Μου τη δίνει!!!!

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Dim σε λαθος τοπο ζεις... εδω στην Αθηνα ολα ειναι τελεια, καμια σχεση με αυτα που γραφεις.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εννοεί την Κίνα μου Σωκράτη μου! Εμείς εδώ είμαστε ευρωπαίοι, πολιτισμένοι...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.908
Likes
14.791
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μιας και το θέμα είναι " μου τη δίνει " εμένα μου τη δίνουν οι άνθρωποι που δεν έχουν επίπεδο και χιούμορ.
Τους συνιστώ ΞΙΔΑΚΙ
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τι έγινε παιδιά; Βραδιά τσατίλας; Ε ωραία! Κι εμένα μου τη δίνει που γύρισα και βρήκα ζέστη! Αντε να έρθει το σουκου που λέει θα βρέξει :rolleyes:
Φένια, καλό μου, υπομονή
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ναι.... την Κίνα εννοώ. Αυτό το ασήμαντο κρατίδιο.
Αλλωστε είναι γνωστή η ευρυθμία του Ελληνικού κράτους, η έλλειψη γραφειοκρατίας, η αντιμετώπιση των αδεσποτων ζωων (ορφανών, ατόμων με ειδικές ανάγκες κλπ) το υψηλό επίπεδο εργασιακής σχέσης, η ευγένεια και η αλληλοκατανόηση των πολιτών και ιδιαίτερα των δημ. υπαλλήλων, οι παροχές νοσοκομειακής περίθαλψης, ο σεβασμός γενικότερα, η τιμιότητα των πολιτών, η ανεξάρτητη και αντικειμενική σχέση των ΜΜΕ με τους πολιτικούς, το υψηλό επίπεδο -δωρεάν- εκπαίδευσης, η τήρηση των νόμων και πολλά άλλα.
Αρα οχι. Δεν έχω παράπονα. Αναφέρομαι στην Κίνα. Σε αυτό το κράτος ευμάρειας και τιμιότητας, κανείς και τίποτα "δεν του την δίνει". Αμα είχα πρόβλημα στο να με ενοχλεί πχ το παρκαρισμένο αυτοκίνητο στο πεζοδρόμιο , πάνω στις πλάκες για τους τυφλούς, θα ήμουν πολύ απλά μια αχάριστη. Για την Κίνα λοιπόν... στην Κίνα αναφερόμουν....
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Θα βρέξει το Σ.Κ; Αχ μη μου το κάνει αυτό....
Συγνώμη για το οφ τόπικ!
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ερση, ναι... Κι αν δε βρέξει, θα πέσει πολύ η θερμοκρασία :/ Για μπάνιο ήθελες να πας;
 

Ivana

Member
Μηνύματα
900
Likes
1.447
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Θα βρέξει το Σ.Κ; Αχ μη μου το κάνει αυτό....
Συγνώμη για το οφ τόπικ!
μην αγχόνεσαι για το οφ τοπικ.... βάλε...μου τη δίνει που θα βρέξει :)


..... κατά τα άλλα έχετε δίκιο, αλλά δεν θα αλλάξει τίποτα- ποτέ.......και προκειμένου να είστε καλά εσείς αγνοήστε τα απλά!
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Να δραπετεύσω εκτός των τειχών ήθελα....
Θα δραπετεύσεις και μάλλον θα δραπετεύσω μαζί σου γιατί δεν παλεύεται... Είδα ξανά τις προβλέψεις και τα σχέδια άλλαξαν. Συγγνώμη που σε κοψοχόλιασα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.702
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom