Μνημείο κηρύχθηκε το σπίτι του Κεμάλ Ατατούρκ στη Θεσσαλονίκη

Μηνύματα
91
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Άγιοι Τόποι
καλα παρε τα υπογλωσσια σου και μαθε να διαφωνεις αντι να ουρλιαζεις...
η διαλεκτικη γεννηθηκε αλλωστε στον τοπο που διαμενεις...

υς:ποιος μιλησε για δολοφονια λαθρομεταναστων!!σειρα μου να πω το "ελεος"

σημ.ανθρωποτητα,οχι ανθρωπολογια :)
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Πρώτον: δεν ουρλιάζω, γράφω και εκφράζω τα συναισθήματά μου πάνω στα γραφόμενά σου τα οποία έχω το δικαίωμα να τα θεωρώ παράλογα.
Δεύτερον: Για το άλλο topic, αναφέρομαι σε post άλλου μέλους, όχι σε δικό σου.
 
Μηνύματα
91
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Άγιοι Τόποι
δεν ξερω ομως οι χαρακτηρισμοι ποση βαρυτητα μπορουν να προσδωσουν στα λεγομενα καποιου οταν τουλαχιστον δεν συνοδευονται με επιχειρηματα...
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Φίλε μου συγγνώμη που στο χαλάω, αλλά στο συγκεκριμένο φόρουμ προτιμώ να είμαι χαλαρός και να μη συμμετέχω σε "δύσκολες" αντιπαραθέσεις που απαιτούν σεντόνια και σοβαρές σκέψεις. Αφήνω λοιπόν τους ελαφρείς χαρακτηρισμούς μου στην κρίση του φόρουμ.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Ηρεμηστε χριστιανοί, ξεκινάει το τούρκικο σήριαλ τώρα και μας αποσπάτε την προσοχή, δεν κάνει...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ηρεμηστε χριστιανοί, ξεκινάει το τούρκικο σήριαλ τώρα και μας αποσπάτε την προσοχή, δεν κάνει...
Ου προδοτη... που βλεπεις και τουρκικα σηριαλ! Καλα δεν εχεις καταλαβει ως ετσι χανουν τη δουλεια τους πολλοι Ελληνες; Κι εσυ υποστηριζεις τους Τουρκους "λαθροηθοποιους" και λοιπους; Ου ρε ου...
 
Μηνύματα
91
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Άγιοι Τόποι
στηριζω...:haha:



υς:παντως πλακα πλακα ελπιζω να στηριζετε λιγο την (αξιολογη,οπου)εγχωρια παραγωγη,γιατι ειναι και λιγο ατοπο μετα να κλαιτε για τους μισθους που σας πετσοκοβουν...:cool:
ειδικα για την τηλεοραση προτεινω καταργηση των παντων...στηριζετε;
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Θεσσαλονίκη
Ο Μουσταφά Κεμάλ Ατατούρκ γεννήθηκε το 1881 στη Θεσσαλονίκη, σε ένα τριώροφο κτήριο, http://news.in.gr/culture/article/?aid=1231110637
Δε γεννήθηκε στη Θεσσαλονίκη, αλλά στο Λαγκαδά (ή σε χωριό κοντά στο Λαγκαδά), που βρίσκεται μερικά χλμ έξω από τη Θεσ/νίκη, όπου και έζησε τα πρώτα χρόνια της ζωής του.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.897
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom