Νέα συνάντηση Θεσσαλονίκη 11/11

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εγώ θα ανέβω Θεσσαλονίκη πάντως μέσα στο Δεκέμβρη :)
Πολύ ωραία! :clap: Αν γίνεις πιο συγκεκριμένος (ημερομηνία, κλπ.) μπορούμε να το κανονίσουμε ανάλογα.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ατιμα θεσσαλονικοστρουμφάκια, μου βάζετε ιδέες....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πολύ ωραία! :clap: Αν γίνεις πιο συγκεκριμένος (ημερομηνία, κλπ.) μπορούμε να το κανονίσουμε ανάλογα.
Μόλις καταφέρω και το ρυθμίσω θα ενημερώσω, απλά επειδή δεν έχω ιδέαν πότε θα το πετύχω αυτό, μη τυχόν και ανέβω τελευταία στιγμή, καλό θα είναι η συνάντηση να κανονιστεί ανεξάρτητα, και εγώ θα προσπαθήσω να ρυθμίσω τις δουλειές μου και να ανέβω τότε.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.430
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ζμαράκι ευπρόσδεκτη !!!!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Χμμμ... ΟΚ. Θα το μελετήσουμε λίγο καλύτερα τότε (για πιθανούς προορισμούς), ίσως τρέξει και καμμιά δημοσκόπηση (αν κριθεί απαραίτητο) και βλέπουμε. π.χ. Μπορούμε να επιλέξουμε τους προορισμούς αυτήν την εβδομάδα και να βάλουμε τη δημοσκόπηση μέχρι 4/12 κι ανάλογα ό,τι βγει να το οργανώσουμε.
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
Τέλεια όλα αυτά! βαβαντούμα πολύ καλές ιδέες! Αφού ήδη τρεις εκτός Θεσσαλονίκης δήλωσαν ενδιαφέρον να βάλουμε και κάποιους προορισμούς κάτω από τη Θεσσαλονίκη αλλά κοντά για να γίνει πιο ελκυστικό και σε άλλους εκτός πόλης..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Τέλεια όλα αυτά! βαβαντούμα πολύ καλές ιδέες! Αφού ήδη τρεις εκτός Θεσσαλονίκης δήλωσαν ενδιαφέρον να βάλουμε και κάποιους προορισμούς κάτω από τη Θεσσαλονίκη αλλά κοντά για να γίνει πιο ελκυστικό και σε άλλους εκτός πόλης..
Κοίτα, εγώ γεωγραφικό περιορισμό δεν βάζω. Σίγουρα παίζει ρόλο ο καιρός (π.χ. ένας ορεινός προορισμός ίσως έχει πρόβλημα πρόσβασης - χιόνια, κλπ.) αλλά όχι η κατεύθυνση. Καλό θα ήταν η απόσταση να μην είναι πολύ μεγάλη (π.χ. μέχρι μιάμισυ ώρα δρόμος) για να "φτουρίσει" και η επίσκεψη, να έχουμε χρόνο να δούμε ή να κάνουμε κάποια πράγματα. Μ' αυτήν την λογική, ο,τιδήποτε βρίσκεται σε μια ακτίνα 100 (άντε μέχρι 150) χιλιομέτρων, είναι εν δυνάμει υποψήφιος προορισμός.

Τώρα, όσον αφορά τους εκ νοτίου Ελλάδος προσερχόμενους, ίσως να τους βολεύει καλύτερα να έλθουν μέχρι Θεσσαλονίκη (τραίνο, ΚΤΕΛ, αεροπλάνο) και να "μετεπιβιβασθούν" στις δικές μας σακαράκες (και, γιατί όχι, να έλθουν από την προηγούμενη μέρα και με χαρά να τους φιλοξενήσουμε - όσοι μπορούμε). :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.430
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Η δική μου σακαράκα παίρνει μόνο 2 άτομα & δεν είναι και για πολλά χιλιόμετρα :(
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
η δικη μου στρακαστρουκα χωραει αλλους 4 και αν ειναι και λεπτεπιλεπτοι οι επιβαινοντες χωραει 5 :D :D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ο δικός μου τίγρης μπορεί να σύρει στη ράχη του 3 ενήλικες κι ένα παιδί (μέχρι 12 ετών) - πλην του οδηγού.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Λες να το κάνουμε για το χωριό σου? :) Ε, ναι, Κυριακή μάλλον, γιατί ίσως κάποιοι εργάζονται το Σάββατο, να έχουν ψώνια, κλπ.

Λες?Καλά θα δούμε, θα πέσουν προτάσεις και αναλόγως.
Το χωριό μου είναι τα Κ. Πορόϊα.;)

Πάντως για την Κυριακή 18.12. έχει ένα point η anny.

Και εγώ παίρνω τουλάχιστον άλλους 3!

Μήπως ρε παιδιά να ανοίγαμε νέο θέμα??
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.430
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Λοιπον, ανοιξτε νεο θεμα.
+1 για τις 18, ίσως με fenia42 junior, οψόμεθα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.751
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom