Γενικά Μιλια απο αεροπορικες!

giota235

Member
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μάτσου Πίτσου
Εμενα με πηραν τηλεφωνο και μου την εδωσαν δωρεαν για παντα.
Για να κανεις αίτηση στην alpha χρειάζεται να έχεις ήδη κάποιον λογαριασμό στην ίδια τράπεζα;

panlek30

Member
Επόμενο Ταξίδι
Dolomites
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Ν. Αφρική, Ινδία
Για να κανεις αίτηση στην alpha χρειάζεται να έχεις ήδη κάποιον λογαριασμό στην ίδια τράπεζα;
Δεν γνωριζω. Εγω ειχα ετσι κ αλλιως. Σιγουρα βοηθαει παντως στην εγκριση του αιτηματος για εκδοση καρτας το να διατηρεις λογαριασμο.

mourohavlos

Member
Προφανώς θα πρέπει να υπάρχει λογαριασμός στην τράπεζα (ή η αίτηση για πιστωτική να γίνει ταυτόχρονα με το άνοιγμα λογαριασμού).
Η πίστωση που σου δίνει η τράπεζα δεν πρέπει να αντικρίζεται με μια κατάθεση?
Και από που θα πληρώνεται το χρεωστικό υπόλοιπο της κάρτας?

adiaforos

Member
Δεν ξέρω τι ισχύει σήμερα, αλλά όταν έκανα εγώ αίτηση για πιστωτική στην Alpha, ούτε λογαριασμό είχα, ούτε οποιαδήποτε άλλη σχέση με την τράπεζα. Και μια χαρά εγκρίθηκε.

depy!!!

Member
Επόμενο Ταξίδι
Ο Θεος ξερει
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ - ΧΙΛΗ
Οι ποντοι απο τη diners bonus μετατρεπονται σε μιλια με την αναλογια 1:1 η εχει αλλαξει κατι;

panlek30

Member
Επόμενο Ταξίδι
Dolomites
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Ν. Αφρική, Ινδία
Οι ποντοι απο τη diners bonus μετατρεπονται σε μιλια με την αναλογια 1:1 η εχει αλλαξει κατι;
Σε μιλια μετατρεπονται οι ποντοι αν εχεις aegean visa bonus. Για ολες τις υπολοιπες καρτες, μπορεις να αγορασεις αεροπορικα με ποντους αλλα απαιτουνται περισσοτεροι ποντοι σε σχεση με τα μιλια.

La_viajera

Member
Επόμενο Ταξίδι
Μάντσεστερ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κολομβία
Προφανώς θα πρέπει να υπάρχει λογαριασμός στην τράπεζα (ή η αίτηση για πιστωτική να γίνει ταυτόχρονα με το άνοιγμα λογαριασμού).
Η πίστωση που σου δίνει η τράπεζα δεν πρέπει να αντικρίζεται με μια κατάθεση?
Και από που θα πληρώνεται το χρεωστικό υπόλοιπο της κάρτας?
Δεν είναι απαραίτητο να υπάρχει λογαριασμός στην εκάστοτε τράπεζα για την έκδοση της πιστώτικης. Πρέπει απλώς να πληρούνται κάποια εισοδηματικά κριτήρια. Η πληρωμή γίνεται εύκολα σε ΑΤΜ μόνο με την κάρτα. :)

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
31.952
Μέλη
36.545
Νεότερο μέλος
Alexandros!!

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom