Μου τη δίνει!!!!

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Σιγά βρε Dim,πολλά νεύρα κουβαλάς.Ρύθμισε λίγο το τσάκρα σου,και θα αποκτήσεις την ψυχραιμία,γαλήνη και ανεκτικότητα που έχουν όλοι οι υπόλοιποι συμπατριώτες σου.Που,επιπροσθέτως,δεν έχουν βρίσει ποτέ στον δρόμο,δεν έχουν μουτζώσει ποτέ,αλλά και ούτε έχουν αγανακτήσει πχ σε μια ουρά.Μου φαίνεται αποτελείς το ζαβό γρανάζι σε μια καλοκουρδισμένη μηχανή.Συνάντησε ξανά τον εαυτό σου μέσω του ΟΜ,περίμενε να επιστρέψει ο Γκιούλι και θα δεις,μπορείς να γίνεις σαν εμάς...ήρεμη,με αυτογνωσία και πραότητα...η κακή σου αύρα καταστρέφει το feng sui της πατρίδας μας.Μη σου πω ότι αν δεν εξωτερίκευες τόση οργή και θυμό,μπορεί να μην είχε έρθει και το ΔΝΤ.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.699
Likes
6.681
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Σιγά βρε Dim,πολλά νεύρα κουβαλάς.Ρύθμισε λίγο το τσάκρα σου,και θα αποκτήσεις την ψυχραιμία,γαλήνη και ανεκτικότητα που έχουν όλοι οι υπόλοιποι συμπατριώτες σου.Που,επιπροσθέτως,δεν έχουν βρίσει ποτέ στον δρόμο,δεν έχουν μουτζώσει ποτέ,αλλά και ούτε έχουν αγανακτήσει πχ σε μια ουρά.Μου φαίνεται αποτελείς το ζαβό γρανάζι σε μια καλοκουρδισμένη μηχανή.Συνάντησε ξανά τον εαυτό σου μέσω του ΟΜ,περίμενε να επιστρέψει ο Γκιούλι και θα δεις,μπορείς να γίνεις σαν εμάς...ήρεμη,με αυτογνωσία και πραότητα...η κακή σου αύρα καταστρέφει το feng sui της πατρίδας μας.Μη σου πω ότι αν δεν εξωτερίκευες τόση οργή και θυμό,μπορεί να μην είχε έρθει και το ΔΝΤ.
ετσι έχουν τα πραγματα , αλλά
είναι και πολλα τα τσακρα ποιό να πρωτορυθμίσουμε ; !!!
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Dim μας εστειλες :lol::clap::clap::clap:

Απο ολα οσα ανεφερες θα σταθω σε μονο ενα. Τα ρημαδια τα κινητά. Βλεπω σοβαρους ανθρωπους (λεμε τωρα...) και δεν το κλεινουν ποτε. Λες και σκοπευει να τους τηλεφψνησει ο Λατσης για να συζητησουνε για μπιζνες. Ελεος...

Αμ το αλλο? Αν κατσεις σε μια διαστευρωση 7/10 ατομα μιλανε και οδηγουνε - το ποσοστο παει στο 9/10 για γυναικες οδηγους.

Οσο δε για την αναγνωριση κλησης.. ελεος πια. Ολοι δεν το σηκωνουν αν δεν ξερουν ποιος τηλεφωναει. Δηλαδη οταν δεν υπηρχε η αναγνωριση τι κανανε?

Θα ηθελα να ειχα τη δυναμη να "εκλεινα" τα κινητα για μια ημερα. Πολλαπλα εγκεφαλικα και αυτοκτονιες θα ειχαμε!

Τελος θα προσθεσω ενα ακομη παραδειγμα της ελληνικου τρπου ζωης.
Πριν 4-5 χρονια εδινε συνεντευξη ο Νορβηγος πρωην προπονητης του Ολυμπιακου, ο Τροντ Σολιντ. Σε μια φαση τον ρωταει ο δημοσιογραφος: "τι σας εχει κανει εντυπωση απο τον τροπο ζωης στην Ελλαδα?"
Τ.Σ.: "Να... ειχα κανονησει ραντεβου με τον υδραυλικο για τις 8:00 και ηλθε στις 9:30"!!! Ο δημοσιογραφος κοντεψε να σωριαστει απο τα γελια.

ΥΓ1: Αν εχουν επιστρεψει οι πολλοι μονοχνωτοι, ευεξαπτοι και γκρινιαριδες συνφορουμιστες, προβλεπω το θεμα σου να γραφει πολλες σελιδες

ΥΓ2: Εχεις πολυ ταλεντο στο γραψιμο - δε κανω πλακα. Μηπως να εγραφες κειμενα για κωμωδιες στο θεατρο?
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Dim μας εστειλες :lol::clap::clap::clap:



Θα ηθελα να ειχα τη δυναμη να "εκλεινα" τα κινητα για μια ημερα. Πολλαπλα εγκεφαλικα και αυτοκτονιες θα ειχαμε!

Ευτυχώς, δηλαδή, που δεν έχεις τη δύναμη !
 

harilander

Member
Μηνύματα
560
Likes
466
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αφού δηλώσω ένοχη και περιμένω στο κελί την ποινή, θα ευχαριστήσω τον joss, και θα συμφωνήσω με τον Dmdoc για την ευθύνη που φέρω για την κατάσταση της χώρας , θα εκφράσω μια απορία. Τι είναι τούτο το μπλε κουτί?
Πάνω γράφει star, x, dia (super market) και mol (προφανώς ήθελε να πει lol και έκανε λάθος).
Κική, το πάνω δεξιά ρυθμισε. Αυτό τα φταίει.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Κάτι μου λέει ότι το συγκεκριμένο το παίρνουν σε μεγάλες δόσεις όλοι όσοι ανήκουν στις κατηγορίες για τις οποίες γράφει η dim kyr.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ διαβάζω "παρακεταμόλη και ασκορβικό οξύ" ως συστατικά.Πόσο κακό να είναι;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.702
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom