Γενικά Μιλια απο αεροπορικες!

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Μήπως έβγαλες καμιά πιστωτική κάρτα Miles and More από την Πειραιώς; Τότε κάνουν τέτοια λάθη...

Όχι, απλά την κάρτα Miles and More μέσω του site της Lufthansa έβγαλα. Προφανώς με διπλοέγραψαν όπως είπε και ο Taver και μου έστειλαν δυο κάρτες...
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.863
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Μολις συνειδητοποιησα οτι δεν εχουν μπει στην καρτα μου στην AEGEAN 3 ταξιδια,ταξιδια ικανα να μου δωσουν gold member :mad: :mad: :mad: :mad:
 

avenus89

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ?
Ταξίδι-Όνειρο
Παντου!
Γεια σας
Θα ηθελα να ρωτήσω πως μπορώ να δω τα μίλια μου συνολικά. Εχω μια χαρτινη ακομα καρτα απο τη Lufthansa(Miles and More) και θελω να κλεισω εισιτηρια τωρα με Αegean. Ολα αυτα τα μιλια θα προσμετρηθουν όλα μαζι?που μπορώ να τα δω?επισης εχω μονο αριθμο κάρτας και όχι password.
 
Last edited by a moderator:

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
παρέλαβα καινούρια Miles & Bonus Gold κατόπιν -σύμφωνα με την Aegean- δικής μου αίτησης. η καινούρια κάρτα έχει και ημερομηνία λήξης το τέλος του 2014.... Μάλλον τελειώσαν τα ψέμματα και πλέον μπήκε και η Aegean στη λογική διατήρησης της χρυσής με μίλια, έ; .... φτου γμτ...
 

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να ρωτήσω κάτι... Έκανα τη βλακεία (τώρα που το σκέφτομαι) και ξεκίνησα να μαζεύω μίλια στην ΤΚ. Έχω κάπου στις 12.000. Θα ήθελα όμως να τα μεταφέρω στην Aegean. Το θέμα είναι ότι μίλια δεν μεταφέρονται. Αν ακυρώσω την κάρτα της ΤΚ τότε θα μπορώ να κάνω αναζήτηση μιλίων στην Aegean και να τα πάρω? Γενικά αν έχετε καμιά ιδέα πείτε μου.
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
παρέλαβα καινούρια Miles & Bonus Gold κατόπιν -σύμφωνα με την Aegean- δικής μου αίτησης. η καινούρια κάρτα έχει και ημερομηνία λήξης το τέλος του 2014.... Μάλλον τελειώσαν τα ψέμματα και πλέον μπήκε και η Aegean στη λογική διατήρησης της χρυσής με μίλια, έ; .... φτου γμτ...
Η συγκεκριμένη αλλαγή έγινε επειδή αυτό επιβάλλει η Star Alliance οπότε δεν μπορούσε η Aegean να ξεφεύγει. Για τη διατήρηση του Gold status τα πράγματα είναι απλά. 1 ταξίδι μέσα σε 36 μήνες και διατηρείται! Τόσο απλά!
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Γειά σας τι γίνεται με τα μίλια?? Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος? επειδή είμαι απο Κύπρο και σπουδάζω Θεσσαλονίκη και πηγαινοέρχομαι 2-3 φορές τουλάχιστον τον χρόνο και κάνω και τουλάχιστον 1-2 άλλα ταξίδια το χρόνο ευρώπη κυρίως... πέρνεις καμιά πτήση δωρεάν?
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
παρέλαβα καινούρια Miles & Bonus Gold κατόπιν -σύμφωνα με την Aegean- δικής μου αίτησης. η καινούρια κάρτα έχει και ημερομηνία λήξης το τέλος του 2014.... Μάλλον τελειώσαν τα ψέμματα και πλέον μπήκε και η Aegean στη λογική διατήρησης της χρυσής με μίλια, έ; .... φτου γμτ...
γιατι εγινε αυτο? εχω φτασει 40000+ μιλια, δεν πιστευω να παρουν καμια πρωτοβουλια να μου τα μηδενισουν!
 

taou

Member
Μηνύματα
123
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βρότσλαβ
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Γειά σας τι γίνεται με τα μίλια?? Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος? επειδή είμαι απο Κύπρο και σπουδάζω Θεσσαλονίκη και πηγαινοέρχομαι 2-3 φορές τουλάχιστον τον χρόνο και κάνω και τουλάχιστον 1-2 άλλα ταξίδια το χρόνο ευρώπη κυρίως... πέρνεις καμιά πτήση δωρεάν?
μπες στην σελίδα της aegean ή της olympic air και κάνε εγγραφή! τόσο απλό.
κάθε φορά που θα κλείνεις εισιτήρια ή στο check in θα δίνεις την κάρτα σου
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
και την ωρα που κλείνεις το εισιτηριο βαζεις τον κωδικο της καρτας σου αλλά και μετά το ταξιδι μπορεις να ζητησεις να αναγνωριστουν τα μιλια σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.653
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom