Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

kasiotis

Member
Μηνύματα
117
Likes
165
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip στις Η.Π.Α.
Δοκίμασα διάφορες ημερομηνίες για Μάρτιο για Μαδρίτη και δεν μου εφαρμόζει την έκπτωση.


Έκλεισε κάνεις άλλος?
 

Sof Guru

Member
Μηνύματα
223
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
Δοκίμασα διάφορες ημερομηνίες για Μάρτιο για Μαδρίτη και δεν μου εφαρμόζει την έκπτωση.


Έκλεισε κάνεις άλλος?
Σε κάποιους προορισμούς βγάζει μήνυμα ότι ο κωδικός δεν ισχύει.
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
211
Likes
1.117
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Τελικά η AEGEAN τείνει κατα τη γνώμη μου να εξελιχθεί σε πολύ ακριβό σπορ...εκτός του ότι το low fare calendar δεν αντιστοιχεί στις τιμές που εμφανίζονται όταν προχωρώ στην κράτηση στην επόμενη σελίδα(αναρωτιέμαι γιατί υπάρχει),οι προσφορές δε μοιάζουν και τόσο δελεαστικές,σε σχέση με το πρόσφατο παρελθόν,λαμβάνοντας υπόψη την ευμεταβλητότητα των τιμών προς τα επάνω,μετά από κάθε αναζήτηση και από σελίδα ανωνυμης περιήγησης..τι λογισμικά τρέχουν έχω απορρήσει..γενικά έχω αποκτήσει την αίσθηση μιας ξαφνικής μετάβασης στο "ακριβό μου εισιτήριο"..
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.078
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Ξαναδοκιμάστε τώρα μήπως δουλέψει ο κωδικός... Μάλλον είχε κολλήσει και το φτιάξανε... Αν σας ήρθε ειδοποίηση στο μέιλ δοκιμάστε απευθείας από κει να μπείτε στο σύστημα
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
1+1 εισιτήρια μέχρι αύριο View attachment 422119
Βλεποντας τις τιμες των εισιτηριων για τα weekends του Μαρτιου, φανταζομαι οι πτησεις θα ειναι prive για εμας και το αλλο μας μισο με τις σαμπανιες και τις φραουλιτσες δωρο?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Επανέρχονται οι πτήσεις για Κουβέϊτ και νέο δρομολόγιο για Νταμάμ/Σαουδική Αραβία.

AEGEAN: Eγκαινιάζει ένα ακόμη νέο απευθείας δρομολόγιο σε Σαουδική Αραβία και Κουβέιτ - Airnews
Θα γεμίσει η Ελλάδα με πετροδόλαρα...Νιώθω ήδη "μια Ελληνίδα στο χαρέμι"
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.322
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom