Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Μαλλον δεν εχεις ζησει καλες εποχες ετζιαν με πραγματικο -50%,τοτε που με 80ε πηγαιναμε κ ερχομασταν Ζυριχη,οχι μεχρι τη Θεσ/νικη...τεσπα περασμενα μεγαλεια,καλη καρδια κ για καμια μεγαλη αναγκη καλη ειναι...αλλα οχι κ να τους χρυσωνουμε το χαπι επειδη επανεφεραν κατι που προυπηρχε..οπως δε θα το χρυσωσουμε σε καμια εταιρεια που ακολουθει ιδιες τακτικες
Μα τι λέμε τώρα σοβαρά; Υπάρχει κάποια μη low cost εταιρεία που μπορούμε να πάμε με 80 ευρώ στη Ζυρίχη και στη κάθε Ζυρίχη το 2022;;

Οι αεροπορικές μόνο κόβουν και οι ετζιαν επαναφέρει κάτι που υπήρχε προ covid, ούτε για να χρυσώνουμε το χάπι είναι, αλλά όχι και να τους κατηγορούμε κιόλας.

Ζεστό φαγητό σε εντός Ευρώπης πτήση δε το προσφέρει κανείς (δε ξέρω η Turkish τι κάνει, έχω να πετάξω από το 2019), μη λέμε κι ό,τι θέλουμε.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Μα τι λέμε τώρα σοβαρά; Υπάρχει κάποια μη low cost εταιρεία που μπορούμε να πάμε με 80 ευρώ στη Ζυρίχη και στη κάθε Ζυρίχη το 2022;;

Οι αεροπορικές μόνο κόβουν και οι ετζιαν επαναφέρει κάτι που υπήρχε προ covid, ούτε για να χρυσώνουμε το χάπι είναι, αλλά όχι και να τους κατηγορούμε κιόλας.

Ζεστό φαγητό σε εντός Ευρώπης πτήση δε το προσφέρει κανείς (δε ξέρω η Turkish τι κάνει, έχω να πετάξω από το 2019), μη λέμε κι ό,τι θέλουμε.
Με τετοια αρθρα μονο το χαπι χρυσωνουν...το διαβασατε αραγε;;;"αναβαθμιζουν τις οικονομικες θεσεις",λες και παλια δε εδιναν ζεστα γευματα στην οικονομικη θεση,μας εφτυναν...καλα κανει κ το επαναφερει αλλα δε θα της πουμε κ μπραβο για κατι που προυπηρχε απο παλια!συγνωμμη αν σας χαλαω το παραμυθι αλλα επειδη δεν υπαρχει αλλη μη low cost που δε δινει ζεστο φαι,δε θα την θεοποιησω οπως το αρθρο,ουτε την κατηγορησα που το επαναφερει αυτο δε καταλαβαινετε απ οτι φαινετε!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Μα τι λέμε τώρα σοβαρά; Υπάρχει κάποια μη low cost εταιρεία που μπορούμε να πάμε με 80 ευρώ στη Ζυρίχη και στη κάθε Ζυρίχη το 2022;;

Οι αεροπορικές μόνο κόβουν και οι ετζιαν επαναφέρει κάτι που υπήρχε προ covid, ούτε για να χρυσώνουμε το χάπι είναι, αλλά όχι και να τους κατηγορούμε κιόλας.

Ζεστό φαγητό σε εντός Ευρώπης πτήση δε το προσφέρει κανείς (δε ξέρω η Turkish τι κάνει, έχω να πετάξω από το 2019), μη λέμε κι ό,τι θέλουμε.
Μηδενα πριν το τελος (τιμη εισιτηριου για τον πελατη και ξεζουμισμα αεροσυνοδων χωρις αυξησεις) μακαριζε.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
τοτε που με 80ε πηγαιναμε κ ερχομασταν Ζυριχη
Μαλλον δεν εχεις ζησει καλες εποχες ετζιαν με πραγματικο -50%,τοτε που με 80ε πηγαιναμε κ ερχομασταν Ζυριχη
Μπορεί να μην έχω ζήσει χρυσές εποχές, ωστόσο με μια πρόχειρη αναζήτηση βρίσκεις τον Μάρτιο allé retour για Ζυρίχη με 99 ευρώ Flex ( με προυπόθεση να το κλείσεις όταν βγάλει το 50% ).
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι προσφορές υπάρχουν και θα υπάρχουν αρκεί να ξέρεις να ψάχνεις. ( μιλάω πάντα γενικά )
 
D

Delmem38110

Guest
Μπορεί να μην έχω ζήσει χρυσές εποχές, ωστόσο με μια πρόχειρη αναζήτηση βρίσκεις τον Μάρτιο allé retour για Ζυρίχη με 99 ευρώ Flex ( με προυπόθεση να το κλείσεις όταν βγάλει το 50% ).
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι προσφορές υπάρχουν και θα υπάρχουν αρκεί να ξέρεις να ψάχνεις. ( μιλάω πάντα γενικά )
μια χαρά χρυσές εποχές ζεις.
κάποτε για να πας νέα Υόρκη πουλούσες ένα σπίτι. Αθήνα Μιλάνο χρειαζόταν ένας μισθός.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Με τετοια αρθρα μονο το χαπι χρυσωνουν...το διαβασατε αραγε;;;"αναβαθμιζουν τις οικονομικες θεσεις",λες και παλια δε εδιναν ζεστα γευματα στην οικονομικη θεση,μας εφτυναν...καλα κανει κ το επαναφερει αλλα δε θα της πουμε κ μπραβο για κατι που προυπηρχε απο παλια!συγνωμμη αν σας χαλαω το παραμυθι αλλα επειδη δεν υπαρχει αλλη μη low cost που δε δινει ζεστο φαι,δε θα την θεοποιησω οπως το αρθρο,ουτε την κατηγορησα που το επαναφερει αυτο δε καταλαβαινετε απ οτι φαινετε!
Εγώ διαβάζω άρθρο με την λέξη "επαναφορά" στον τίτλο και 2 φορές αναφέρεται στο άρθρο ως τέτοια, η λέξη αναβάθμιση ορίζεται σαν αναβάθμιση σε σχέση με την υπάρχον κατάσταση.

Έχεις εικόνα τι σημαίνει οικονομικά και στα logistics (ειδικά σε αυτή την συγκυρία), το τι σημαίνει αυτό για μια εταιρεία; Η SAS για παράδειγμα αφαίρεσε μέχρι και τα υγρά μαντηλάκια που δίνει στη πτήση και η Aegean βάζει πάλι το ζεστό φαγητό.

Μηδενα πριν το τελος (τιμη εισιτηριου για τον πελατη και ξεζουμισμα αεροσυνοδων χωρις αυξησεις) μακαριζε.
Σε αυτό συμφωνώ απόλυτα και εδώ θα είμαστε να το συγκρίνουμε.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.460
Καταρχάς δε λέγεται φαγητό αυτο το αίσχος που σέρβιρε η Α3. Ιδίως αυτά τα άθλια ριγκατόνι κολλημένα μεταξύ τους ήταν σκέτη αηδία. Καλύτερα ένα σάντουιτς παρά αυτή η αθλιότητα κατά τη γνώμη μου. Θα γλυτωσει κ κάνα φράγκο ο Βασιλακης και δε θα μας τα πάρει από αλλου.
 

poised

Member
Μηνύματα
877
Likes
6.516
Θα γλυτωσει κ κάνα φράγκο ο Βασιλακης και δε θα μας τα πάρει από αλλου.
Ο Βασιλάκης πέθανε πέρυσι, αν έχει καταφέρει να τα χαίρεται και μετά θάνατον μαγκιά του.

Τα logistics για σάντουιτς ή ζεστό γεύμα αυτού του επιπέδου είναι πάνω κάτω τα ίδια. Από το τίποτα στο κάτι είναι η μεγάλη διαφορά, από το σάντουιτς στο κουτάκι που ζεσταίνεται στο αεροπλάνο θα υπέθετα ότι δεν είναι ούτε 1-2 ευρώ το άτομο.
 
D

Delmem38110

Guest
αν σας καίει η ποιότητα του γεύματος φάτε πιο νωρίς η πάρτε κάτι μαζί σας.
τιντούτο. ντε και καλά φάι στο αεροπλάνο.
σας δίνουνε το γάιδαρο τον κοιτάτε και στα δόντια.
πείτε ευγενικά στην κοπέλα αντί να το χλαπακιάσετε, όχι μαντάμ δεν θα πάρω ευχαριστώ.
έτσι θα δει η εταιρία ότι τα μακαρόνια δε αρέσουν και θα σερβίρει σουφλέ με σολομό.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
αν σας καίει η ποιότητα του γεύματος φάτε πιο νωρίς η πάρτε κάτι μαζί σας.
τιντούτο. ντε και καλά φάι στο αεροπλάνο.
σας δίνουνε το γάιδαρο τον κοιτάτε και στα δόντια.
πείτε ευγενικά στην κοπέλα αντί να το χλαπακιάσετε, όχι μαντάμ δεν θα πάρω ευχαριστώ.
έτσι θα δει η εταιρία ότι τα μακαρόνια δε αρέσουν και θα σερβίρει σουφλέ με σολομό.
Προτιμω να πληρωνω καφε 3 ευρω και να πινω ΚΑΦΕ, παρα το νεροπλυμα.
Αλλο με καιει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.920
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom