Ηνωμένο Βασίλειο Μονοήμερη Εκδρομή έξω από το Λονδίνο

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Αν θες , σε βοηθάω σε ο,τι χρειάζεται. Το έχουμε κάνει δύο φορές με αμάξι κ μπορώ να σου προτείνω διαδρομή. Αν ειδικά , μπορείς να κάνεις κ μια διανυκτέρευση θ είναι ιδανικα
Οι μερες που θα ειμαστε στο Λονδινο θα ειναι λιγες συνεπως δεν ειναι δυνατον να διανυκτερευσουμε. Αν μπορουσες να μου προτεινεις μια διαδρομη σχετικα ευκολη που να βγει σε μια ημερα θα ειναι ιδανικα. Να υποθεσω πως αυτοκινητο θα πρεπει να το νοίκιασω απο εδω ή οταν φτασω Λονδινο?
 

Katialondon

Member
Μηνύματα
97
Likes
217
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Σρι Λάνκα
Προσπάθησα να σου επισυναψη τον χάρτη όπως τον έφτιαξα αλλά δεν μπορούσα . Έβαλα κ την Οξφόρδη μέσα , δεν ξέρω αν θα βγει καλά, αλλά αφού περνάς από εκεί, να μην σταματήσεις; Τα χωριά είναι ενδεικτικά, άλλα πεδινά, άλλα σε λόφους, κ κωμοπόλεις, για να έχετε μια σφαιρική άποψη της περιοχής. Τσεκαρε τα , αλλά κ εκείνη την ώρα βλέπετε τι σας βγαίνει, αν όχι αφήνετε κάτι κ πάτε στο επόμενο.
 
Μηνύματα
65
Likes
63
Οι μερες που θα ειμαστε στο Λονδινο θα ειναι λιγες συνεπως δεν ειναι δυνατον να διανυκτερευσουμε. Αν μπορουσες να μου προτεινεις μια διαδρομη σχετικα ευκολη που να βγει σε μια ημερα θα ειναι ιδανικα. Να υποθεσω πως αυτοκινητο θα πρεπει να το νοίκιασω απο εδω ή οταν φτασω Λονδινο?
Καλή χρονιά και χρόνια πολλά. Από εδώ ηλεκτρονικά υπάρχουν διάφορες σελίδες. Εμείς προτιμάμε την
https://gr.skyscanner.com/carhire
 

tolismark

Member
Μηνύματα
79
Likes
35
Προσπάθησα να σου επισυναψη τον χάρτη όπως τον έφτιαξα αλλά δεν μπορούσα . Έβαλα κ την Οξφόρδη μέσα , δεν ξέρω αν θα βγει καλά, αλλά αφού περνάς από εκεί, να μην σταματήσεις; Τα χωριά είναι ενδεικτικά, άλλα πεδινά, άλλα σε λόφους, κ κωμοπόλεις, για να έχετε μια σφαιρική άποψη της περιοχής. Τσεκαρε τα , αλλά κ εκείνη την ώρα βλέπετε τι σας βγαίνει, αν όχι αφήνετε κάτι κ πάτε στο επόμενο.
Θα το τσεκαρω εγω στον χάρτη και εφοσον αποφασισω να νοικιασω αυτοκινητο, θα ακολουθήσω αυτο! Σε ευχαριστω πολυ!!!
 

ibarumahhh

Member
Μηνύματα
86
Likes
23
Αν τα είδες όλα στο Λονδίνο να πας.
Είδα tower bridge, χριστουγεννιάτικα στο hyde park, παράσταση στο her majestys ,άπειρο ποδαροδρομο,british museum, αύριο θα δω buckinham και notting hill μάλλον, st paul, κρουαζιέρα στον Τάμεση, soho-chinatown, covent garden, picadily -leicester, The shard. Αυτα
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.364
Likes
3.409
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Ναι ναι, αξιζει η Οξφόρδη. Έχε όμως υπόψη πως η μερα είναι μικρή και απέχει γύρω στη μια ώρα με τα τρένο από το Λονδίνο. Τα τρένα για Οξφόρδη φεύγουν από σταθμο Paddington και είναι σχετικά συχνά. Γενικά θα σου έλεγα ναι, εάν ο καιρος είναι ΟΚ και δεν μένεις εντελώς στην άλλη άκρη του Λονδίνου σε σχέση με το Paddington
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Παιδιά επειδή πρέπει να δω σήμερα για δευτερα παράκληση λίγη βοήθεια.
Τι λέτε για Οξφόρδη αξίζει;ημερησια
Δευτέρα 26 Δεκεμβρίου έχουν απεργίες τα τραινα όποτε πρόσεχε αν η εταιρία που εκτελεί τα δρομολόγια επηρεάζεται η όχι.
 

ibarumahhh

Member
Μηνύματα
86
Likes
23
Δευτέρα 26 Δεκεμβρίου έχουν απεργίες τα τραινα όποτε πρόσεχε αν η εταιρία που εκτελεί τα δρομολόγια επηρεάζεται η όχι.
Παιδιά θα φύγω αύριο πρωί για Οξφόρδη μονοήμερη.
Παράκληση μερικά σημεία που αξίζει να δω εκεί; Θα μείνω εκεί από 12το πρωί ως 7-8 βράδυ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.779
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom