Εσθονία Λεττονία Λιθουανία Φινλανδία Μια παγωμένη άνοιξη στη Βαλτική.

Vagelis V.

Member
Μηνύματα
72
Likes
192
Επόμενο Ταξίδι
Έλα ντε?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς - Αλάσκα
4 μέρες για Βίλνιους όσο κι αν το αγαπώ είναι πολλές.3 νομίζω και μέσα στις 3 και η μονοήμερη στο Τρακάι είναι μια χαρά.Την τέταρτη ή θα τη δώσετε στο Κάουνας,δεν πήγα δεν έχω γνώμη ή κάπου αλλού που θα επιλέξετε.Επίσης η τρίτη μέρα στο Ταλλίν δε χρειάζεται.Είναι τόσο μικρό που θα το έχετε δει από την πρώτη μέρα.Να πάτε οπωσδήποτε Ελσίνκι!!!Και μόνο η πλέυση από το Ταλλίν εκείνη την εποχή μεσα στα παγόβουνα είναι εμπειρία.Μπορείτε να δώσετε εκεί την επιπλέον διανυκτέρευση.
Υπέροχο ταξίδι παιδιά,το ξαναέκανα άνετα!
Ευχαριστώ πολύ!! :) Θα το ψάξουμε, θα το οργανώσουμε και μόλις γυρίσω θα μπει και ακόμα μια ιστορία εδώ για αυτό το μέρος!! :) Ίσως σε ξαναρωτήσω διάφορες πρακτικές πληροφορίες κατά την οργάνωση του ταξιδιού! :) Ευχαριστώ πολύ!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Τι ωραία ιστορία , μπραβο Βιλλυ ,γραφεις υπέροχα !!
Ταξιδεψα μαζι σας , ότι χρειαζομουν αυτό το βροχερό μεσημέρι ....

Αναρωτιόμουν πως και μου ειχε ξεφυγει οταν βλεποντας πότε γραφτηκε θυμηθηκα οτι βρισκομουν εκτος Ελλαδας .
Ενας λόγος ακομα που αγαπώ τους διαγωνισμους , ξαναφερνουν στην επιφανεια υπέροχες ιστορίες .
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!Με το διαγωνισμό τη θυμήθηκα κι εγώ φαντάσου,που την έχω γράψει κιόλας!Από τα πιο αγαπημένα μου ταξίδια στην Ευρώπη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom