Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

tatooine

Member
Μηνύματα
1.545
Likes
5.605
Δεν ξέρω αν μετράει η γνώμη ενός άντρα αλλά μου κανει κάτι μεταξύ στολή νοσηλεύτριας και στολή της καθαρίστριας που μας καθαρίζει την πολυκατοικία….
Σε αυτό το κομεντ μπορώ να κατέβω πολύ χαμηλά αλλά δεν θα το κάνω.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
604
Likes
2.530
Ταξίδι-Όνειρο
???
Σε αυτό το κομεντ μπορώ να κατέβω πολύ χαμηλά αλλά δεν θα το κάνω.
Συγνωμη που το ωραίο είναι υποκειμενικό και πρέπει να πάρω άδεια για να πω την άποψη μου… Εμένα αυτό μου θυμίζει … Επίσης γελάω με το μάρκετινγκ και την αίσθηση του ωραίου της εκάστοτε εταιρίας , πχ Austrian
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.545
Likes
5.605
Συγνωμη που το ωραίο είναι υποκειμενικό και πρέπει να πάρω άδεια για να πω την άποψη μου… Εμένα αυτό μου θυμίζει … Επίσης γελάω με το μάρκετινγκ και την αίσθηση του ωραίου της εκάστοτε εταιρίας , πχ Austrian
Θα κατέβω.
Σχολίασες υποτιμητικά στολές εργαζόμενων δυο κλάδων. Και άντε αυτό το προσπερνάω γιατί το έκανες από αφέλεια.
Αλλά ως άντρας όπως Είπες θα έπρεπε να ξέρεις ότι γυρίστηκαν εκατομμύρια τσόντες με βάση αυτές τις στολές. Νοσοκόμα καθαρίστρια. (Και μοναχή.) Αυτές οι στολές είναι φετίχ. Είναι win win. 😂😂😂
Πιο χαμηλά δεν αρμόζει σε μένα να κατέβω.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
604
Likes
2.530
Ταξίδι-Όνειρο
???
Θα κατέβω.
Σχολίασες υποτιμητικά στολές εργαζόμενων δυο κλάδων. Και άντε αυτό το προσπερνάω γιατί το έκανες από αφέλεια.
Αλλά ως άντρας όπως Είπες θα έπρεπε να ξέρεις ότι γυρίστηκαν εκατομμύρια τσόντες με βάση αυτές τις στολές. Νοσοκόμα καθαρίστρια. (Και μοναχή.) Αυτές οι στολές είναι φετίχ. Είναι win win. 😂😂😂



Δεν θα απαντούσα γιατί είναι σχόλιο μόνο για εντυπωσιασμό αυτό που έκανες και χωρίς ουσία αλλά με θίγει γιατί έχω συγγενείς στον κλάδο. Δεν υποτίμησα κανένα κλάδο αλλα εκανα ένα συσχετισμό όσον αφορά το σχέδιο κ το χρώμα. Προσπερνάω τα φετίχ σου ….
Αν κ άντρας τυγχάνει να δουλεύω στο χώρο της μόδας κ του στυλ κάτι το οποίο μάλλον δεν έχεις κάποια κοντινή σχέση ….
 

nick07

Member
Μηνύματα
310
Likes
579
Δεν θα απαντούσα γιατί είναι σχόλιο μόνο για εντυπωσιασμό αυτό που έκανες και χωρίς ουσία αλλά με θίγει γιατί έχω συγγενείς στον κλάδο. Δεν υποτίμησα κανένα κλάδο αλλα εκανα ένα συσχετισμό όσον αφορά το σχέδιο κ το χρώμα. Προσπερνάω τα φετίχ σου ….
Αν κ άντρας τυγχάνει να δουλεύω στο χώρο της μόδας κ του στυλ κάτι το οποίο μάλλον δεν έχεις κάποια κοντινή σχέση ….
Τι ψαχνεις να βρεις καλε, εδω εγραψε οτι οποιου δεν του αρεσει η στολη ειναι κουτσομπολης, τοξικος και κακος και πως δεν εχουμε την αισθηση του γουστου για να κρινουμε τα δρωμενα. 😂 Ειτε μας τρολλαρει κανονικα ή σχολιαζει απο επαγγελμα ή καπου μπερδευτηκε για το που γραφει και σε ποιους απευθυνεται.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.717
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τα φορέματα κομψότατα ειδικά μπροστά. Δεν μπορούσα να βγάλω φωτό.
Στις δε φόρμες από την προηγούμενη πτήση το ύφασμα αναδεικνύει τις γυναικείες καμπύλες ειδικά αν αυτή που τα φοράει τις έχει μπολικεσ και είναι φυσικά λειτουργικές. Θα τις συνηθίσετε που θα πάει.
View attachment 444710
Το συγκεκριμένο πατρόν δεν είναι για να αναδεικνύει καμπύλες και απευθύνεται σε πολύ αδύνατα σώματα, όπως τα θέλει η Aegean. Απορώ πως δε σχολιάσατε το μαλλί που έφυγε πλέον ο κότσος με το μπομπαρι και ήρθαν οι πλεξουδες. Αντίο αυχενικό για τις συναδέλφους !
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.545
Likes
5.605
Το συγκεκριμένο πατρόν δεν είναι για να αναδεικνύει καμπύλες και απευθύνεται σε πολύ αδύνατα σώματα, όπως τα θέλει η Aegean. Απορώ πως δε σχολιάσατε το μαλλί που έφυγε πλέον ο κότσος με το μπομπαρι και ήρθαν οι πλεξουδες. Αντίο αυχενικό για τις συναδέλφους !
Εγώ στην πρώτη πτήση με τις Φόρμες σήμερα είδα κιλά στην σωστή αναλογία στη δεύτερη τα κορίτσια ήταν λεπτά.. Οντως ο κότσος δεν υπήρχε. Εμένα προσωπικά μου άρεσε. Προφανώς με το καινούριο χτένισμα θέλει να δώσει πιο νεανικό λουκ. Τα φορέματα μου άρεσαν περισσότερο από τις φόρμες. Μπροστά είναι όμορφα. Το μαύρο που βλέπουμε στις φωτό πρέπει να είναι μπλου μπλακ γι αυτό μαυρίζει τόσο. Δεν το πρόσεξα είναι η Αλήθεια.
Τα χρώματα που μπορεί να κινηθεί η Αιγαίου, όντως δεμένη με το Αιγαίο και την Ελλάδα είναι η γκάμα του μπλε.
 

nick07

Member
Μηνύματα
310
Likes
579
Εν τω μεταξυ σχετικά με τις νεες στολές απο τις διαφορες αναρτησεις και τα σχολια στα social, φαινεται πως ζητημα να αρεσει στο 10%-15% (οσων σχολιαζουν). Αν περασε απο ερευνα μαρκετινγκ, ελπιζω πως δεν ρώτησαν μονο οσους πιστευουν πως στην Aegean πρεπει να λεμε παντα ναι "γιατι φέρνει φράγκα στην Ελλάδα"....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.173
Likes
41.576
Εν τω μεταξυ σχετικά με τις νεες στολές απο τις διαφορες αναρτησεις και τα σχολια στα social, φαινεται πως ζητημα να αρεσει στο 10%-15% (οσων σχολιαζουν). Αν περασε απο ερευνα μαρκετινγκ, ελπιζω πως δεν ρώτησαν μονο οσους πιστευουν πως στην Aegean πρεπει να λεμε παντα ναι "γιατι φέρνει φράγκα στην Ελλάδα"....
Στο twitter εγινε παρτι στα σαιτ εξωτερικου απο τα χαχανα περι εμπνευσης απο το Star Treck.
Κι αυτοι ασχετοι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.394
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom