Μια μασκότ για το Travelstories

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ένα πάνχοντρο περιστέρι να μην μπορεί να πετάξει υπό το βάρος των αποσκευών του.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δινω τη φανή!
καλυτερο δεν παίζει...βάλτε και ενα κουδουνάκι με τα σχετικά..
θα την ρωτήσω βεβαίως βεβαίως..:cool:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τωρα δεν θυμαμαι αν ειπατε ,αν μπορει να ειναι κινουμενο ή οχι.
Τhe globe να περιστρεφεται και να πεφτουν βελακια ..να σταματαει..να δειχνει Αμερικα πχ ..μετα να ξανασταματαει ..να δειχνει Ασια κ.ο.κ
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
απο οσα προτειναμε προτιμω το τωρινο λογκο με τα μνημεια...στο μυαλο μου εχει καθιερωθει νομιζω σε ολους μας...μια δευτερη μασκοτ ειναι περιττη και σε καμια περιπτωση δε θα θελα να φυγει αυτο....το ειχα βρει καλο και θετικο για τη σελιδα απο την αρχη

και επειδη ασχολουμαι με τετοια ερασιτεχνικα...ειναι πολυ δυσκολο να φτιαξεις ενα πραγματικα καλο και αντιπροσωπευτικο λογκο, εμεις το εχουμε γιατι να το αλλαξουμε
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ένας λόγος που θέλω να το αλλάξω είναι γιατί θέλω να φαίνεται πιο πολύ το όνομα του site (που τώρα είναι πολύ μικρά τα γράμματα) και γιατί πιστεύω μια μασκώτ/και/ή ένα νέο logo θα του δώσει καλύτερη ταυτότητα στο internet.

Επίσης, κανένας δεν είπε ότι θα το κάνουμε ερασιτεχνικά. Σε επαγγελματίες θα απευθυνθώ για να γίνει όπως πρέπει.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.153
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αφεντικο logo θες ή μασκοτ;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για τη μακώτ συζητάμε εδώ (η οποία μάλλον θα είναι το κυρίως κομμάτι του logo, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα)
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Εγω παλι θα ηθελα μια ταλαιπωρημενη βαλιτσα με φτερα σαν αεροπλανου,οι ροδες να ειναι μικρα καραβια στη θαλασσα και την σερνει ενα τρενο.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.153
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγω παλι θα ηθελα μια ταλαιπωρημενη βαλιτσα με φτερα σαν αεροπλανου,οι ροδες να ειναι μικρα καραβια στη θαλασσα και την σερνει ενα τρενο.
Και η βαλιτσα να εχει τα χρωματα του ΚΤΕΛ. Ετσι για να μη μεινει παραπονεμενη η dim...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τα χρώματα του ελληνικού ΚΤΕΛ ή του ινδικού;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.153
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τα χρώματα του ελληνικού ΚΤΕΛ ή του ινδικού;
Διαφορετικο ειναι; Εξαιτιας των παροχων τους ειχα την εντυπωση πως το ελληνικο ειναι παραρτημα του ινδικου...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Διαφορετικο ειναι; Εξαιτιας των παροχων τους ειχα την εντυπωση πως το ελληνικο ειναι παραρτημα του ινδικου...
Η αλήθεια είναι οτι πράγματι κάποτε υπήρξε παράρτημα του ινδικού. Αλλά τώρα οι ινδοί μας ξεπούλησαν όσο-όσο, φοβούμενοι τα χειρότερα και κάνουμε σόλο πορεία.:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.264
Μηνύματα
885.579
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom