Aegean Airlines Νέοι προορισμοίεξαργύρωσης πόντων Alphabonus με Aegean εξωτερικού

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Ήρθε σήμερα στο mail μου η νέα προσφορά εξαργύρωσης πόντων Alphabonus με Aegean:
22000 πόντοι= ένα εισιτήριο εξωτερικού Economy Class για Βουδαπέστη, Ρώμη, Λάρνακα.
Οι προσφορές ισχύουν από 25-3-2012 έως 27-10-2012
Σπεύδω να ενημερώσω για όσους προγραμματίζουν εξαργύρωση πόντων, καθώς η σχετική σελίδα Alpha Bank Bonus δεν έχει ανανεωθεί ακόμη.
 

periigitis

Member
Μηνύματα
116
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ...
Εμείς που έχουμε την aegean bonus visa και έχουμε ενεργοποιημένη την αυτόματη μεταφορά πόντων την ΠΑΤΗΣΑΜΕ αυτή την φορά!:p
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
Παρατηρώ ότι συγκεντρώνω πάρα πολύ γρήγορα κάποια εισιτήρια το χρόνο με American Express Premium που δίνει διπλάσιους πόντους από τη Visa.
 

periigitis

Member
Μηνύματα
116
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ...
Παρατηρώ ότι συγκεντρώνω πάρα πολύ γρήγορα κάποια εισιτήρια το χρόνο με American Express Premium που δίνει διπλάσιους πόντους από τη Visa.
Είναι πολύ καλή κ αυτή η κάρτα! Το θέμα όμως είναι ότι μέχρι πρότινος από το ste της Aegean έβγαιναν πιο οικονομικά από θέμα πόντων τα εισιτήρια συν του ότι κερδίζαμε την προμήθεια που λογικά παίρνουν για την έκδοση από το τηλεφωνικό κέντρο της Aegean!
Οφείλω όμως να ομολογήσω ότι από τότε που πήρα την κάρτα έχω σωθεί οικονομικά!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
αμα δεν χρεώνουν προμήθεια στην american πρεπει να μεταφέρω τους πόντους μου εκει απο την Bonus visa..θα το διασταυρώσω αυριο γιατι ενδιαφερομαι για london....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
αμα δεν χρεώνουν προμήθεια στην american πρεπει να μεταφέρω τους πόντους μου εκει απο την Bonus visa..θα το διασταυρώσω αυριο γιατι ενδιαφερομαι για london....
Τσεκαρισμένο τον Αύγουστο σε εισιτήριο από Κων/πολη. Τελική χρέωση 14,95 ευρώ.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
τι ειναι το 14,95? αυτό πλήρωσες περα απο τους φόρους αν καταλαβαίνω καλά..
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
μάλιστα...ειναι τοσο λίγο οι φόροι για κων/πολη!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.789
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom