ΗΠΑ Νέα Υόρκη - Μαιάμι καλοκαίρι (το ταξίδι ζωής που λατρέψαμε)!

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.311
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλησπέρα,
Είμαι νέος στο φόρουμ. Αρχικά να ευχαριστήσω για τις πολύτιμες πληροφορίες που όλοι μοιράζεστε μαζί μας.
Κατά δεύτερον απευθύνομαι στο συγκεκριμένο ποστ, μιας και θα κάνουμε το ίδιο σχεδόν ταξίδι τον Απρίλιο του 2020, για 2 εβδομάδες συνολικά, και θα ήθελα μερικές γνώμες για το Μαιάμι. Πιο συγκεκριμένα σκεφτόμαστε να μείνουμε 3 νύχτες , στο south beach, (ξενοδοχείο δεν έχουμε κλείσει - αν θέλει κάποιος να προτείνει κάτι, πολύ ευχαρίστως). Θεωρείτε είναι καλές 3 νύχτες (4 μέρες) ? Αξίζει να συμπεριλάβω μια μονοήμερη εκδρομή πχ Μπαχάμες ή Key West ?
Μονοημερη για Μπαχάμες όχι, δε θα προλάβετε να δείτε και πολλά με τα πήγαινε έλα. Το key west το βρήκα απογοητευτικό, αλλά για να γεμισεις μια μέρα καλά είναι. Έχει αρκετά πράγματα πάντως το Μαϊάμι για να σε κρατήσει 3 μέρες.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Επειδή εγώ δε θα γράψω ιστορία από Miami, εξάλλου έμεινα μόνο δύο μέρες και τα παιδιά έγραψαν εξαιρετικές πληροφορίες, επιτρέψτε μου να ανεβάσω βίντεο με προσγείωση, Bus and boat tour και απογείωση. Δυστυχώς έχασα ή έσβησα κάτά λάθος κάποια βιντεάκια από Little Havana - τα καλύτερα του Maiami δηλαδή :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom