Αυστρία Γαλλία Γερμανία Ελβετία Ιταλία Λουξεμβούργο Μοναχικός περιπλανώμενος στις ακρογωνιές της Ευρώπης

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ταξίδι-Όνειρο
Moto road trip USA
Άλλη μια φοβερή ιστορία σου. Εκτός από την αφήγηση και τις φωτογραφίες, εγώ εκτίμησα και την ηρεμία και την χαλαρότητα του ταξιδιού. Ελπίζω να απολαύσουμε και το motoeurope 23 :)
Σ' ευχαριστώ θερμά για το σχόλιό σου!! (Και ναι! Σε λίγες μέρες ξεκινάω για το MotoEurope '23).
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
988
Likes
2.081
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία
Ιούλιος του 1968. Ετών 15 στην Ulm με το σχολείο μου από την Ελλάδα, καλεσμένοι στο δημαρχείο, επισημο γεύμα και μετά μουσικές καρέκλες, ξέφρενα σέικ και ρομαντικά μπλουζ! Όλη η νεολαία της Ulm ξεπροβοδισε το πούλμαν που μας γύριζε στο Αννοβερο όπου μας φιλοξενούσαν γερμανικες οικογένειες για ενα μήνα στα πλαίσια μαθητικής ανταλλαγής.
Αξέχαστη βραδιά! Τι μου θύμισες!
 

VADIM

Member
Μηνύματα
97
Likes
1.029
Επόμενο Ταξίδι
Roadtrip Ηνωμένο Βασίλειο
Ταξίδι-Όνειρο
Moto road trip USA
Ιούλιος του 1968. Ετών 15 στην Ulm με το σχολείο μου από την Ελλάδα, καλεσμένοι στο δημαρχείο, επισημο γεύμα και μετά μουσικές καρέκλες, ξέφρενα σέικ και ρομαντικά μπλουζ! Όλη η νεολαία της Ulm ξεπροβοδισε το πούλμαν που μας γύριζε στο Αννοβερο όπου μας φιλοξενούσαν γερμανικες οικογένειες για ενα μήνα στα πλαίσια μαθητικής ανταλλαγής.
Αξέχαστη βραδιά! Τι μου θύμισες!
Smaragda53 χαίρομαι ολόψυχα που το ταξιδιωτικό μου έγινε αφορμή να ανασύρεις πανέμορφες μνήμες από τα μαθητικά σου χρόνια!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom