Μπιρες του κοσμου

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.196
Last edited:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.114
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Δεν ήξερα σε ποιο τόπικ να το γράψω ίσως αξίζει και δικό του ξεχωριστό, το γράφω εδώ που είναι πιο πιθανό να το δουν οι μπυροπότες. Υπάρχει ένα app/site που σου δείχνει τις τιμές της μπύρας σε διάφορα μαγαζια κατά βάση που θα βρείτε τις φθηνότερες! Αν κάνετε ζουμ στον χάρτη στην πόλη που σας ενδιαφέρει θα σας εμφανίσει τις τιμές και όταν πατάς στις τιμές σου εμφανιζει το όνομα του μαγαζιού. Ακόμα και στο Λονδίνο με 3ε ή στην Ισπανία με 1-2ε. Είναι παγκόσμιο αλλά με περισσότερες καταχωρήσεις από Ευρώπη.

Λέγεται mistergoodbeer.

MisterGoodBeer - Les bars, les bières, les happy hours
Υπάρχει κάπου στην εφαρμογή ρύθμιση για αγγλικά ή θα τη βγάλουμε γαλλιστί ξεροσφύρι;;;....
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.469
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Υπάρχει κάπου στην εφαρμογή ρύθμιση για αγγλικά ή θα τη βγάλουμε γαλλιστί ξεροσφύρι;;;....
Δεν χρειάζεται, αν σου εμφανίζει το χάρτη απλά ζούμαρε στην περιοχή που σε ενδιαφέρει. Ή εναλλακτικά γράψε στην αναζήτηση την πόλη, την περιοχή ή το μαγαζί που σε ενδιαφέρει.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.114
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Δεν χρειάζεται, αν σου εμφανίζει το χάρτη απλά ζούμαρε στην περιοχή που σε ενδιαφέρει. Ή εναλλακτικά γράψε στην αναζήτηση την πόλη, την περιοχή ή το μαγαζί που σε ενδιαφέρει.
Αυτό το έκανα ήδη όταν ήμουν στο Μιλάνο. Είπα όμως να δω αν μπορώ να κάνω αποθηκεύσεις ως αγαπημένα κτλ και προσπαθούσα εχθές να βρω τα αγγλικά, αλλά δεν.....είπα μήπως υπάρχει αλλά λόγω γλώσσας δεν το βρίσκω (δεν γνωρίζω γαλλικά). Thanks anyway!
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.469
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Αυτό το έκανα ήδη όταν ήμουν στο Μιλάνο. Είπα όμως να δω αν μπορώ να κάνω αποθηκεύσεις ως αγαπημένα κτλ και προσπαθούσα εχθές να βρω τα αγγλικά, αλλά δεν.....είπα μήπως υπάρχει αλλά λόγω γλώσσας δεν το βρίσκω (δεν γνωρίζω γαλλικά). Thanks anyway!

Μάλλον μπήκες απ'το λινκ που έβαλα. Αν κατεβάσεις την εφαρμογή στο κινητό θα δεις ότι είναι στα Αγγλικά. Δεν ξέρω τι δυνατότητες σου δίνει αν φτιάξεις λογαριασμό για αποθηκεύσεις κλπ.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.114
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Μάλλον μπήκες απ'το λινκ που έβαλα. Αν κατεβάσεις την εφαρμογή στο κινητό θα δεις ότι είναι στα Αγγλικά. Δεν ξέρω τι δυνατότητες σου δίνει αν φτιάξεις λογαριασμό για αποθηκεύσεις κλπ.
Μα στην εφαρμογή μπαίνω. Την έχω ήδη στο κινητό μου και εκεί ψάχνω να αλλάξω τη γλώσσα στα αγγλικά....δεν μπορώ να βρω απο που γίνεται (αν γίνεται). Το να κάνω αναζήτηση το έμαθα απο την αρχή, εύκολο είναι. Και στα κινέζικα να ήταν θα το καταλάβαινα. Αλλά τις υπόλοιπες δυνατότητες που πιθανόν να έχει η εφαρμογή δεν μπορώ να τις καταλάβω. Θα πρέπει να κάνω μεταφράσεις και βαριέμαι....
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.469
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Μα στην εφαρμογή μπαίνω. Την έχω ήδη στο κινητό μου και εκεί ψάχνω να αλλάξω τη γλώσσα στα αγγλικά....δεν μπορώ να βρω απο που γίνεται (αν γίνεται). Το να κάνω αναζήτηση το έμαθα απο την αρχή, εύκολο είναι. Και στα κινέζικα να ήταν θα το καταλάβαινα. Αλλά τις υπόλοιπες δυνατότητες που πιθανόν να έχει η εφαρμογή δεν μπορώ να τις καταλάβω. Θα πρέπει να κάνω μεταφράσεις και βαριέμαι....

Πολύ περίεργο, εμένα η εφαρμογή ανοίγει μόνο στα αγγλικά.

Screenshot_2021-12-06-19-36-57-429_com.mistergoodbeer.mistergoodbeer.jpg
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.114
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Εμένα πάλι ανοίγει μόνο στα γαλλικά, σιχτιρ...
Screenshot_20211206-204645.png
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.469
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.075
Likes
20.114
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
C'est dommage! Δοκίμασε να την κατεβάσεις απευθείας απ'το app store χωρίς να μπεις απ'το λινκ τους μήπως παίζει ρόλο. Είναι πολύ παράξενο.
Το έκανα και αυτό, ήταν το πρωτο που σκέφτηκα. Έκανα 2-3 φορές απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά μπας και αλλάξει κάτι, γιατί μου φαίνεται τελείως κουλό μία εφαρμογή να δείχνει μπυραρίες και τιμές απο διάφορα σημεία της Ευρώπης και να μην έχει αγγλική γλώσσα......Δεν ξέρω αν παίζει θέμα με τα cookies, αλλά αυτό πως το βρίσκω κα πως το διορθώνω....βασικά βαρέθηκα να ασχολούμαι. Θα κάνω μονο αναζήτηση και τέρμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom