Ινδονησία Μπαλί Αύγουστος 2011

kag

Member
Μηνύματα
37
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Mexico
Χμμμμμ... Νομιζα ότι θα είναι πιό οικονομικό, γιατί διάβασα στο forum κάτι για 10 ευρώ... Μάλλον θα πρέπει να το μελετήσω καλύτερα και να ξανασκεφτώ την επιλογή του μηχανακίου!!!
 

Nadia80

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική!!!
Στο Μπαλί πιστεύω ότι η μετακίνησή σου με το μηχανάκι θα είναι πολύ δύσκολη.Οι αποστάσεις είναι μεγάλες και δεν ξέρω κατά πόσο θα αντέξετε τόση ταλαιπωρία.Εμείς αν και νοικιάσαμε μηχανάκι, τις εκδρομές μας τις κάναμε με οδηγό.Υπάρχει και η Μαριλλένα Βλατάκη στο Μπαλί, που έχει γραφείο και οργανώνει τέτοιες εκδρομές.Εμείς με αυτή κλείσαμε...
 

kag

Member
Μηνύματα
37
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Mexico
¨Εχεις δίκιο, αλλά πρέπει να κοιτάξω τι παίζει από τιμές όταν πάω, γιατί απ'ό,τι διάβασα στο forum θέλει ψάξιμο και παζάρια, έτσι δεν είναι?
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Θα στη πέσουνε οι ταξιτζήδες μην έχεις έννοια, δεν χρειάζεται να ψάξεις πολύ
Απλά παζάρεψε τη τιμή και να φτιάξεις από πριν ένα πρόγραμμα για να μη κάνει του κεφαλιού του.
 
  • Like
Reactions: kag

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Τον Polos θα τον βρεις εδώ:

Bali Driver Tour Guide : Nengah Polos

Έχει και τιμές για όλες τις εκδρομές και μπορείς να κλείσεις μαζί του όλες τις μετακινήσεις πριν ξεκινήσεις.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Επίσης μπορείς να απευθυνθείς στον Polos και για τις μεταφορές σου από και προς το αεροδρόμιο. Οι τιμές που θα σου δώσει είναι πολύ λογικές..:lol:
 
  • Like
Reactions: kag

kostas-w

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
καλησπερα παιδια φευγω παρασκευη για μπαλι και μετα σιγκαπουρη το εκλεισα πολλυ γρηγορα το ξενοδοχειο δεν το εψαξα καθολου και εχω κλεισει στην nusa dua αλλα εχω διαβασει οτι ειναι ησυχη περιοχη εχετε καποιεσ αλλεσ πληροφοριεσ....????
 

FOXYS

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Άγιο Μαυρίκιο
Μπαλί

Τελικά πώς περάσατε στο Μπαλι?Tα ξενοδοχεία πως ηταν, οι περιοχές που μείνατε? Θα πάμε και εμείς τον Σεπτέμβριο αλλά δέν ξέρω πού να μείνουμε.

καλησπερα παιδια φευγω παρασκευη για μπαλι και μετα σιγκαπουρη το εκλεισα πολλυ γρηγορα το ξενοδοχειο δεν το εψαξα καθολου και εχω κλεισει στην nusa dua αλλα εχω διαβασει οτι ειναι ησυχη περιοχη εχετε καποιεσ αλλεσ πληροφοριεσ....????
Πώς πέρασες? Aξίζει η Σιγκαπούρη?Πού έμεινες?Τι μου συστήνεις εμένα που θα πάω τον Σεπτέμβριο?
 

kag

Member
Μηνύματα
37
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Mexico
Τελικά πώς περάσατε στο Μπαλι?Tα ξενοδοχεία πως ηταν, οι περιοχές που μείνατε? Θα πάμε και εμείς τον Σεπτέμβριο αλλά δέν ξέρω πού να μείνουμε.

Για λεπτομέρειες, μπορείς να κοιτάξεις στην περιγραφή μου, "Ευχαριστώ πολύ Μπαλί". Ελπίζω να σε καλύψει. Καλά να περάσετε!
 

fekish

Member
Μηνύματα
215
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί και Μπόρα Μπόρα
Αν θα ξανά πήγαινα μπαλί θα εμένα σίγουρα Ουμπουντ! Το πιο ονειρεμένο μέρος που πήγαμε πότε στην ζωή μας!
Η Νουσα Ντουα μόνο χλιδατα ξενοδοχεία και τίποτε άλλο.
Έχει πολλές λεπτομέρειες σε αλλά τοπικς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom