Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Μηνύματα
774
Likes
616
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Η έξτρα χρέωση για τη χρήση της υπηρεσίας πόσο θα είναι? ;)
 

Sof Guru

Member
Μηνύματα
222
Likes
1.266
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
Παιδιά έχω δει αρκετές προσφορές το τελευταίο 48 ωρο σαν και αυτές. Και για πτήσεις εκτός Ελλάδας που είναι και αρκετά ενδιαφέρον. Βέβαια για εμάς που πετάμε από Θεσσαλονίκη είναι σχεδόν διπλάσιες οι τιμές. Αλλά ο Νότος μπορεί να τις εκμεταλλευτεί.
 

Attachments

chris7

Member
Μηνύματα
3.096
Likes
23.957
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Παιδιά έχω δει αρκετές προσφορές το τελευταίο 48 ωρο σαν και αυτές. Και για πτήσεις εκτός Ελλάδας που είναι και αρκετά ενδιαφέρον. Βέβαια για εμάς που πετάμε από Θεσσαλονίκη είναι σχεδόν διπλάσιες οι τιμές. Αλλά ο Νότος μπορεί να τις εκμεταλλευτεί.
1678801394849.png

Ορίστε και από Θεσσαλονίκη.
Πιθανόν να είναι για πτήσεις με μίλια και οι τιμές να είναι μόνο οι φόροι.
 

Jobous

Member
Μηνύματα
85
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη !!
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip Κεντρική Ευρώπη
Παιδιά έχω δει αρκετές προσφορές το τελευταίο 48 ωρο σαν και αυτές. Και για πτήσεις εκτός Ελλάδας που είναι και αρκετά ενδιαφέρον. Βέβαια για εμάς που πετάμε από Θεσσαλονίκη είναι σχεδόν διπλάσιες οι τιμές. Αλλά ο Νότος μπορεί να τις εκμεταλλευτεί.
Δεν πιστεύω ότι ισχύουν οι τιμές που αναγράφει. πχ για Λονδίνο τον Απρίλιο δείχνει περίπου για 10-15 μέρες τιμή απο 35,99. Αν πας μέσα και διαλέξεις , ξαφνικά γίνεται 115 και πάνω και 2,3 μέρες με 71 (μιλάμε πάντα για light). Επίσης αν διαλέξεις απλή μετάβαση εμφανίζονται οι μέρες με 35,66 (που στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν), όταν επιλέγεις με επιστροφή εμφανίζονται οι κανονικές τιμές (πάντα για τον ίδιο μήνα) !!!!
Aegean 1.jpg


Aegean 2.jpg
 
Last edited:

Sof Guru

Member
Μηνύματα
222
Likes
1.266
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
Δεν πιστεύω ότι ισχύουν οι τιμές που αναγράφει. πχ για Λονδίνο τον Απρίλιο δείχνει περίπου για 10-15 μέρες τιμή απο 35,99. Αν πας μέσα και διαλέξεις , ξαφνικά γίνεται 115 και πάνω και 2,3 μέρες με 71 (μιλάμε πάντα για light). Επίσης αν διαλέξεις απλή μετάβαση εμφανίζονται οι μέρες με 35,66 (που στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν), όταν επιλέγεις με επιστροφή εμφανίζονται οι κανονικές τιμές (πάντα για τον ίδιο μήνα) !!!!
View attachment 424697

View attachment 424698
Καλά στο ότι μπορεί να αλλάξουν ανά πάσα ώρα και στιγμή σίγουρα! Όσο για την πτήση επιστροφής αν την κλείσεις πάλι με Aegean η τιμή ξεφεύγει όντως !
 

Jobous

Member
Μηνύματα
85
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη !!
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip Κεντρική Ευρώπη
Οι τιμές μπορεί να αλλάξουν ανα ώρα και στιγμή , όχι όμως όταν την ίδια ώρα επιλέγεις με ή χωρίς επιστροφή. Το σύστημα των τιμών είναι το ίδιο , δεν αλλάζει. Επομένως είναι "ψιλο"κοροϊδία....
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376
Μου έχει συμβεί κ εμένα να λέει χ ποσο και μόλις κανεις κλικ και σε πάει στο επόμενο βήμα η τιμή αλλάζει και πάντα προς τα πάνω …..
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Δεν πιστεύω ότι ισχύουν οι τιμές που αναγράφει. πχ για Λονδίνο τον Απρίλιο δείχνει περίπου για 10-15 μέρες τιμή απο 35,99. Αν πας μέσα και διαλέξεις , ξαφνικά γίνεται 115 και πάνω και 2,3 μέρες με 71 (μιλάμε πάντα για light). Επίσης αν διαλέξεις απλή μετάβαση εμφανίζονται οι μέρες με 35,66 (που στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν), όταν επιλέγεις με επιστροφή εμφανίζονται οι κανονικές τιμές (πάντα για τον ίδιο μήνα) !!!!
View attachment 424697

View attachment 424698
Το low fare calendar ειναι της πλακας. Σπανια λειτουργει σωστα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.678
Likes
50.533
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom