Μια μασκότ για το Travelstories

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οι υπεύθυνοι του Travelstories μελετούν αντίστοιχους μήνες τις επερχόμενες αλλαγές. :D
Μιλάμε για εικαστικές (HTML/CSS/images) αλλαγές, ή και για αλλαγές σε επίπεδο πλατφόρμας λογισμικού?
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μεγάλα πράγματα :p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
779
Χωρις να εχω διαβασει ολα τα μηνυματα, καπου (στα αρχικα) ειπωθηκε οτι υπαρχουν αρκετοι καλλιτεχνες-γραφιστες στο φορουμ. Το πιστευω κ εγω. Μια ιδεα θα ηταν να γινει διαγωνισμος, να καταθεσουν οι ενδιαφερομενοι (μελη) τις προτασεις τους ανωνυμα κ μετα να ψηφισουν τα μελη.
Ο νικητης να εχει και δωρο, εκτος απο το οτι θα δει την δημιουργια του να τιμαται. Οι γραφιστες (οι καλοι) ειναι πραγματικα καλοι. Επισης δεν χρειαζεται να ειναι καποιος επαγγελματιας, αρκει να εχει φαντασια κ ταλεντο.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Τι σημαίνει "σίγουρα HD" ??

επίσης, το τόπικ δεν είναι για να συζητήσουμε τι logo θα θέλατε, αλλά καθαρά για το θέμα της μασκώτ, μη τα μπερδέψουμε :)
HD εννοω να ειναι υψηλης αναλυσης..μπορει να λεω και κουφα και αυτα που λεω να ειναι ατοπα:D
συγνωμη λοιπον:roll:
οποτε η μασκοτ θα ειναι κατι ξεχωριστο..αλλο το Logo και αλλη η μασκοτ..σωστα?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
H Μασκότ θα είναι το κυρίως μέρος του logo.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τι έγινε,βάλτωσε κι αυτό;

Σαν τις ακρίδες έχουμε γίνει,5 σελίδες την πρώτη μέρα νέκρα τις επόμενες.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ το προχωράω, κάνω επαφές με designers κλπ. Τώρα εσείς εδώ δε ξέρω τι κάνετε :D
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μα δεν είπες ότι μπορούμε να καταθέσουμε και συγκεκριμένες προτάσεις.Είπες τι θα σας άρεσε γενικώς.Επίσης αφού το προχωράς μόνος τι μας ρωτάς; (με φιλικό ύφος η ερώτηση,μη παρεξηγηθώ)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μα δεν είπες ότι μπορούμε να καταθέσουμε και συγκεκριμένες προτάσεις.Είπες τι θα σας άρεσε γενικώς.Επίσης αφού το προχωράς μόνος τι μας ρωτάς; (με φιλικό ύφος η ερώτηση,μη παρεξηγηθώ)
Διάβασε ρε συ πάλι τι έγραψα, προχωράω επαφές με γραφίστες κλπ για να μάθω τιμές, να δω ποιος είναι καλός κλπ. Αυτό δεν αναιρεί προφανώς το ότι εδώ συζητάμε για ιδέες! Αν είχα αποφασίσει και προχώραγα στο τί θα είναι η μασκώτ δε θα συζητάγαμε εδώ!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Mea culpa (αμάν με τους δέκα χαρακτήρες,ούτε ένα τσιτάτο δεν μπορείς να γράψεις)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.396
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom