Μπελφαστ

marian90

Member
Μηνύματα
83
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
δεν ξερω να σου πω πως ειναι σαν πολη αλλη δεν εχει αλλες επιλογες;
ισως καποια αλλη ευρωπαικη χωρα ειναι καλυτερη απο την αγγλια πιστευω γιατι εκει ειναι ακριβα για να μετακινηθεις μεσα στην αγγλια κ δεν ειναι πολυ ευκολο να ταξιδεψεις σε αλλες χωρες της Ευρωπης..
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μα γιατί να πας σε άλλες χώρες τις Ευρώπης όταν έχεις άπειρα πράγματα να δεις σε Ιρλανδία και Σκωτία που είναι δίπλα (όσο για Αγγλία/Ουαλία δε το συζητώ). Λίγα χιλιόμετρα ποιο κάτω και έχει Δουβλίνο με βάση της Ryanair και στο Μπέλφαστ έχεις βάση της Easyjet
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
δεν ξερω να σου πω πως ειναι σαν πολη αλλη δεν εχει αλλες επιλογες;
ισως καποια αλλη ευρωπαικη χωρα ειναι καλυτερη απο την αγγλια πιστευω γιατι εκει ειναι ακριβα για να μετακινηθεις μεσα στην αγγλια κ δεν ειναι πολυ ευκολο να ταξιδεψεις σε αλλες χωρες της Ευρωπης..
Τυχαία αναζήτηση στο sky scanner για Μάιο, πχ, τα εισιτήρια από Μπέλφαστ για αεροδρόμια της Αγγλίας στοιχίζουν 8-11 ευρώ. Ακριβά είναι αυτό;;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
μα γιατί να πας σε άλλες χώρες τις Ευρώπης όταν έχεις άπειρα πράγματα να δεις σε Ιρλανδία και Σκωτία που είναι δίπλα (όσο για Αγγλία/Ουαλία δε το συζητώ). Λίγα χιλιόμετρα ποιο κάτω και έχει Δουβλίνο με βάση της Ryanair και στο Μπέλφαστ έχεις βάση της Easyjet
Και την flybe που εχει στο μπελφαστ βαση.

Cheap Flights & Budget Flight Tickets | Flybe UK

Τι αλλο θα ηθελε καποιος:D
 

marian90

Member
Μηνύματα
83
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
οκ με τα εισητηρια δεν ξερω τι γινεται απλα την αγγλια δεν την εχω συνδεση την καλυτερη εμπειρια για ερασμους. Μια φιλη μου πηγε Loughborough για ενα χρονο και εκτος του οτι η πολη δεν ειχε τπτ, δεν ταξιδεψε σχεδον καθολου, 2 φορες λονδινο οπου το τρενο ηταν ακριβο και nottingham πηγε. βεβαια εξαρταται και απο ποσα μπορει να διαθεσει ο καθενας. μπορει να ειναι τελεια εκει και να μπορει να ταξιδεψει σε ολο το UK αλλα εμενα αυτη ειναι η αποψη μου σε συγκριση παντα με φιλους που εκαναν ερασμουν Ισπανια, Μιλάνο, Κρακοβια, Πράγα κτλ κτλ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.894
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom