Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

Μάγδα

Member
Μηνύματα
350
Likes
1.337
Επόμενο Ταξίδι
Κοπεγχάγη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι στάνταρ. Το καλοκαίρι πετάξαμε με παλιό και γυρίσαμε με neo από Λισαβόνα. Το ίδιο και η αδερφή μου σε ταξίδι στο Άμστερνταμ το Νοέμβρη. Μόνο η μια διαδρομή ήταν με neo.
 

jimkGR

Member
Μηνύματα
63
Likes
312
μόνο ένα από τα neo κάνει σταθερά ένα δρομολόγιο (Αθήνα - Λάρνακα - Αθήνα), τα υπόλοιπα κάνουν διάφορα δρομολόγια. Το Αθήνα - Θεσσαλονική παίζει πολύ μεταξύ αυτών
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Οποιος θελει δωρεαν ιντερνετ πεταει με Norwegian εδω και πολλαααα χρονια με εισιτηριο σε κλασμα τιμης. Αργησε να το βαλει και πληρωμενο και αν σου τυχει. Πολυ κακο για το τιποτε.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Οποιος θελει δωρεαν ιντερνετ πεταει με Norwegian εδω και πολλαααα χρονια με εισιτηριο σε κλασμα τιμης. Αργησε να το βαλει και πληρωμενο και αν σου τυχει. Πολυ κακο για το τιποτε.
Ας μην είμαστε τόσο καυστικοί...
Είναι μια υπηρεσία, η οποία έστω και για 10 λεπτά είναι καλό που υπάρχει!
Τώρα αν η Norwegian το έχει δωρεάν και από πιο παλιά, είναι άλλο θέμα αλλά όχι και "Πολύ κακό για το τίποτε"
Εννοείτε χωρίς διάθεση παρεξήγησης😃
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Ας μην είμαστε τόσο καυστικοί...
Είναι μια υπηρεσία, η οποία έστω και για 10 λεπτά είναι καλό που υπάρχει!
Τώρα αν η Norwegian το έχει δωρεάν και από πιο παλιά, είναι άλλο θέμα αλλά όχι και "Πολύ κακό για το τίποτε"
Εννοείτε χωρίς διάθεση παρεξήγησης😃
10 λεπτα δινει;!! Και λιγα ειπα...
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
10 λεπτα δινει;!! Και λιγα ειπα...
Μάλλον δεν κατάλαβες το πνεύμα μου....
Είναι κάτι δωρεάν έστω και για 10 λεπτά.
Η φράση "Πολύ κακό για το τίποτε" υποδηλώνει ότι μάλλον έχεις προηγούμενα μαζί τους για κάτι άλλο και το βγάζεις εδώ. Δεν μπορεί να είναι πολύ κακό αφού είναι δωρεάν
Anyway
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Μάλλον δεν κατάλαβες το πνεύμα μου....
Είναι κάτι δωρεάν έστω και για 10 λεπτά.
Η φράση "Πολύ κακό για το τίποτε" υποδηλώνει ότι μάλλον έχεις προηγούμενα μαζί τους για κάτι άλλο και το βγάζεις εδώ. Δεν μπορεί να είναι πολύ κακό αφού είναι δωρεάν
Anyway
Οχι προηγουμενα, αφου ειμαι πελατισσα. Αλλα πραγματικα, 4 ωρες πτησης δωρεαν με Norwegian με 40-50 ευρω πτηση, δηλαδη εχει πλακα το θεμα για το 10λεπτο.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Οχι προηγουμενα, αφου ειμαι πελατισσα. Αλλα πραγματικα, 4 ωρες πτησης δωρεαν με Norwegian με 40-50 ευρω πτηση, δηλαδη εχει πλακα το θεμα για το 10λεπτο.
Σε αυτό συμφωνώ αλλά άλλη εταιρεία η Norwegian, άλλη η Aegean
Τέλος πάντων! Περιμένω σε ένα μήνα που έχω πτήση μαζί τους να δω τι στην ευχή κάνει και αν λέει τίποτα
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
5.445
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Η μεγαλύτερη πτήση της Aegean είναι 4ωρες, δεν χάθηκε και ο κόσμος χωρίς ίντερνετ
Φαντασου 150 ατομα να μιλανε,να κανουν tweet,να στελνουν selfies, << ναι ,στον αερα ειμαι, καλα τελειο >>
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Φαντασου 150 ατομα να μιλανε,να κανουν tweet,να στελνουν selfies, << ναι ,στον αερα ειμαι, καλα τελειο >>

Θα γεμίσει το νήμα " Φωτογραφίες μέσα από αεροπλάνα". :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom