Νέο μέλος

Maria L

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλημέρα σας και καλή χρονιά!!! Θα ήθελα πληροφορίες σχετικά με την καλύτερη κ οικονομική μετακίνηση από αεροδρόμιο σαρλερουα προς Βρυξέλλες.. Έχω διαβάσει εδώ αλλά έχω μπερδευτεί. Έχω κλείσει ενοικιαση αυτοκινητου αλλά μάλλον θα το ακυρώσω γιατί διάβασα τα χειρότερα σχόλια για την συγκεκριμένη εταιρεία κ φοβάμαι.. Επίσης έχω κλείσει το ξενοδοχείο eurocap και δεν έχω διαβάσει τα καλύτερα... Θα ταξιδέψω για ιατρικους λόγους. 2 ενήλικες και ένα παιδί 6,5 ετών. Ευχαριστώ..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Καλώς ήρθες και καλή ταξιδιωτική χρονιά σε όλους μας !

Εύχομαι περαστικά στο ιατρικό πρόβλημα σας.
 

Maria L

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλώς ήρθες και καλή ταξιδιωτική χρονιά σε όλους μας !

Εύχομαι περαστικά στο ιατρικό πρόβλημα σας.
Ευχαριστώ πολύ.. Συγκεκριμένα το ιατρικό αφορά τον άντρα μου κ τον γιο μου... Είναι κληρονομικό σύνδρομο brugada κ δυστυχώς δεν είναι περαστικο...απλά εύχομαστε να μην προκύψει κάτι σοβαρότερο...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Ευχαριστώ πολύ.. Συγκεκριμένα το ιατρικό αφορά τον άντρα μου κ τον γιο μου... Είναι κληρονομικό σύνδρομο brugada κ δυστυχώς δεν είναι περαστικο...απλά εύχομαστε να μην προκύψει κάτι σοβαρότερο...
Εύχομαι τα καλύτερα.

' Εχεις διαβάσει το θέμα αυτό πιστεύω.

https://www.travelstories.gr/commun...ρόμιο-charleroi-μέχρι-Βρυξέλλες.45100/page-11
Αν έχεις κάποια συγκεκριμένη απορία ρώτα εκεί καλύτερα.Δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί δεν έχω ταξιδέψει από Σαρλερουά.
 

Maria L

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Εύχομαι τα καλύτερα.

' Εχεις διαβάσει το θέμα αυτό πιστεύω.

https://www.travelstories.gr/commun...ρόμιο-charleroi-μέχρι-Βρυξέλλες.45100/page-11
Αν έχεις κάποια συγκεκριμένη απορία ρώτα εκεί καλύτερα.Δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί δεν έχω ταξιδέψει από Σαρλερουά.
Ευχαριστώ πολύ. Ναι τα έχω διαβάσει όλα.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
νομιζω ο πιο οικονομικος τροπος θα ηταν το κτελ Flibco που σε αφηνει στο Midi

Μπορεις να δεις δρομολογια κλπ στο Flibco
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.580
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom