Ιταλία Νάπολη ή Τοσκάνη

LOULOUTGAL

Member
Μηνύματα
145
Likes
106
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Παιδια συγνωμη που πεταγομαι αλλα πηραμε μια αποφαση τελευταιας στιγμης για road trip με τον αντρα μου και τον διχρονο γιο μας το Πασχα και θελω να κλεισω μια προσφορα που ληγει σημερα .Ερωτηση1)Πατρα-Ανκονα-Τοσκανη?ή που το προτιμάμε 2)Πατρα-Μπαρι-Ναπολη και γυρω περιοχη?(είναι ασφαλες δεδομενου ότι θα ειμαστε με δικό μας αμαξι? και για τον μικρό?Δεν το έχω ψάξει καθόλου για το θέμα της ασφαλειας ,εχω ακουσει διάφορα θα ηθελα την γνωμη σας όσοι μπορειτε.Ευχαριστώ εκ των προτερων!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Αν είχα εγώ προσωπικά αυτό το δίλημμα, θα επέλεγα το Νο.1. Η Τοσκάνη την Άνοιξη είναι υπέροχη και είμαι λάτρης των μικρών πόλεων και χωριών. Τώρα όσον αφορά την ασφάλεια και τα διάφορα που έχεις ακούσει δεν τα σχολιάζω, με την έννοια ότι αν επηρεαζόμασταν με ότι ακούμε κάθε μέρα, δεν θα βγαίναμε από το σπίτι μας.
 

LOULOUTGAL

Member
Μηνύματα
145
Likes
106
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Αν είχα εγώ προσωπικά αυτό το δίλημμα, θα επέλεγα το Νο.1. Η Τοσκάνη την Άνοιξη είναι υπέροχη και είμαι λάτρης των μικρών πόλεων και χωριών. Τώρα όσον αφορά την ασφάλεια και τα διάφορα που έχεις ακούσει δεν τα σχολιάζω, με την έννοια ότι αν επηρεαζόμασταν με ότι ακούμε κάθε μέρα, δεν θα βγαίναμε από το σπίτι μας.
Sorry που επιμενω επειδή θα παμε με το δικο μας αυτοκινητο για Ναπολη θα ειμαστε οκ ???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.716
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom