Ηρακλειά Δονούσα Σχοινούσα Μικρές Κυκλάδες- Δονούσα- Σχοινούσα- Ηρακλειά

GiannisP.

Member
Μηνύματα
103
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Αλόννησος Aug 2020
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Τελικά μάλλον εγώ είμαι χοντροπετσος ή πέτυχα ζεστά νερά τον Ιούνιο :haha: Κρύα νερά έχω πετύχει στη Κερκυρα (Παλαιοκαστρίτσα), στη Δονούσα θα έλεγα ήταν νορμάλ για κυκλαδιτικο νησί. Βέβαια Αύγουστο σε νησι στη μέση του Αιγαίου φυσικό είναι να έχει αερα.
 

john&emily

Member
Μηνύματα
17
Likes
8
Ευχαριστω! Νομιζω θα ειμαστε οκ για 3 παραλιες- ελπιζω να μην βαρεθουμε :) Εαν το Λιβαδι ειναι απο τις παραλιες που αξιζει να δει καποιος τοτε ισως παει ενας απο τους 2 μας για να μην σερνουμε και το παιδι μαζι μας.
Καλησπέρα:Θα μπορούσες να μου πεις την εμπειρία σου με το μικράκι στο συγκεκριμένο νησί?
 

GiannisP.

Member
Μηνύματα
103
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Αλόννησος Aug 2020
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Φέτος το καλοκαίρι (από 15 Ιουνίου) το Blue Star θα φτάνει στη Δονούσα μεσημέρι και όχι ξημερώματα όπως πέρυσι. Πολύ καλό νέο. "Κλείστηκαν" ήδη τα εισιτήρια :D για ένα 5ήμερο.
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Με τη εξαγορα πλεον τιποτα δεν ειναι δεδομένο και πολλα πραματα θα αλλαξουν σε ολο το αιγαιο, ηδη εχουν αρχισει αλλαγες, αμεσα και μη.
 

Elgrec0

Member
Μηνύματα
95
Likes
112
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα Μπαρ του Τσινάσκι L.A
Με τη εξαγορα πλεον τιποτα δεν ειναι δεδομένο και πολλα πραματα θα αλλαξουν σε ολο το αιγαιο, ηδη εχουν αρχισει αλλαγες, αμεσα και μη.
Εξαγορά της Blue Star ή μιλάς για τη Hellenic;
 

GiannisP.

Member
Μηνύματα
103
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Αλόννησος Aug 2020
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
H Attica Group (που ανήκει η Blue Star) είναι θυγατρική της Μarfin Investment Group.


ΥΓ: με πρόλαβε ο Ορφέας :D
 

GiannisP.

Member
Μηνύματα
103
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Αλόννησος Aug 2020
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ποια είναι η σημαδούρα ; Πέρσι δεν το πρόσεξα. Ευχαριστώ πάντως.
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Είναι προς το λόφο επάνω, θα δεις πολλές μικρές πινακίδες στο Σταυρό που σε οδηγούν προς τα εκεί. Αν όμως για οποιοδήποτε λόγο πας, προτίμησε μαγειρευτά και όχι τηγανιτά φαγητά.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.303
Likes
1.774
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
GiannisP. στείλε μας feedback για το νησι φέτος? Περιμενω πως και πως να έρθει ο Αυγουστος να πάω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom