Θιβέτ Νεπάλ ΝΕΠΑΛ-ΘΙΒΕΤ

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Αφου ανοιξεις το θεμα εδω: Κεντρική & Νότια Αμερική - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια
στειλε του και ενα προσωπικο μηνυμα ενημερωνοντας τον οτι σε ενδιαφερει η γνωμη του. Ο Γιωργος ειναι εξαιρετικα ευγενης και βοηθα οσο μπορει παραπανω με τον τεραστιο πλουτο των γνωσεων του ωστε να εισαι σιγουρη οτι αν δει την ερωτηση θα απαντησει. Αλλα επειδη αυτο το διαστημα μενει στην Κουβα και εκει η ταχυτητα του internet ειναι της εποχης του αραμπα, στειλε του to pm για να αντιληφθει τις ερωτησεις σου νωριτερα. Επι τη ευκαιρια ξεψαχνισε και το link που σου εστειλα ολο και κατι θα βρεις. Οπως επισης θα βρεις και ταξιδιωτικες ιστοριες καθως περνας τον κενσορα σου πανω απο τις λεξεις Βολιβια και Περου.
ΕΡΣΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!!!:clap:(αντιλαμβάνεσαι για τι χάος μιλάμε)
Ανοιξα θέμα όπως μου είπες,ας ελπίσουμε κάτι να γίνει.
Εχω διαβάσει όλες τις σχετικές ιστορίες-και τις 'αλλες μανιωδώς και κατ'εξακολούθηση-και έτσι κατάλαβα ότι ο Γιώργος είναι βαθύς γνώστης της Ν.Α.αλλά ως νέα στο site δεν΄ξέρω αν μπορώ να στείλω πμ.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καταρχην συγχαρητηρια που τα καταφερες!
Βλεπω οτι εχεις ηδη ποσταρει 45 μηνυματα πραγμα που σου δινει το δικαιωμα να στελνεις π.μ. Αρα μια χαρα μπορεις!
Και γενικως καλο σχεδιασμο να εχεις και κατοπιν καλο σου ταξιδι!:clap:
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Τελειοι οι προορισμοι σου.Στο Νεπαλ πηγα και εμεινα κατενθουσιασμενη.
Μπραβο που αποφασιζεις να ταξιδεψεις μονη.Μην πας ομως με πρακτορειο Θαπερασεις πολυ καλυτερα αν πας ανεξαρτητα.Ειναι αρκετα ευκολη χωρα και οι ανθρωποι ειναι πολυ φιλικοι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom