Νέο μέλος !! :)

Μηνύματα
43
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μακάρι Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Γεια σας!
Είμαι νεο μελος,σας βρήκα μέσω γνωστών μου που είναι μελη στην σελίδα. Να έχετε μια καλή χρονιά γεμάτη υγεία, πρωτα απ' όλα, και πολλά ταξίδια!:clap: Χαίρομαι πολύ που είμαι εδώ και θα μοιραστούμε ιστορίες, απορίες, συμβουλες κτλ.. :)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες den ksereis ti theleis, καλά ταξίδια και σε σένα!!! Και πολλά ταξίδια φυσικά!! μη ξεχνιόμαστε....
 

tsaounlee

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ιαπωνια
Ταξίδι-Όνειρο
χμ...θελει σκεψη!
Καλως ηρθες και απο εμενα.Και εγω καινουργιος ειμαι.Εχει πολυ διαβασμα εδω μεσα!Και πολλους πειρασμους.Ετοιμασου...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες κι από μένα και ελπίζω γρήγορα να βρείς τι θέλεις ώστε να καταφέρεις να το πραγματοποιήσεις!
καλά ταξίδια με υγεία και χαρά!
 
Μηνύματα
22
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
αιγυπτος η παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλια
καλημερα σε ολα τα μελη,νεα ι παλια,ευχομαι και γω σαν νεο μελος καλη χρονια σε ολους με υγεια,και να περναμε παντα καλα κανοντας ταξιδια ι οχι,σας βρηκα και γω μεσο ενος γνωστου,πιστευω να αποκομισουμε χρησιμα πραγματα για οτι αφορα τους ταξιδιοτικους μας προορισμους οπουδιποτε ειναι αυτοι.....ευχομαι ο καθενας να κανει τα ονειρα του πραγματικοτητα.......
 

Kamarado

Member
Μηνύματα
38
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία σου έρχομαι......
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Καλημερα κι απο εμενα και καλως ηρθατε!!!! Κι γω ειμαι σχετικα νεο μελος, ακομα μαθαινω αλλα ακομα περισσοτερο μαγευομαι απο τις αφηγησεις και γνωσεις των αλλων μελων.
Φιλια κ καλα ταξιδια σε ολους
 
Μηνύματα
43
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μακάρι Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
καλώς ήρθες κι από μένα και ελπίζω γρήγορα να βρείς τι θέλεις ώστε να καταφέρεις να το πραγματοποιήσεις!
καλά ταξίδια με υγεία και χαρά!
Πάντα λέω θα παω στο τάδε μέρος, και μετά σκέφτομαι μήπως τελικά να πάω εκεί ή μήπως εκέι και παντα καταλήγω αλλού. εν τω μεταξύ το όνομα που ήθελα να βάλω στο τραβελ στορις ήταν πιασμένο, ε και λεω βάλε αυτό τώρα :haha:

Ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα, καλά ταξίδια σε όλους σας! :D
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Γεια σας!
Είμαι νεο μελος,σας βρήκα μέσω γνωστών μου που είναι μελη στην σελίδα. Να έχετε μια καλή χρονιά γεμάτη υγεία, πρωτα απ' όλα, και πολλά ταξίδια!:clap: Χαίρομαι πολύ που είμαι εδώ και θα μοιραστούμε ιστορίες, απορίες, συμβουλες κτλ.. :)
καλώς ηλθες λοιπόν και από μένα. και γω καινούργια είμαι (ούτε μήνα) και κόλησα .....travestories...holic έχω γίνει:clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
καλημερα σε ολα τα μελη,νεα ι παλια,ευχομαι και γω σαν νεο μελος καλη χρονια σε ολους με υγεια,και να περναμε παντα καλα κανοντας ταξιδια ι οχι,σας βρηκα και γω μεσο ενος γνωστου,πιστευω να αποκομισουμε χρησιμα πραγματα για οτι αφορα τους ταξιδιοτικους μας προορισμους οπουδιποτε ειναι αυτοι.....ευχομαι ο καθενας να κανει τα ονειρα του πραγματικοτητα.......
καλώς ήλθες και σύ! βλέπω ότι σαν επόμενο ταξίδι έχεις Αίγυπτο ή Παρίσι. Με χίλια θα σου έλεγα να πας Αιγυπτο (εγώ το κανα ήδη 2 φορές):clap:
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
:)

Τα δέοντα και από εμένα...επίσης ένα νέο μέλος στην εδώ παρέα.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλώς όρισατε όλοι σας στην παρέα μας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.980
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom