Alpha bank bonus

Sam-chal

Member
Μηνύματα
887
Likes
1.966
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Μη με αναγκαζεις να ανοιξω τοπικ "πως εξοικονομουμε 10.000 για προθεσμιακη" γιατι το κεφαλαιο 1 θα λεει "λιγοτερα ταξιδια".
Ως ελεύθερος επαγγελματίας κάθε απόπειρα απέβη άκαρπη.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Άνοιξαν οι κωδικοί green city
Προλαβα αλλα ειναι βασανο ολο αυτο.

η paefstra ειναι εδώ ;

Της χρωσταμε το green, δεν μαζευουμε ποντους να της στείλουμε ; Βαζω 1.000
Δεν ξανασχολουμαι. Εχουν μεινει ακομη 5.000 για τον αλλο μηνα και τελος. Μαρτυριο η εξαργυρωση.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
740
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Πήρα 2 κωδικούς, πάω να τους εξαργυρώσω και ο πρώτος κωδικός μου προσθέτει τους 2500 πόντους στο λογαριασμό μου, ενώ ο δεύτερος όχι. Τον ξαναβάζω και μου λέει, ο κωδικός έχει ήδη χρησιμοποιηθεί. Άντε τώρα να βρω άκρη...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Πήρα 2 κωδικούς, πάω να τους εξαργυρώσω και ο πρώτος κωδικός μου προσθέτει τους 2500 πόντους στο λογαριασμό μου, ενώ ο δεύτερος όχι. Τον ξαναβάζω και μου λέει, ο κωδικός έχει ήδη χρησιμοποιηθεί. Άντε τώρα να βρω άκρη...
Εστειλα 5.000 coins σε αλλον λογαριασμο για να μπορεσω να εξαργυρωσω γρηγοροτερα κι απο τον δευτερο λογαριασμο και δεν μπορουμε να συνδεθουμε απο προχθες, ουτε με το μηνυμα ανακτησης κωδικου.
Παρολα αυτα οποτε χρειαστηκε απαντανε στα τηλεφωνα. Απλα εχω κουραστει τοσο με αυτη τη διαδικασια που δεν εχω διαθεση ουτε να τηλεφωνησω.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
740
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Εστειλα 5.000 coins σε αλλον λογαριασμο για να μπορεσω να εξαργυρωσω γρηγοροτερα κι απο τον δευτερο λογαριασμο και δεν μπορουμε να συνδεθουμε απο προχθες, ουτε με το μηνυμα ανακτησης κωδικου.
Παρολα αυτα οποτε χρειαστηκε απαντανε στα τηλεφωνα. Απλα εχω κουραστει τοσο με αυτη τη διαδικασια που δεν εχω διαθεση ουτε να τηλεφωνησω.
Μήπως τον απενεργοποίησαν; Εμένα αυτό έκαναν σε άλλο λογαριασμό που έστελνα coins.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Οταν θα ξαναδωσεις αντικειμενα θα χρεώσεις το νέο τηλέφωνο. Θέλουν να έχεις συλλέξει έστω και μια φορα πριν την εξαργυρωση
Πριν 1 μηνα εξαργυρωσα κι απο τον αλλο λογαριασμο μονο απο μεταφορα coins.
Ελεος, ελεγα να μην ξανατρεχω για ανακυκλωση. Εχω ξεφορτωθει απειρα κιλα. Μπορει χαλαρα να παω λιγα ακομη το καλοκαιρι.
Πηρα τηλ, οπως μου τα ειπες ειναι. Αρα θα ξαναπαω αλλη μια για να ελευθερωσω τα coins που εστειλα.
 
Last edited:

domino

Member
Μηνύματα
305
Likes
283
Πριν 1 μηνα εξαργυρωσα κι απο τον αλλο λογαριασμο μονο απο μεταφορα coins.
Ελεος, ελεγα να μην ξανατρεχω για ανακυκλωση. Εχω ξεφορτωθει απειρα κιλα. Μπορει χαλαρα να παω λιγα ακομη το καλοκαιρι.
Σε αφηνει να εξαργυρωσεις αλλα μετα block .
Θέλουν να έχουμε/ δείχνουμε δραστηριοτητα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.054
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom