Γενικά Μιλια απο αεροπορικες!

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Διαβασες τον τιτλο του τοπικ, σωστα?
Η ανωτερω πτηση της 23/3 που προταθηκε με διανυκτερευση κ 24,5 ωρες συνολικα με ξεπερνα...
Ναι και είσαι ξεπερασμένος είναι οι απαντήσεις.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ναι και είσαι ξεπερασμένος είναι οι απαντήσεις.
Αγαπητε η χρηση προσωπικων χαρακτηρισμων δειχνει σημαδια εκνευρισμου. Καλυτερα να τους αποφευγεις. Διανυκτερευση στη Στοκχολμη θα σκεφτομουν για να εμενα στο τζαμπο εκει κοντα, οχι ως σοβαρη λυση για να παω ΝΥ. Ας σοβαρευτουμε.
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Το συγκεκριμένο δρομολόγιο είναι ένα παράδειγμα και απλά αποδεικνύει ότι υπάρχουν και αυτές οι πτήσεις, με 63€. Από εκεί και πέρα όποιος θέλει και μπορεί, δίνει και 400€ σε φόρους να το κάνει λιγότερο και με καλύτερη εταιρία.
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Ποιο app είναι αυτό; Από το site της Aegean μπαίνετε και τις βρίσκετε τις πτήσεις ή από αλλού;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αγαπητε η χρηση προσωπικων χαρακτηρισμων δειχνει σημαδια εκνευρισμου. Καλυτερα να τους αποφευγεις. Διανυκτερευση στη Στοκχολμη θα σκεφτομουν για να εμενα στο τζαμπο εκει κοντα, οχι ως σοβαρη λυση για να παω ΝΥ. Ας σοβαρευτουμε.
Δεν έκανα κάποιο χαρακτηρισμο. Με ρώτησες αν είδα τον τίτλο του θέματος και μου είπες ότι σε ξεπερναει η προτεινομενη λύση. Απάντησα πως ναι, τον είδα και ναι σε ξεπερναει. Η λέξη ξεπερασμενος ειναι η μετοχή του ρηματος που χρησιμοποίησες, συμφωνησα μαζί σου. Κατά τα άλλα, δικαίωμα σου είναι να απιρριπτεις τις φτηνες επιλογές που σου προτείνονται για την ακριβη εναλλακτική, δε θελουν ολοι φτηνες λυσεις, υπάρχουν και άνθρωποι που θέλουν να πληρώνουν παραπανω, δεκτον, κανενας εκνευρισμός, αλιμονο.
 
Last edited:

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν έκανα κάποιο χαρακτηρισμο. Με ρώτησες αν είδα τον τίτλο του θεματθέ και μου είπες ότι σε ξεπερναει η προτεινομπρο λύση. Απάντησα πως ναι, τον είδα και ναι σε ξεπερναει. Η λέξη ξεπερασμενος ειναι η μετοχή του ρηματος που χρησιμοποίησες, συμφωνησα μαζί σου. Κατά τα άλλα, δικαίωμα σου είναι να απιρριπτεις τις φτηνες επιλογές που σου προτείνονται για την ακριβη εναλλακτική, δε θελουν ολοι φτηνες λυσεις, υπάρχουν και άνθρωποι που θέλουν να πληρώνουν παραπανω, δεκτον, κανενας εκνευρισμός, αλιμονο.
Διασκεδαζω με τα λογυδρια σου παντα, απλα φαινεσαι εκνευρισμενος οταν αρχιζεις να λες τι ειμαι. Θα ηταν καλυτερα, για το κοινο ιδιως, να αποφευγεις να λες τι ειναι ο καθενας, εστω κ σε γνωστους. No hard feelings.
Ταξιδι με διανυκτερευση που ειναι πολυ ακριβοτερη του κοστους ταξιδιου δεν ειναι φτηνη επιλογη, δεν ειναι καν επιλογη. Κ μιλω παντα για μενα, το κοινο κρινει για παρτη του.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν έχει καμία διανυκτέρευση πάντως η επιλογή που πρότεινα, ξαναδές το screenshot.
Εκνευρισμένος εγώ, δύσκολο, δε συμβαίνει και ειδικά για ένα φόρουμ.

Δεν είπα εγώ τι είσαι, επανέλαβα ότι είπες ότι σε ξεπερνάει, όλους μας ξεπερνάνε κάποια πράγματα και γινόμαστε ξεπερασμένοι, αν συμφωνούσαμε όλοι σε όλα και είχαμε τα ίδια γούστα δε θα είχε και φάση, όλα καλά.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.734
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom