ΝΒΑ 2013 - 2014

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Για το απίστευτο FF δεν είπατε τίποτα .... Η Μακάμπι πήρε την κούπα και γω που δεν πολυπαρακολουθώ μου φάνηκε απίστευτο... μπράβο της..
άντε βρε Yorgos κάνε καμιά ανάλυση να καταλάβουμε και μεις τί συνέβη...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.552
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για το απίστευτο FF δεν είπατε τίποτα .... Η Μακάμπι πήρε την κούπα και γω που δεν πολυπαρακολουθώ μου φάνηκε απίστευτο... μπράβο της..
άντε βρε Yorgos κάνε καμιά ανάλυση να καταλάβουμε και μεις τί συνέβη...
Δεν το είδα βρε παιδιά το φάιναλ φορ, ήμουνσ τη ζούγκλα. Αλλά με τον προπονηταρά που έχει στον πάγκο, δε με εκπλήσσει τίποτε.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μόλις τελείωσε το ματς στην Ιντιάνα, αυτοκτόνησαν οι Πέισερς, που ενώ ήταν μπροστά με 75-72 αν και παίζανε κακό μπάσκετ, το Μαϊάμι με 14-3 σερί πήρε το ματς, με ένα απλό φορτσάρισμα του Λεμπρόν στο τέλος. Δεν βλέπω να τραβάει η σειρά αν το Μαϊάμι κέρδισε ακόμα και μετά τη σημερινή εμφάνιση ουσιαστικά περπατώντας για 3,5 δωδεκάλεπτα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μόνος μου τα λέω μόνος μου τα ακούω μου φαίνεται :D

Το δεύτερο ματς εξελίσσεται σε ακατάλληλο θέαμα για ανηλίκους, οι Σπερς κάνουν ότι θέλουν και ακόμα έχει ένα δωδεκάλεπτο το ματς, πάει για συντριβή η Οκλαχόμα...
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Μόνος μου τα λέω μόνος μου τα ακούω μου φαίνεται :D
Ε, φιλαράκι δε μας αφήνεις λίγο χρόνο να τα δούμε κι εμείς. Δεν έχουμε τη δυνατότητα όλοι να το βλέπουμε live :p
Κοιμόμαστε τα εργαζόμενα νιάτα...

Πέρα από την πλάκα δύσκολα ΔΕ θα έχουμε τους περσινούς τελικούς...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.552
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλά μην την ξεγράφουμε την Ιντιάνα. Έχει 3 ευκαιρίες να κάνει μπρέικ μέσα στο Μαϊάμι και μετά να ξαναπάει τη σειρά στην έδρα της. Αν δεν πιάσουν πάντως τα στάνταρ του πρώτου μισού της σαιζόν δεν τους βλέπω καλά. Αλλά γενικά θεωρώ πως θα προβάλουν μεγαλύτερη αντίσταση απ' ό,τι οι Θάντερκίτενς (γατάκια μπροστά στον Πόποβιτς).
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Καλά μην την ξεγράφουμε την Ιντιάνα. Έχει 3 ευκαιρίες να κάνει μπρέικ μέσα στο Μαϊάμι και μετά να ξαναπάει τη σειρά στην έδρα της. Αν δεν πιάσουν πάντως τα στάνταρ του πρώτου μισού της σαιζόν δεν τους βλέπω καλά.
Ξέχασα να αναφέρω σε αυτό που γράφω για την Ιντιάνα, ότι θα λείψει ο Τζόρτζ απόψε και ίσως στο επόμενο. Οπότε μάλλον πάνε να τα παίξουν όλα στο 3ο ματς. Οι πιθανότητες δεν είναι μαζί τους. Πέρα από αυτό ΘΑ ΗΘΕΛΑ να δω Ιντιάνα στους τελικούς. Πιστεύω πέρσι αδίκησαν τους εαυτούς τους κυρίως που δεν πέρασαν (δε μπλέκομαι σε διαπλεκόμενα σενάρια...).

Α! ξεκινάνε και οι τελικοί της Α1 σήμερα. Να δούμε θα δούμε ολόκληρα 40λεπτα ή η καφρίλα θα νικήσει και πάλι?
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Καλά μην την ξεγράφουμε την Ιντιάνα. Έχει 3 ευκαιρίες να κάνει μπρέικ μέσα στο Μαϊάμι και μετά να ξαναπάει τη σειρά στην έδρα της. Αν δεν πιάσουν πάντως τα στάνταρ του πρώτου μισού της σαιζόν δεν τους βλέπω καλά. Αλλά γενικά θεωρώ πως θα προβάλουν μεγαλύτερη αντίσταση απ' ό,τι οι Θάντερκίτενς (γατάκια μπροστά στον Πόποβιτς).
Μην αποκλειεις να σεληνιαστουν οι Ντουραντ - Γουεστμπρουκ και να κάνουν την ανατροπή. Άλλωστε το έχουν ξανακάνει απέναντι στον Αη Αντώνη.

Τώρα για τους Πεισερς, τι να πω, στα πλειοφ δν πείθουν και ιδιαίτερα στην Ιντιανάπολις. Δεν θα μου φανεί απίθανο η σειρά να πάει 2-2 και να κάνει τότε το Μαϊάμι δύο σερί νίκες. Αν λείπει ο Τζορτζ τότε θα είναι ακόμα πιο δύσκολα τα πράγματα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.552
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μην αποκλειεις να σεληνιαστουν οι Ντουραντ - Γουεστμπρουκ και να κάνουν την ανατροπή. Άλλωστε το έχουν ξανακάνει απέναντι στον Αη Αντώνη.

Νομίζω ότι η διαφορά ανάμεσα στις δύο ομάδες δεν έγκειται στη διαφορά των σταρ, αλλά των ρολίστων. Εκεί το Σαν Αντόνιο έχει τεράστιο πλεονέκτημα και η Οκλαχόμα δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ήταν πριν λίγα χρόνια. Όσο και να σεληνιαστεί το ντύο, απέναντι στο οπλοστάσιο του Πόποβιτς με τους εξαιρετικά καλά δομημένους ρόλους, δε νομίζω πως έχουν τύχη. Πλάκα-πλάκα η ομάδα που τους ματσάρει καλύτερα είναι η Ιντιάνα κι όχι το Μαϊάμι.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Βλεπω τον Ρέι Αλεν στα 39 του να πεταει 4 στα 4 στο τελευταιο δωδεκαλεπτο και βλεπω και το 1/20 στο ΟΑΚΑ ...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.552
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κουτσομπολιό: η απίστευτη καθίζηση της Ιντιάνα εδώ και μ΄νες οφείλεται στα ξενοπηδήματα του Πολ Τζωρτζ με τη γυναίκα του Χίμπερτ, κι αυτό μετά τα ξεφτιλίκια με τη στρίπερ από το Μαϊάμι με την οποία απατούσε την κόρη του Ντοκ Ρίβερς...

http://au.ibtimes.com/articles/551377/20140507/pacers-nba-news.htm
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.897
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom