Μου λείπετε!!!

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Στείλε μια καταγγελία έγγραφη στη γραμματεία προστασίας καταναλωτή, και κοινοποίησέ τη στη HOL, μπας και ασχοληθούν να κάνουν τη δουλειά τους.
 

kosmas

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΙΓΟΥΡΟ! Αλλά πού;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΙΟ (όχι Αντίριο)
Πολλά προβλήματα με την HOL και το κακό είναι πως δεν βρίσκεις άκρη.
Πάντως, αν αυτό σου απαλύνει τον εκνευρισμό, και η FORTHNET άμα θέλει λειτουργεί.
Δυστυχώς είμαστε ανίσχυροι μπρός στο Ελληνικό τέρας της Κοροϊδίας στην παροχή υπηρεσιών.
:shark:
 

La Chica

Member
Μηνύματα
113
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Under Construction...
Ταξίδι-Όνειρο
AroundTheWorldIn80Days
Τρέμεις στη ιδέα και μόνο μήπως κάτι πάει στραβά και αναγκαστείς να πέσεις στον έρωτα της κάθε εταιρείας...Πρέπει να βάλεις την ζωή σου στην άκρη και να ασχοληθείς μόνο με την αφεντιά τους για να επανακτήσεις τα αυτονόητα και κεκτημένα...λες και δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο να κάνει κανείς...

Ταυτόχρονα η εκάστοτε εταιρεία αμπαρώνεται στα στεγανά της και προστατεύεται από παντού...φέρει πειν το πάγιο και ο λογαριασμός έρχονται πάντα στην ώρα τους και για τις ημέρες ή χειρότερα τις εβδομάδες που εσύ δεν έκανες την δουλειά σου, δεν υπάρχει φυσικά(!) καμία εκπτωτική διάθεση...

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε παιδιά...βρίσκουν και τα κάνουν σε μια κοινωνία του ατομισμού όπου η έννοια της συλλογικής προσπάθειας απλά δεν πριμοδοτείται....

Πρακτικά τώρα, επείδη έχει τύχει να το δοκιμάσω και εγώ, στο άκουσμα της προστασίας καταναλωτή, παθαίνουν ένα μικρό ηλεκτροσόκ...;)

Buenos dias chicos....:)
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Tι γινεται βρε παιδια χαθηκαμε, τι κανετε, ολοι καλά; Τελικα κατι εγινε με το internet και εχω παλι προσωρινα μεχρι να ενεργοποιηθεί η Οn Telecoms. Βλέπω πολλά καινουργια παιδια παλι και αυτο ειναι παρα πολυ ευχαριστω. Πιστευω να ξαναμπω γρηγορα στο κλιμα.Φιλια σε ολους.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:μετα απο πολυ καιρο Mike.
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλά είμαστε Mike.
Ο Δημήτρης βέβαια είναι καλύτερα, αφού μόλις γύρισε από ταξίδι.

Ελπίζω, επιτέλους, να λυθεί οριστικά το πρόβλημα με το internet και να σε βλέπουμε πιο συχνά.
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Τι κάνετε βρε παιδιά εγω χάλια, συνεχίζεται το πρόβλημα με το ιντερνετ σε χειροτερο βαθμο, τωρα μου εχουν κοψει και το τηλεφωνο απο την οntelecoms και περιμενω.Αυτη η διαδικασια εχει κρατησει τωρα 3 μηνες και δεν εχω βγαλει ακομα ακρη, απο οτι μου λενε φιλοι μου, τους εχουν κανει του κοσμου τις μηνυσεις αλλα δεν χαμπαριαζουν, ετσι λοιπον αναγκαστηκα να βαλω ιντερνετ στη δουλεια και θα μπορω να σας στελνω μνμ.Ευχομαι να ειστε ολοι καλα στο διαστημα που δεν μπορουσα να επικοινωνησω.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώστον. Ψυχραιμία. Τουλάχιστον τώρα θα μπορείς να μπαίνεις από τη δουλειά. :)
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Που εισαι βρε Προεδρουλη :kiss:(με την καλη εννοια που λεει και ο ψινακης) με χει παρει απο κατω ξερεις τι ειναι να σε κοροιδευουν 3 μηνες και την μερα που μου στελνουν το μνμ οτι ενεργοποιηθηκα να μου κοβουν την γραμμη.Εσεις πως ειστε πρεπει να χω χασει πολλα επεισοδια θα μπω σιγα σιγα στο κλιμα πιστευω.Προεδρε να σε ρωτησω κατι οταν ειχα στειλει τα τελευταια μνμ κατω αριστερα εγραφε πανω απο 130 τωρα που ξαναμπηκα ειναι 70 τοσο περιπου, γιατι :cry: ; Μηπως εχει σχέση με τις εκπτωσεις :lol:.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.233
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
:lol: :lol: :lol: Όχι ρε συ, απλά σταμάτησαν να μετράνε τα μηνύματα που γίνονται στο Social Forum. Άκου εκπτώσεις. :D
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Τι σημαινει αυτο προεδρούλη......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.660
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom