Μήλος Νέος στην παρέα σας!

Konstantin

Member
Μηνύματα
12
Likes
5
Παντού υπάρχει ένας Αρτινός.. Αυτό ειναι αλήθεια!! Σου στέλνω prive πληροφορίες,, :p
 
Last edited by a moderator:

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Καλως ηρθες και απο εμενα φιλε μου. Καλα ταξιδια ευχομαι( αν και οπως πολυ σωστα λενε ΟΛΑ τα ταξιδια ειναι καλα). ;)
 

Konstantin

Member
Μηνύματα
12
Likes
5
Καλως ηρθες και απο εμενα φιλε μου. Καλα ταξιδια ευχομαι( αν και οπως πολυ σωστα λενε ΟΛΑ τα ταξιδια ειναι καλα). ;)

Mj 23 σε ευχαριστώ πολύ..!! Καλά ταξίδια και καλές διακοπες σε όλους μας!
 
Last edited by a moderator:

D1d1k@

Member
Μηνύματα
13
Likes
6
Είναι αρκετά καλά για 5 ημέρες, εγώ είχα μείνει 6 ή 7 ημέρες πέρυσι και τη μία την είχα αφιερώσει Κίμωλο. Λοιπόν διάβασε όλα αυτά για να μην επαναλαμβανόμαστε και στο τέλος δε θα έχεις απορίες. http://www.travelstories.gr/community/forums/Νησιά-Αιγαίου.12/?prefix_id=102
Όσο για το δωμάτιο το θεωρώ ακριβό γτ εγώ πέρυσι πήγα 5-12 Αυγούστου και πλήρωσα μόνο 35 ευρώ ένα πάρα πολύ καλό δωμάτιο....


καλησπέρα... Επειδή εγώ ψάχνω ακόμα μπορείς σε παρακαλώ να μου δώσεις πληροφορίες για το δωμάτιο που έμεινες.Ευχαριστώ
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Καλημέρα!! Λοιπόν το δωμάτιο το έκλεισα από παρότρυνση φίλου εδώ μέσα και στην αρχή ψιλοφοβόμουν μια και δεν είχε και πολλές φωτό στο ιντερνετ. http://www.westcyclades.com/milos_hotel_petrinela.html
Βρίσκεται τις Πλάκες που είναι συνοικισμός της Πλάκας, της Χώρας δλδ. Είναι δίπλα στην ουσία γτ τα σπιτια συνεχίζονται, φαίνεται σαν ένα μεγάλο χωριό να σ δώσω να καταλάβεις. Μετα πόδια 10 λεπτά περπάτημα για να είσαι στα στενά της Πλάκας ή με το αυτοκίνητο 2 λεπτάκια μόνο. Από τον Αδάμαντα το λιμάνι το λιμάνι 7 λεπτά με το αυτοκίνητο. Είναι όλα πολύ και οι παραλίες. Γενικά οι αποστάσεις είναι αμελητέες στο νησί.
Όσον αφορά το δωμάτιο πεντακάθαρο. Απλά και λυτό αλλά μύριζε πάστρα. Ντρεπόσουν να μπεις μέσα. Η κυρία Πετρινέλλα με τον άντρα της είναι υπέροχοι οικοδεσπότες. Μόνο για αυτή τους τη φιλοξενία άξιζε τα διπλά το δωμάτιο. Το κρατούσε καθαρό κάθε μέρα, πάντα μας παρείχε ότι χρειαζόμασταν. Έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις και το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Αν κλείσεις εκεί να της δώσεις πολλούς χαιρετισμούς είμαι σίγουρη ότι μας θυμάται. Ό,τι άλλο χρειάζεσαι στη διάθεσή σου
 

D1d1k@

Member
Μηνύματα
13
Likes
6
Καλημέρα!! Λοιπόν το δωμάτιο το έκλεισα από παρότρυνση φίλου εδώ μέσα και στην αρχή ψιλοφοβόμουν μια και δεν είχε και πολλές φωτό στο ιντερνετ. http://www.westcyclades.com/milos_hotel_petrinela.html
Βρίσκεται τις Πλάκες που είναι συνοικισμός της Πλάκας, της Χώρας δλδ. Είναι δίπλα στην ουσία γτ τα σπιτια συνεχίζονται, φαίνεται σαν ένα μεγάλο χωριό να σ δώσω να καταλάβεις. Μετα πόδια 10 λεπτά περπάτημα για να είσαι στα στενά της Πλάκας ή με το αυτοκίνητο 2 λεπτάκια μόνο. Από τον Αδάμαντα το λιμάνι το λιμάνι 7 λεπτά με το αυτοκίνητο. Είναι όλα πολύ και οι παραλίες. Γενικά οι αποστάσεις είναι αμελητέες στο νησί.
Όσον αφορά το δωμάτιο πεντακάθαρο. Απλά και λυτό αλλά μύριζε πάστρα. Ντρεπόσουν να μπεις μέσα. Η κυρία Πετρινέλλα με τον άντρα της είναι υπέροχοι οικοδεσπότες. Μόνο για αυτή τους τη φιλοξενία άξιζε τα διπλά το δωμάτιο. Το κρατούσε καθαρό κάθε μέρα, πάντα μας παρείχε ότι χρειαζόμασταν. Έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις και το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Αν κλείσεις εκεί να της δώσεις πολλούς χαιρετισμούς είμαι σίγουρη ότι μας θυμάται. Ό,τι άλλο χρειάζεσαι στη διάθεσή σου

Σε ευχαριστώ πολύ μου ακούγεται πολύ οικονομικό..!
Μου φαίνεται λογικό να σε θυμάται γιατί και εσύ φαίνεσαι πολύ γλυκιά.Σε ευχαριστω λοιπόν για άλλη μια φορά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.415
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom