το ξέρεις αλλά μπορείς σε ένα ποστ να παραθέσεις όσες φωτό θες. Δεν είναι ότι καλύτερο που ανεβάζεις ανα μήνυμα και μια φωτό. Προτείνω ένας mod να το διορθώσει.
 

greek

Member
Μηνύματα
62
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Δεν το είχα παρατηρήσει παρά μόνο πριν τελειώσω... Ντιπ ντβαρ... Σόρρυ παιδιά...
 

greek

Member
Μηνύματα
62
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Borealis Ευχαριστώ για την πληροφορία το ενσωματωνω άμεσα!
Damasta Πρέπει κάποτε να ήταν Μουσείο νομίζω γιατί κάπου το διάβασα.,. Μπορεί βέβαια να ήταν παλιές πληροφορίες η να μη θυμάμαι καλά... Ευχαριστώ πάραυτα! Επίσης θέλω να ζητήσω συγγνώμη για τυχόν λάθη! Διορθώστε με αν δείτε κάτι!
 

damasta

Member
Μηνύματα
192
Likes
393
Επόμενο Ταξίδι
ιού επιτρέποντος ΠΑΝΤΟΥ
το τζαμι δεν είναι μουσειο.μετα από πολλα χρονια επαναλειτουργει με αρκετους πιστους από ότι παρατηρησα.
πολύ ομορφη η ιστορια σου.ξαναδιαβηκα μαζι σου την πολη και όπως κι εσυ ειπες θα ξανα περνουσα αγόγγυστα.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Borealis Ευχαριστώ για την πληροφορία το ενσωματωνω άμεσα!
Damasta Πρέπει κάποτε να ήταν Μουσείο νομίζω γιατί κάπου το διάβασα.,.
Μάλλον μπερδεύεσαι επειδή το αρχαιολογικό μουσείο είναι όντως σε τζαμί αλλά όχι σε αυτό στα λουτρά, βρίσκεται απέναντι από το κυβερνητικό κτήριο που φωτογράφισες με τη φρουρά. Αξίζει μια επίσκεψη κυρίως για το χρυσό των Θρακών.
Επίσης στα λουτρά επρόκειτο να λειτουργήσει το μουσείο ιστορίας της πόλης, δεν ξέρω αν κατάλαβες να είναι πλέον ανοικτό και να λειτουργεί, πάντως βλέπω ότι το κτήριο αναπαλαιώθηκε άψογα.
 

greek

Member
Μηνύματα
62
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Μάλλον μπερδεύεσαι επειδή το αρχαιολογικό μουσείο είναι όντως σε τζαμί αλλά όχι σε αυτό στα λουτρά, βρίσκεται απέναντι από το κυβερνητικό κτήριο που φωτογράφισες με τη φρουρά. Αξίζει μια επίσκεψη κυρίως για το χρυσό των Θρακών.
Επίσης στα λουτρά επρόκειτο να λειτουργήσει το μουσείο ιστορίας της πόλης, δεν ξέρω αν κατάλαβες να είναι πλέον ανοικτό και να λειτουργεί, πάντως βλέπω ότι το κτήριο αναπαλαιώθηκε άψογα.
Κατάλαβα τι εννοείς... Το αρχαιολογικό άξιζε δηλαδή, ε; Έπρεπε να πάω τελικά...next time...:lol: Ο χρυσός των Θρακών που ανέφερες τι είναι;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom