Νάπολη vs Ρώμη.

Νάπολη vs Ρώμη.


  • Total voters
    68

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.001
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
στην αρχη πηγε κ εμενα εκει το μυαλο μου..μετα ομως σκεφτηκα οτι 1. δεν εχω παει ποτε Napoli, ενω 2. εχω δει live τον Francesco Totti και 3. σε ενα youth Hostel στην Ρωμη ειχα περασει αξεχαστες νυχτες
για αυτο κ μονο δαγωκτο Ρωμη

ΥΓ αν δεν κανω λαθος, επαιζε ο Ολυμπιακος σε final four τοτε...καπου 95 'η 96??? που ειναι ο Yorgos οταν τον χρειαζεσαι? μονο οταν ακουει Κουβα εμφανιζεται
Το 1997 στη Ρώμη που το πήραμε λες!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.828
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Προτιμας κορονοσυζητησεις η συζητηση για ακυρωσεις?
Προφανώς όχι, αλλά ήδη βλέπουμε τον κόσμο να ψηφίζει χωρίς να σχολιάζει, δείγμα κούρασης από τους "πολέμους".
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.316
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Προφανώς όχι, αλλά ήδη βλέπουμε τον κόσμο να ψηφίζει χωρίς να σχολιάζει, δείγμα κούρασης από τους "πολέμους".
Δεν νομίζω ότι είναι η κούραση αλλά ότι το συγκεκριμένο war παραείναι άνισο.
 

ludovica

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.743
Έτσι προκύπτει από το σκορ. Δεν περίμενα να είναι τόσο πίσω η Νάπολη πονταρα στην ιστορία, τον μύθο και το μυκηναϊκό dna.
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
288
Likes
1.122
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα... <3
Αν ψηφίσω θα είναι σαν να προδίδω μια μεγάλη μου αγάπη.... Αρνούμαι! 🇮🇹
 

ludovica

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.743
Καλέ οι ίδιοι οι Ιταλοί σκοτώνονται μεταξύ τους. Έλα, έφτασε ο καιρός να αποφασίσεις.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.532
Likes
8.474
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Μ'έχει ιντριγκάρει η συγκεκριμένη ψηφοφορία. Δεν περίμενα η Νάπολη να βρει ούτε την ψήφο της. Είναι στα άμεσα πλάνα μου, ίσως να είναι το πρώτο μέρος που θα επισκεφθώ όταν φτιάξει η κατάσταση. Μου φαίνεται άδικο πάντως η Πομπηία να μπαίνει πακέτο με Νάπολη όταν χρειάζεσαι κάποιο μέσο για να πας. Με μια χαλαρή βόλτα με τα πόδια στο κέντρο της Ρώμης βλέπεις Castel Sant'Angelo, κολοσσαίο, Fontana di Trevi, Πάνθεον. Αν κάποιος θέλει να δει όλα τα αρχαία που έχει η πόλη πολύ χλωμό να το καταφέρει σ'ένα μόνο ταξίδι.
 

connosp

Member
Μηνύματα
377
Likes
812
Μ'έχει ιντριγκάρει η συγκεκριμένη ψηφοφορία. Δεν περίμενα η Νάπολη να βρει ούτε την ψήφο της. Είναι στα άμεσα πλάνα μου, ίσως να είναι το πρώτο μέρος που θα επισκεφθώ όταν φτιάξει η κατάσταση. Μου φαίνεται άδικο πάντως η Πομπηία να μπαίνει πακέτο με Νάπολη όταν χρειάζεσαι κάποιο μέσο για να πας. Με μια χαλαρή βόλτα με τα πόδια στο κέντρο της Ρώμης βλέπεις Castel Sant'Angelo, κολοσσαίο, Fontana di Trevi, Πάνθεον. Αν κάποιος θέλει να δει όλα τα αρχαία που έχει η πόλη πολύ χλωμό να το καταφέρει σ'ένα μόνο ταξίδι.
Είναι από μόνη της μια ξεχωριστή πόλη "τρέλλλαα!!!!!"
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom